Ceny u WV ?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vasilo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 24.06.2010 22:16
Kontaktovat uživatele:

Ceny u WV ?

Příspěvek od Vasilo »

Ahoj..

Chci se zeptat kde seženu například ceníkl origo zadní nárazník B5 passat ? A kufr..
Stal jsem se obětí bouračky na parkovišti kdy do mě pán narazil a chci tyto díly vyměnit a nebudu šetřit na ceně.. ať si to pěkně jeho pojišťovna zaplatí když si jezdí v A6 nové.
A ať z toho taky něco mám :)

Děkuji za odpověď.. Viděl sem tu u někoho prográmek kde to bylo napsané ke každému dílu i cena.
Passat B4 Variant combi 2.0 GL LPG - dříve
Passat B5 1.8 T - nyní

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Ceny u WV ?

Příspěvek od PlusOne »

Tak to neřeš fakturou, ale rozpočtem, nech si proplatit škodu, a oprav to z bazarových dílů. Opravovat to z nových nemá smysl, jednak to budeš nejdřív muset zaplatit sám, a pak to z jeho pojišťovny dolovat (a ani tak není jisté, že ti přiznají plný nárok), a druhak se snad ani nevyplatí. To, čím jezdí, na věc vliv vůbec nemá.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Ceny u WV ?

Příspěvek od Dymák »

tak toto je hodně naivní...
jak píše +1: pojišťovna ti nový díly nezaplatí ani náhodou.. budeš rád, když do opravíš z použitejch a nebudeš doplácet
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceny u WV ?

Příspěvek od napster »

přesně tak. nech to udělat rozpočtem. budeš rád,když ti to bude stačit na díly v autoškoly. kor u B5,což je dnes 15lety auto.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Ceny u WV ?

Příspěvek od vtuni »

přesně jak píšou kluci..

hlavně mě pobavila věta "at z toho taky něco mám" .....i když by to pojištovna proplatila opravu z nových dílů v plné výši.... což se na 90% nestane
co budeš mít z toho, že budeš mít na autě novej nárazník za 20tis nalakovanej v autorizáku za dalších 8 tis......a vyměněnej v autorizáku za dalších 5tis... :?: pojištovna vyplázne 40 ... a ty z toho nebudeš mít stejně nic než opravený auto...

určitě lepší volba.. plnit rozpočtem... díly sehnat bazarový.. třeba už to seženeš i v barvě :arrow: další úspora
a třeba ti pak i něco zbyde... :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“