montáž alarmu návod

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od majrek001 »

pokud to cvakne jednou tak to není zamklé na SAFE je klidně možné, že ti bliká dioda. ale zkus zamknout vevnitř klíčem (třeba si stáhni okna) a zkus které dveře půjdou otevřít a tam je problém.. musí to cvaknout jak na tom videu dvakrát po sobě (ale to třetí cvaknutí už ne)
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od Goauld »

Jak to tak sleduju, zapojeny to má dobře, ale ta věc posílá zamykací impuls dvakrát a to nechápu proč, protože by to neměla umět. Aby to nakonec nebylo na reklamaci :lol:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
R0bin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 17.12.2012 17:42
Bydliště: okolí VSETÍNa

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od R0bin »

Ok zkusím ;)
:D to snad né ,ale pokud nic jiného nezbyde , tak pujde na reklamaci no :)
Golf IV 1.4 / 2000/

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od Goauld »

Beztak tam zapojuješ něco špatně :lol:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
R0bin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 17.12.2012 17:42
Bydliště: okolí VSETÍNa

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od R0bin »

majrek001 píše:pokud to cvakne jednou tak to není zamklé na SAFE je klidně možné, že ti bliká dioda. ale zkus zamknout vevnitř klíčem (třeba si stáhni okna) a zkus které dveře půjdou otevřít a tam je problém.. musí to cvaknout jak na tom videu dvakrát po sobě (ale to třetí cvaknutí už ne)
tak jsem to zkusil a klíčem funguje vše jak má ( bliká dioda , nedá se otevřít zevnitř) jen tou dálkou nic ... asi zkusím odpojit všechny ty "doplňky" jako blinkry , okna a uvidím
Golf IV 1.4 / 2000/

Uživatelský avatar
R0bin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 17.12.2012 17:42
Bydliště: okolí VSETÍNa

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od R0bin »

:D radujte se , veselte se :potlesk: Tak "záhada" vyřešena. Napsal jsem tam, zkama jsem to koupil a je to :D Stačilo odpojit bílý drátek na zamykání - zelený dojezd oken, dojede okna a zároveň zamkne.. teď už SAFe funguje . Díky za všechny rady :good:
Golf IV 1.4 / 2000/

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od Goauld »

Aha, takže když chceš dojezd oken, tak místo bílyho se zapojuje ten zelenej. To teda z návodu fakt neni patrny.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
R0bin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 17.12.2012 17:42
Bydliště: okolí VSETÍNa

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od R0bin »

Z mejlu : Jedná se o známý problém. Jde o to, že jednotka pošle nejdřív jeden impulz pro uzamčení a následně druhý dlouhý impulz pro dojezd oken, což si auto přebere jako dvojitý impulz a neuzamkne se do safe modu.
Řešení je poměrně jednoduché. Odpojte zamykací vodič. Funkci zamykacího vodiče bude plnit vodič pro dojezd oken :-)
Golf IV 1.4 / 2000/

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od majrek001 »

to mají teda pěkně mizerně řešený
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od Sglunda »

Goauld píše:Ježiš, jakej pneumatickej !!! V golfu je ovládání mínusem ! Mezi zámkem a dveřní jednotkou musíš najít dva vodiče, jeden je signál odemčení, druhej zamčení. Při spojení na kostru zámek provede zamčení, nebo odemčení.
Seznam přípojných míst máš tady.

Řeší se to tady pořád dokola, stačí hledat a našel bys několik témat, kde je tenhle návod a popis jak centrál funguje :roll:
slo by s timto popisem otevrit dvere zamkle na safe?povedlo se mi rozpojit tu pruchodku mezi dvermi a sloupkem ale nevim jak mam propojit dratky aby se mi zamek otevrel nebo aspon neco udelal.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od Goauld »

Nešlo, protože vodiče nejsou v průchodce mezi dveřma a sloupkem, ale mezi dveřní jednotkou a zámkem. Kterej zámek máš na safe, přední nebo zadní ? Vyzkoušej dveře pobouchávat a přitom odemykat, může se to chytit.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od Sglunda »

zasekle jsou prave zadni

paulici23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 25.10.2013 09:24

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od paulici23 »

Zdravim, muzu poprosit o radu? :? koupil jsem tento alarm:http://www.parkujeme.cz/detail/260-sada ... -02central a potrebuju vedet jak ho zapojit... Jsou tam kilomerty kabelu.... Pujde tam vubec? mam golfa 1.9 tdi r.v.99... predem dekuju

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od majrek001 »

tak to schéma je dost stručné (zatím nejhorší, který jsem viděl), ale asi by to to mohlo být jako u většiny uni dálkáčů (zelený na zamykací drát centrálu, modrý na odemykací drát centrálu (napojuje se mezi zámek a dveřní jednotku) a růžový propojit s oranžovým a dát je na zem, ale raději to proměř jestli to dává mínusový impuls na zeleným a modrým při zamčení/odemčení

a ty serva tam vůbec nedávej.. osobně bych se toho zbavil a koupil něco vhodnějšího
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

paulici23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 25.10.2013 09:24

Re: montáž alarmu návod

Příspěvek od paulici23 »

Zkousel jsem to schvalne jednoduchou zkouseckou, zarovka a dva draty. Plus jsem pripojil na plus z baterky a minus jsem dal na alarm. Jenze nic... nezavrelo to okruh... ale skusim to este pdl vasich rad... snad to pujde zatim diky ;) a muzu poprosit o schema zapojeni na spinacce? Jestli jekdo mate :)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“