HHO

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
15648213
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 04.08.2010 06:43
Bydliště: Frýdek-Místek

HHO

Příspěvek od 15648213 »

Máte někdo v Turku úpravu na HHO? Na foru -passat se o tom dost píše. Popřípadě jak jste řešili tuto zástavbu? :roll:
Nebo snad nikdo neexperimentuje? :baseball:

Ve Světu Motorů byl o tomto "přídavku" dost zajímavý článek, kdy to bylo zabudováno do Transporteru, tak chci zjistit jak by to šlo nacpat do Turka 8)
VW Passat B5.5 AVF
VW Touareg R5 BAC

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: HHO

Příspěvek od ameron »

Nazdar chcel som si to dat do auta ale predajca co to predaval mi povedal ze to Touarega takeho ako mam to uz daval a ze neusetrili paliva ani deci, lebo mali problem s lambda sondami. Tak som sa na to zatial vykaslal. Ani HHO set ktory by produkoval dost plynu pre moj motor nestal par supov ale celkom dost penazi.

Potom som hladal nejake pozitivne referencie na webe a nasiel som akurat na anglickom fore jedneho cloveka, ktory mal o tom cely blog v podstate co som pochopil tak po instalacii HHO sa mu spotreba akurat zvysila kvoli lambda sondam, potom skusal nejako ochudobnovat zmes potom sa mu mierne znizila. Myslim ze neskusal chip na lambda sondy. Inak som nic nenasiel - ziadne referencie na touareg. Ak to nahodou das do auta napis a pofot budem zvedavy.
Naposledy upravil(a) ameron dne 05.02.2013 12:59, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: HHO

Příspěvek od ameron »

Tu je ta anglicka tema ak chces pocitaj si, inak je to uz dost stare. http://www.hhoforums.com/showthread.php?t=773" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
holzman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 10.08.2008 22:16

Re: HHO

Příspěvek od holzman »

Tak ja som s tym experimentoval asi pol roka,stalo ma to 500e,od hho generatora cez regulator A az po chip volo performance,vysledok ziadna uspora,lebo auto vyuzivam na kratke trate,potom som to vzdal nemal som na to cas,vsetko mi ostalo predam ti to,mozes to vyskusat,zavolaj 0908811422
HOLZMAN

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: HHO

Příspěvek od ameron »

Cau a ked si siel dlhu trat tak co ukazoval palubak tie iste cisla ako bez HHO?

Uživatelský avatar
bacul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 20.10.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: HHO

Příspěvek od bacul »

Jestli chceš mám ho v autě :-) 2.5 R5 Za polovinu je tvůj já jsem nvysledoval nic akorát mi to bralo tolik proudu že mi to nebrala svorka a vyhaovalo to klimu atd 6000 v pr.. ale alespon jsem to zkusil... NEFUNGOVALO MI TO...
RRadim 608557734

Uživatelský avatar
holzman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 10.08.2008 22:16

Re: HHO

Příspěvek od holzman »

nie ziadny rozdiel,vyrobis energiu na vyrobenie energie,ak by to malo mat neaky vsledok tak by to stalo viac penazi a to som skusil vselico s tym,zavolaj pokecame
HOLZMAN

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: HHO

Příspěvek od ameron »

zrejme to nie je take jednodche ze sa domontuje vyvijac a oblbovak sondy a ide sa za 70% nakladov :) Inak videl som minlue na discovery ze nejaka firma v USA vyraba sportiak s HHO pohonom so spotrebou 7l aksi dobre pamatam:

Odpovědět

Zpět na „Touareg“