Motor se za jízdy vypne

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

tsssuk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 16.10.2010 14:11

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od tsssuk »

Kurňa lidi, díky za rady. Prokonzultuju to s mým mechanikem. Právě jsem o víkendu nabral plnou nádrž nitra shell, takže uvidím, zda-li to udělá nebo neudělá a naschvál to nechám až na rezervu.

Hallův snímač, jak moc by to bylo nákladné? A co se týče plováku, tak Váš odhad lidi?


Díky za odpověď...

annettek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 19.11.2012 19:43

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od annettek »

Hallův snímač jsem na netu našla kolem 2000, a ten plovák taky tak nějak... Ale určitě se to dá sehnat i levněji... Já už to radši na rezervu nenechávám, pak mě to nechává na blbejch místech, minule třeba na kruháči... :-D

Uživatelský avatar
Eitn
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 13.04.2010 22:00
Bydliště: OlomouCity

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od Eitn »

tech 2000 je cena bez slev apod...je ale lepsi pocitat s timhle a pak dat min nez naopak..Urcite to kluci tady na foru sezenou levneji

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od majrek001 »

já jsem ho kupoval nějak kolem 2000,- ve VW zrovna pokud to by to byl snímač tak to chce origo, repliky jsou nepřsesný a nic moc nevydrží
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Eitn
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 13.04.2010 22:00
Bydliště: OlomouCity

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od Eitn »

To ano, ale VW má slušnou marži..dá se origo nový sehnat i levněji :)

tsssuk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 16.10.2010 14:11

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od tsssuk »

Hoši,

tak dneska totální K.O. Jezdím už asi 2 týdny s plnou nádrží, jak jsem na půlce, dotankuju pro jistotu - myslel jsem, že to je plovák. Dneska trasa Třinec - Ova a zpět, jel jsem na městský úřad, auto pohoda, šlapalo jak hodinky. Po půl hodině přijdu k autu, startuju, auto startne a po 3 sekundách vypne, přidusí se a chcípne. Tak to udělalo 10krát a pokaždé to samé. Nějaké nápady? Klapka? Těžko že? Čerpadlo nejde slyšet, odtáhl jsem to s mým mechanikem, tak jsem zvědavý jestli vůbec půjde benzín do motoru...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od majrek001 »

nakonec to dopadne přeci jen na ten snímač otáček :blush: .. koukni na diagnostiku tohle tam určitě něco zanechalo.. filtr palivový si někdy měnil? zkuste jestli tam jde benzín a pokud jo tak zkusit od někoho půjčit snímač otáček na klice
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Eitn
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 13.04.2010 22:00
Bydliště: OlomouCity

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od Eitn »

při zapnutí klíčku musí jít slyšet čerpadlo jak natlačí benzín. Pokud ne tak bych šel po něm v první řadě

tsssuk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 16.10.2010 14:11

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od tsssuk »

Vím vím, že musí jít slyšet. A právě nešlo slyšet a nejde. Dneska rozebráno, elektrika jde, čerpadlo K.O., nedává benzín. Cena prý okolo 3.000 Kč, to se dá? Je to normální aby golf 2004 s 98.000 km pravidelný servis a čerpadlo K.O.? Ono je uložené v palivové nádrži, dost často se jezdilo skoro na prázdnou nádrž no...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od majrek001 »

no moc normální to není, ale může to být vadný kousek.. to moje má najeto 220tkm
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Eitn
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 13.04.2010 22:00
Bydliště: OlomouCity

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od Eitn »

ono se tím benzínem i chladí, takže mu možná ta prázdná nádrž škodí ale to je jen moje domněnka. Mohl to být fakt vadný kus. Já mám na svém 160k

tsssuk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 16.10.2010 14:11

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od tsssuk »

Takže čerpadlo, vyměněno. Snad bude sloužit. Zdá se mi, že starty jsou lehčí a jízda plynulejší, ale možná se mi to jen zdá :D

tsssuk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 16.10.2010 14:11

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od tsssuk »

S velkým zklamáním musím říct, že problém je zpět. Dne po projetí zatáčkou motor ztratil otáčky a výkon, vypl jsem motor a startnul a jel znova v pohodě...

Hoši fakt nevím co s tím teď, čerpadlo prý bylo k.o., tak ho mám vyměněné, plovák prý čistý, nemůže to být nějaké ukostření? Nebo něco s elektrikou obečně? Kontroloval jsem všechny pojistky a byly ok...

Teď babo raď...nechce se mi jet pokus omyl "výměným způsobem" všeho...od plováku, přes snímač otáček, atd...nějaké nejbanálnější nápady?

Uživatelský avatar
shake15
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 08.01.2010 17:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od shake15 »

Asi blbá rada, ale měl jsem podobný problém s elektrikou. Když jsem jel např. do kopce v noci a rožnul dálkový, auto zahaprovalo, vypl se motor, světla, prostě všechno, během sekundy zase chytil. V zatáčkách se mi zase rozsvicovala kontrolka ABS a co to nakonec bylo? Nedotáhnutej a zoxidovanej kontakt na baterce. Očistil jsem, dotáhl a už nikdy více mi to neudělalo. A já už tenkrát přemýšlel, kolik do toho nasypu peněz...
Golf IV., 1,6 74kW Highline a nově Passat B5 2,5TDi 110kW

Uživatelský avatar
alfik666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 09.08.2012 20:40

Re: Motor se za jízdy vypne

Příspěvek od alfik666 »

Robi to aj mne. Tesne pred rezervou. Sice mi nezdochyna,ale za jazdy aj pri jemnom plyne chcipne. Drzim plyn,znova naskoci. Dotankujem a jazdi bez prooblemov.Pocitam,ze nieco s cerpadlom,alebo spetny ventil na cerpadle.
Passat 1.8T APU
Alfa 156 2.4 JTD

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“