vw touareg 2.5 TDI 128 kw tiptronic

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
aleš rusek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 22.10.2012 16:04

vw touareg 2.5 TDI 128 kw tiptronic

Příspěvek od aleš rusek »

Zdravím vw club,

mám prosbičku a hledám pomoc, mám Touarega 2.5 128 kw tiptronic, 12/2007. Při přidání plynu v tahu se mi rosvicuje kontrolka motoru a auto spadne do náhradního režimu. Následně motor vypnu, znovu nastartuji a auto jede normálně. Někdy se tato chyba vyskytuje, někdy ne. Můžete mi prosím někdo poradit, co s tím, turbo tahá normálně, motor nekouří. Díky moc za radu, Aleš

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vw touareg 2.5 TDI 128 kw tiptronic

Příspěvek od cosby »

no bez diagnostiky to bude jako hádání z křiš´tálové koule

aleš rusek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 22.10.2012 16:04

Re: vw touareg 2.5 TDI 128 kw tiptronic

Příspěvek od aleš rusek »

Na diagnostice právě auto bylo, hlásí to sporadickou závadu.Tuším snad pokles tlaku u turba. Jinak nic. Jsem vyloženě jen uživatel, takže tomu moc nerozumím. Měnilo se nějaké čidlo před turbem, nic. Pak nějaká membrána, taky nic. Přidřené turbo dle mechanika taky není. Nejhorší je, že to 2 dny nic nedělá, a pak to udělá při předjíždění, a je to v p....! Docela mě to trápí, manželka s autem vozí děti do školky, a vůbec se mi to nelíbí, že to nejede jak má. Moc Vás prosím o každou radu, která by jen přispěla. Díkes Aleš

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: vw touareg 2.5 TDI 128 kw tiptronic

Příspěvek od koto99 »

že by znova hadička na podtlaku?
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Koutva
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 02.09.2010 22:18

Re: vw touareg 2.5 TDI 128 kw tiptronic

Příspěvek od Koutva »

Podle popisu to vypadá na váhu vzduchu, mněl jsem to na Sharanovi, občas to udělá i mladýmu Golf. Najednou to přestane jet a musíš podřadit. Znovu nastartuješ a zas to jede. Když se to stalo v momentě, když předjíždíš, tak jsem zuřil !

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: vw touareg 2.5 TDI 128 kw tiptronic

Příspěvek od tornado1 »

pokles tlaku u turba - to bych řekl podtlakové hadičky
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Touareg“