Seženu tady motor

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Velvy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 04.10.2012 10:23

Seženu tady motor

Příspěvek od Velvy »

Zdravím pánové,mám 1,4 16V a zrovna jsem ho přivezl ze servisu,žere mi hodně olej a bylo mi řečeno,že je to na GO,bude to skoro třicet tisíc.Nevíte někdo o zachovalém motoru,který funguje bez problémů?Díky za pomoc,uvítám každou dobrou radu i nabídku,jsem v zoufalém východisku.

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Seženu tady motor

Příspěvek od marfy8 »

Velvy píše:třicet tisíc.
Tak to vyzkoušej jiný servis nebo nějakého šikovného mechanika... Cena GO komplet motoru je tak 15-20tis max a budeš mít motor jako nový. Byly v tom samo nové komponenty, nějaký ten výbrus hlavy, srovnání hlavy atd. (nejsem odborník ale taky jsem to hledal). Po známosti by to snad i šlo levněji. A kdyby ti měli měnit jen pístní kroužky a gufera tak cena je cca 10tis ale raději bych to nechal udělat pořádně a mít jistotu.

Raději si ho nechej repasovat než koupit motor za 10tis a po pár stovkách km na tom budeš stejně.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Seženu tady motor

Příspěvek od skacel99 »

ono pokud si člověk nechává od někoho přehazovat motor,tak to taky není zadarmo.Servisů je všude milion,tak bych jich pár obešel a kde se mi to zdá nejrozumější,tam bych to nechal.Nemá ale smysl zase škudlit každou korunu na úkor kvality matroše a podobně...Navíc v dnešní době 99 % mechaniků co dělají v servisech,mají doma garáž kde taky něco kutí za půlku peněz,než v servise :wink: takže bych to řešil spíš takhle,jestli máš nějakýho známýho třeba...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Seženu tady motor

Příspěvek od majrek001 »

přesně tak
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Velvy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 04.10.2012 10:23

Re: Seženu tady motor

Příspěvek od Velvy »

No asi mě to GO nemine,zkusím to oběhat a uvidím,díky moc

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Seženu tady motor

Příspěvek od vtuni »

dopiš si do profilu odkud jsi..tka jak to má většina z nás.. on se pak líp někdo hledá... lidi z okolí ti můžou někoho osvědčeného doporučit atd...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“