Malý výkon 96kw

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Filhaus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 02.10.2012 13:06
Bydliště: jičin

Malý výkon 96kw

Příspěvek od Filhaus »

čau vim že se to tu řeší všude ale presně muj problem jsem tu nenašel tak se nezlobte ze zakládam tema
mám motor tdi 96kw a auto jede nepadá do nouzáku jen je to proste lenoch s malým výkonem do otáček jde normálne ale nejede jak má nijak zvlášt to nekouří ,už odspoda je to lenoch ale to by jeste slo ale od 100km/h už to stojí za prd a když to roztáhnu na 160 tak ručička jde strasne pomalu nahoru ,,auto jsem už tak koupil takze nevím co tomu předcháelo když jsem se snim svezl tak už v tom stavu bylo ale jak řikam neni to tak poznat jako když auto jede uplne bez turba ....byl jsem stím na vagu a tam 0chyb tak fakt nevím ,,jesteme napadlo jestli s tím nemá spojitost houpaní motoru na volno bech občas houpne běží normalne a pak se najednou tak na 2vteřiny přidusí ,,,,fakt nevim čím pro a co je to za závady doufám že poradite dekuju

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: Malý výkon 96kw

Příspěvek od vilik »

1. bez turba nepojedeš 160 a více
2. nárůst rychlosti od 160 a výše je opradvu pozvolný. Nemáš F1, ale rodinné auto.
3. vrať se zpátky na VAG a nech si změřit váhu vzduchu a kolik tlačí turbo
4. docela zvláštní, bez chyb, ale houpající a zakopávající motor. Někde asi byla při diagnostice chyba.
5. houpání může být mnoho věcí. Třeba senzor otáček.
6. nech si načíst log důležitých věcí (turbo, váha vzduchu, vstřiky, atd.) a dej to sem. Jsou tu odborníci, co v tom čtou jak v Babičce od B. Němcové.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“