Problém s rádiem..

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
TomKlatovy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.01.2013 21:36

Problém s rádiem..

Příspěvek od TomKlatovy »

Ahoj, koupil jsem si nové rádio značky pioneer ( DEH-3400UB ), vše jsem zapojil jak se mělo.Jen dodám, že staré rádio bez problémů fungovalo. Takže, zapojené rádio mi běželo chvilku, než jsem se stihl seznámt s ovládáním apod. začlo se vypínat, jako kdyby ztratilo napětí a rádio tak zůstalo bez proudu.. Avšak po pár minutách zkoušení jsem se všiml, že pokaždé když nastartuji, rádio se samo zapne, naskočí úvodní nastavení a pod nohama,jako by blíž k levé straně k části s pojistkama jakoby něco cvakne a rádio okamžitě se cvaknutím vypne (to je v rozmezí cca 3-4 vteřin po zobrazení úv.obrazovky a tak to jde 3x a dále s rádiem nejde dělat nic,při cvaknutí to doprovází nepatrné oslabení osvětlení v autě. Ještě dodám, že staré rádio mi šlo zapnout i bez nutnosti nastartování, nové jde zapnout jen s nastartovaným autem. Vlastním VW passat B5.5 r.v.01 , za jakékoliv rady budu vděčný. Díky..

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s rádiem..

Příspěvek od napster »

koukni na zapojení původního rádia a novyho.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s rádiem..

Příspěvek od tornado1 »

původní bylo origo?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

TomKlatovy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.01.2013 21:36

Re: Problém s rádiem..

Příspěvek od TomKlatovy »

no takhle ,auto jsem koupil z puvodním rádiem,což si myslím že originál nebyl,ale jistý si taky nejsem. Zapojení obou rádií je odlišné, to puvodní mělo přímo do rádia svedené 2 svazky rozdělené do dvou plastových nacvakávacích spojek.Nové mělo svůj vlastní svazek,který byl přiložen v krabici. Svazek k novému rádiu spočíval v tom, že všechny kablíky byly svedeny do jedné plastové spojky, která šla zacvaknout do rádia a z ní se rozdvojovala na další 2, do kterých šly zacvaknout 2 svazky přímo vyvedený z auta . Takže zapojení si myslím mám správně, to jedině že bych byl apsolutní pitomec..

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s rádiem..

Příspěvek od tornado1 »

dej to elektrikářovi, to bude asi nejlepší
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

TomKlatovy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.01.2013 21:36

Re: Problém s rádiem..

Příspěvek od TomKlatovy »

ještě mě napadlo, nemůže to dělat relátko? To cvaknutí vychází od pojistek, kde jsou i relátka.

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Problém s rádiem..

Příspěvek od Dymák »

origo rádio má jinak dráty v iso konektoru, než konkrétně pioneer - to vím jistě!!
otázka je, jestli ten svazek, co byl v krabici, funguje jako redukce mezi vw a pioneerem a umí si přebrat ty dráty, nebo ne?
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

TomKlatovy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.01.2013 21:36

Re: Problém s rádiem..

Příspěvek od TomKlatovy »

Problém vyřešen, zajel jsem k autoelektrikáři, ten kouknul na dobíjení baterky- v pořádku, pak změřin napětí v drátech co šly do rádia a tam byl problem, šlo tam jen 8V,.. Našel tam zalepenej páskou jeden kablík co patřil ke svazku vycházejících z auta, ten připojil do konektoru a rádio běží jako fík..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“