Asi rozvody

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
michalek1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 29.12.2009 10:42

Asi rozvody

Příspěvek od michalek1 »

Zdravím mistni znalce,potřebuji chlapi poradit.Mám caddy laif 1,4 mpi 59 kw rok vyroby 2009,v zimě předloni mi piskali asi rozvody nebo řemen bylo to jen když bylo pod bodem mrazu motor se zahřál a piskni přestalo ,přestlo to i po střiknuti silikonem na řemen a na natahovaci kladku tu napinaci přes léto klid.Od letošni zimy mi zase po nastartovani studeného motoru piska asi kladka nebo už nevím je to od rozvodu připada mi to jak když piskot vychazi pod krytem rozvodu.Dnes jsem vyměnil klinovej řemen byl umašteny myslel jsem jestli to neni řemenem ale po výměne a nastartovani studeného motoru opět piskani z motorové časti jak jsou rozvody.Po ujeti cca 5 kilometru to přestane jak se motor prohřeje.Nevite čím by to mohlo bejt?Auto je v Březnu 4 roky stare mám najeto teprve 47150km,což neni moc,Jak dlouho maji životnost rozvody kolik let ,kolik kilometru se vyměnuji komplet??Co to může dělat?Děkuji všem za radu a info,Mám to nechat raději vyměnit komplet rozvody aby se nedejbože nepotkal motor?Děkuji všem za názor radu a pomoc. :?:

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Asi rozvody

Příspěvek od Martin. D »

5let nebo 90000km u atm. benzínového motoru. Tak bych to měnil já...

michalek1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 29.12.2009 10:42

Re: Asi rozvody

Příspěvek od michalek1 »

Auto ma Koncem Března 4 roky jsou to asi rozvody vevnitř,když jsem sundal klinovej řemen tak napinaci kladka ani altik když točim nepiská,je to hrůza rozvody komplet i s pumpou značkove cca7000kč plus práce,už nikdy nechci auto značky VW je předražene,kazove a neskutečně drahe díly zlata Škodovka.Kde je pověstna kvalita VW.........

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“