loketka z B5.5 do B5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Mangus32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 03.09.2012 04:44

loketka z B5.5 do B5

Příspěvek od Mangus32 »

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda je technicky proveditelné přehodit loketku až k řadičce z Passatu B5.5 do B5. Kde až ten tunel končí, zabíhá pod plast kolem řadičky až pod středový panel, anebo je tam někde dříve zlom? Jak to je s VAG zástrčkou, pokud tam dám 5.5 loketku a tunel, tak asi přijdu o možnost připojit diagnostiku, viďte.

Díky za rady! ;)

Uživatelský avatar
Mažňák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2662
Registrován: 10.02.2011 17:55
Bydliště: Zlín

Re: loketka z B5.5 do B5

Příspěvek od Mažňák »

loketka tam jde , vymenis tunel od řadicky dozadu. nvím jak u B5 ale u B5,5 je zastrčka na VAG pod volantem
2003 VW Passat 3BG kombi 1.9 TDI PD 96kw
White combi with red rims
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=187129" onclick="window.open(this.href);return false;

Mangus32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 03.09.2012 04:44

Re: loketka z B5.5 do B5

Příspěvek od Mangus32 »

Jojo, v 5.5 je pod volantem, ale u B5 (aspoň u mě, 98 rok tzn neCAN vydání) je VAG zástrčka pod loketkou pod takovou gumovou podložkou na telefon tužky atd.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: loketka z B5.5 do B5

Příspěvek od wrot »

ahoj de to bez problému zastrčku na vag nech volně pod kastlikem v loketce alkorád budeš muset pořešit čudlík na otevírání nádrže ja tam udělal díru pak dopiloval a vsadil spinač jo a pak ještě ruční brzdu z B5 tam nesedí ale jde trochu poupravit budeš muset zapilovat spodní roh a upravit tu plastovou převlečku na ruční brzdě (jde stím jezdit cca rok a půl jsem to taak mněl než jsem koupil z B5,5) nebo kup rovnou ručku z B5,5 ale zase má trochu jinej tvar a nesedí přesně do kastle zase to jde poupravit jen buď opatrnej s těma šroubama jeden jsem urval když jsem dotahoval tak jsem musel ke svářečce :taunt: není to nic složitého práce tak na půl hodky až hodku

Uživatelský avatar
ThomasinoM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 29.11.2011 08:59
Bydliště: Vysočina

Re: loketka z B5.5 do B5

Příspěvek od ThomasinoM »

ano jak píše kolega problém to není přehodit,ale já přehazoval ručku a bez úprav přehodil a hotovo a co se týče zásuvky na diag.tak jsem si sehnal ten plast pod volant a natáhl jí tam a čudlík na nádrž tak to jsem sehnal tapec z 5.5 kde ovládání na nádrž a kufr tak se to přetáhlo tam a je vyřešeno.

Mangus32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 03.09.2012 04:44

Re: loketka z B5.5 do B5

Příspěvek od Mangus32 »

Díky za rady, chtěl jsem se ještě zeptat, kdybych náhodou ten tunel nepřekopával, je možné jednodušše odstranit ty šuplíky na kazety pod loketkou? Docela bych uvítal nějaký místo na hození mobilu a kazety už stejně nepoužiju. Jestli je třeba ten tunel rozdělat a je to zespodu našroubované, anebo něco jiného? Díky za rady, abych věděl, s čím počítat a na co se připravit.

Uživatelský avatar
lukasek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 01.02.2010 15:56
Bydliště: Šumperk

Re: loketka z B5.5 do B5

Příspěvek od lukasek »

Zdarec, dneska jsem taky chtěl předělat loketku ale narazil jsem u ručky. Není pořádně kde uchytit, pasuje na přední šroub a zadní dva už není kam chytit. Poraďte prosím jak to vyřešit.
Díkec

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: loketka z B5.5 do B5

Příspěvek od wrot »

lukasek píše:Zdarec, dneska jsem taky chtěl předělat loketku ale narazil jsem u ručky. Není pořádně kde uchytit, pasuje na přední šroub a zadní dva už není kam chytit. Poraďte prosím jak to vyřešit.
Díkec
ahoj mně to sedělo na dva jeden ve předu a druhej vzadu když jsem to utahoval vzadu tak jsem ten šroub co trčí z kastle urval :laugh: tak jsem zajel k sousedovi v praci maji COčko tak to tam bodnul a mam klid jo jeste jsem ve předu musel iříznout takovej vybežek ale stejně u mně mam takove usazeni a ta ručka z 5,5 tam až tak neseděla ale fungu je to :yahoo:

Uživatelský avatar
lukasek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 01.02.2010 15:56
Bydliště: Šumperk

Re: loketka z B5.5 do B5

Příspěvek od lukasek »

To já to chytím na přední šroub a ty zadní dva jsou ve vzduchu nad lanovodama.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“