Příprava pro zadní repro

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
djgas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 13.01.2013 17:31
Bydliště: Královohradecko

Příprava pro zadní repro

Příspěvek od djgas »

Zdarec,
včera jsem měl auto u elektrikáře, dělal na tom nějaký opravy mimo jiné zjistil, že levý basák je vypálený a v zadních dveřích nejsou osazeny repra,pouze molitany.Dnes jsem promazával zámky a všiml jsem si, že za 1 je vytržená ta gumová manžeta(v ní je konektror s kabely) ze sloupku a nechce tam držet, neviděl jsem žádné západky, jak to tam má držet?
za 2/ptal jsem se ho jak je to s osazením zadních repro a říkal, že když to dělal u Golfa, nebyly tam protaženy ani kabely, ale já jsem koukal, že hned vedle konektroru v manžetě jsou dva volné dráty myslím že hnědý a asi modrý, je možné, že by to byla příprava pro repro???Díky za tipy
VW Multivan T5GP 2,0 biTdi 132kW, DSG, 4 motion

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Příprava pro zadní repro

Příspěvek od xerxes »

pokud tam ty repraky nemáš od výroby tak tam nebude ani kabeláž takže natahnout od radia do sloupku ke svorkovnici a od svorkovnice do dveři

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Příprava pro zadní repro

Příspěvek od pasat »

Taky jsem z výroby v B5 neměl zadní repro a ani kabeláž... :-(

Uživatelský avatar
.:Medy:.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 26.09.2009 20:24
Bydliště: Kousek od Mníšku pod Brdy
Kontaktovat uživatele:

Re: Příprava pro zadní repro

Příspěvek od .:Medy:. »

Taky sem byl bez kabeláže ale už je dotahané a hned je daleko lepší zvuk hudby :-)

A s těma volnejma kablema máš jedinou možnost zkusit vytáhnout rádio a zkusit si je prozvonit jestli si už někdo nedělal přípravu sám..... ale origo by tam byly dva stejnobarevné a jen jeden by měl na sobě ještě proužek...
Moje autí k vidění ZDE:

djgas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 13.01.2013 17:31
Bydliště: Královohradecko

Re: Příprava pro zadní repro

Příspěvek od djgas »

Ještě dotaz když budu nahrazovat origo basové repra jinými, jak je to s vyhýbkou?Ta je osazena VW nebo je součástí repra?
VW Multivan T5GP 2,0 biTdi 132kW, DSG, 4 motion

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Příprava pro zadní repro

Příspěvek od pasat »

Neřekl bych, že tam je...

Uživatelský avatar
.:Medy:.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 26.09.2009 20:24
Bydliště: Kousek od Mníšku pod Brdy
Kontaktovat uživatele:

Re: Příprava pro zadní repro

Příspěvek od .:Medy:. »

djgas píše:Ještě dotaz když budu nahrazovat origo basové repra jinými, jak je to s vyhýbkou?Ta je osazena VW nebo je součástí repra?
Myslíš bas. repro. ve dveřích viď? tak tam vyhybka neni samostatně ale je přimo v basaku.... ten vejškáček ti vede do toho basoveho tušim že na pin 1 a 3.... nebo 2 a 4 :-)
Moje autí k vidění ZDE:

Viktoy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 12.12.2012 11:33

Re: Příprava pro zadní repro

Příspěvek od Viktoy »

záleží co tam budeš dávat za středobasy, originál žádnou vyhybku nemají. Jen výškové kondenzátor.
Pokud tam dáš komponentní tak ty většinou vyhybku mají a není k nim nic víc potřeba, např : http://www.ahifi.cz/reproduktory-powerbass-s-6c.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“