MFD2 DVD a čeština

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
Hepa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 464
Registrován: 23.01.2011 23:21
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD2 DVD a čeština

Příspěvek od Hepa »

Benetty píše:
mira0001 píše:Určitě půjde, uvažoval jsem o tom, ale nakonec jsem toho nechal jelikož je to dle mého dost peněz.
Záleží jak to vezmeš... Převodník nějakých 1500 a jako přehrávač můžeš použít i např. fotoaparát a jiný podobný HW...nejlépe však s vlastním zesilovačem, jinak budeš mít zvuk zkreslený...


Ahoj, reaguji na tvůj příspěvek, mám MFD 2 , mohl bys mi trochu poradit ? chtěl bych na tom rozchodit filmy, videoklipy ještě nevím jesti je vhodné DVD přehrávač nebo nějaké přenosné medium (MP4, Mobil, Flešku ?) já jsem viděl DVD přehrávač v kastlíku spolujezdce. Protože co vím tak MFD2 mechanika neumí tyto formáty jako je AVI a podobně že ? :-(
VW Golf MK5 1.9 TDI 77kw :-)
Ta-technic + BBS SPEEDLINE 8.5x19" ET48
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=187249" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.zbozi-era.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD2 DVD a čeština

Příspěvek od tornado1 »

ano neumí, nutné dokoupit rgb převodník a dvd přehrávač!!! opravdu lepší je rns510
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

kyklop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 27.09.2007 15:09
Bydliště: Praha 8

Re: MFD2 DVD a čeština

Příspěvek od kyklop »

A jak je to s tou češtinou? Dá se tam nějak jednoduše nahrát, tak aby MFD2 byla v CZ? Mám k ní origo DVD, ale v nastavení jazyků CZ není.
Předpokládám, že český hlas asi ještě neexistuje, že?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD2 DVD a čeština

Příspěvek od tornado1 »

cz menu i mapy 2013 ti muzu nahrat
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: MFD2 DVD a čeština

Příspěvek od Benetty »

Přesně tak, je nutný převodník za nějakých cca 1500 a pak přehrávač, RNS 510 je určitě lepší, ale zase je trnem v oku některým skur.vencům co si ji vezmou dírou v okénku :(

kubikula7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 05.12.2012 17:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD2 DVD obraz

Příspěvek od kubikula7 »

Pánové,

v tomto jsem naprostý laik a proto se otáčím na Vás. Zvažuji zprovoznění pouštění filmů přes rádio MFD2+mám v kastlíku měnič CD(nevím jestli to k něčemu bude? Koukal jsem že je třeba koupit RGB převodník, muže to být třeba tento?

http://aukro.cz/rgb-pc-vga-konvertor-do ... 51540.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A co nejlépe využít k přehrávání, dnes již přehrávače vyjdou od 1400kč, popřípadě mp4, jak je to pak s přenosem zvuku? Jede to přes rádio? Chtěl bych jít v tomto případě cestou nejnižší ceny, přece jen to budu používat především při dlouhých cestách. Můžete poradit jak nejlépe to pořešit, aby to za něco stálo?

Díky.

Odpovědět

Zpět na „Navigace“