Carbon folie polep

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od PlusOne »

Jestli to má kolega Woko stejný, tak je to zpráva ohledně toho, že minulé úterý (5.2.) musel služebně na Moravu, a vracel se až 11. - přičemž mi ale 4. (pondělí), psal, že nejpozději do čtvrtka to odesílá - to asi den dopředu nevěděl, že pojede na celej týden někam do řiti, že...od té doby mi akorát 11. napsal to, že byl mimo, a na další SZ nereaguje, i když si je čte.
Jestli do pátku nepošle číslo balíku, jde na Black list, kde bude k vidění celá historie - veškeré SZ, maily, atakdále.
To, že fólií, kterou jsem měl mít na svých ofukách, má čas si potáhnout telefon, ale na moje věci sere, je jenom třešinka na dortu, viz.
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=105&t=258695" onclick="window.open(this.href);return false;

Jako - chápu to, že se nemusí časově zadařit, a když se toho nahrne moc najednou, tak pak člověk nestíhá, ale když pořád dokola slyším "promiň, polepím a nejpozději zítra posílám", tak to už je i na mě, relativně trpělivého člověka, trochu moc. Ofuky má doma už měsíc.
Naposledy upravil(a) PlusOne dne 14.02.2013 15:28, celkem upraveno 1 x.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Woko_O
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 466
Registrován: 22.09.2011 22:50

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od Woko_O »

Mam to stejny. Informace ohledne Moravy bude asi stejna. Taky chapu ze to nemusi casove vyjit ale co je moc je moc. Taky jsem parkrat videl a psal ze uz to bude odesilat. Doma ma interier okolo mesice. Nerad bych o nej prisel a shanel novej... Pokud mi nic jinyho nezbyde budu tam muset jet. Otazkou je jestli ta adresa vubec existuje.. Nechci nikoho obvinovat nebo podobne..ale tohle se mi moc nelibi. Nejhorsi je ze to nevypada ze to dojde do konce tydne....zase!

(Pisu z mobilu)

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od PlusOne »

Ani moje SZ už si nemá čas přečíst, tak doufám, že sedí doma, a lepí jak mourovatej :D
Koneckonců, když to měl už několikrát podle svých slov mít hotové za den, tak ty ofuky nemůžou být tak náročné na polepení...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od PlusOne »

Vypadá to, že se věci v dobré obracejí - mám mejl s obrázkama, snad by to teda mělo v brzké době odejít....
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Woko_O
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 466
Registrován: 22.09.2011 22:50

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od Woko_O »

Já dostal odpověd že dnes dolepí a posílá.. Informaci o tom žádnou nemám.. Tak uvidíme..

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od PlusOne »

PlusOne píše: Jestli do pátku nepošle číslo balíku, jde na Black list, kde bude k vidění celá historie - veškeré SZ, maily, atakdále.

Plním slib:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=133&t=260899" onclick="window.open(this.href);return false;
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Clawner
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 01.03.2013 16:07

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od Clawner »

Na Facebooku je vcelku aktivní, takže na net přístup určitě má http://www.facebook.com/martin.vlach.33" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
lifty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 21.10.2012 21:41
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od lifty »

Podle fotek žádná korba, takže bych se toho nebál. Nebo ještě líp vzít s sebou PČR :D
ex - GOLF IV 1.8T GTI

FABIA RS 1.9 TDI Yellow Pussy Wagon

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od PlusOne »

Ani samolepku na tříkolku od tohoto uživatele!!!
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=133&t=260899" onclick="window.open(this.href);return false;
Problém s komunikací, kvalita "práce" velmi špatná - viz. ukázky na str. 3, pro věci se nakonec muselo jet!!!!
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Komatsu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 14.11.2012 18:31

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od Komatsu »

To co ten hošík převedl je k neuvěření :baseball:

Já jsem si folii zkoušel lepit sám a dá se to udělat :wink:
Stačí kvalitní folii,horkovzdušku nebo fén a jde to :good:
Doporučuji to každému zkusit :good:

Uživatelský avatar
L_ukinno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 14.01.2013 22:57
Bydliště: Mělník

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od L_ukinno »

Ahoj kolik by me stal matny karbon na dvere? Madla a ovladac na okna 2x el. SZ diiky

Uživatelský avatar
L_ukinno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 14.01.2013 22:57
Bydliště: Mělník

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od L_ukinno »

Ahoj kolik by me stal matny karbon na dvere? Madla a ovladac na okna 2x el. SZ diiky b5.5

Uživatelský avatar
.:Medy:.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 26.09.2009 20:24
Bydliště: Kousek od Mníšku pod Brdy
Kontaktovat uživatele:

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od .:Medy:. »

L_ukinno píše:Ahoj kolik by me stal matny karbon na dvere? Madla a ovladac na okna 2x el. SZ diiky b5.5
Pokud se do toho pustíš sám tak cca 500 za folii a to ti ještě kus zůstane a pak nějaké ty hoďky práce :-)
Moje autí k vidění ZDE:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od PlusOne »

L_ukinno píše:Ahoj kolik by me stal matny karbon na dvere? Madla a ovladac na okna 2x el. SZ diiky b5.5
Dej to komukoliv jinému, tenhle uživatel tu má v Blacklistu svoje vlastní téma (viz. http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=133&t=260899" onclick="window.open(this.href);return false; ) tak si ho projdi, a přestaneš mít chuť si od něj nechat cokoliv polepovat...zásadně nekomunikuje, a práci odvádí mizernou.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Carbon folie polep

Příspěvek od pasat »

Jako má životnost taková folie? Viděl jsem carbon matný na vnějších zrcátkách po cca. 2 letech a už to bylo dost ošklivé. Tak se jako ta folie smrskla až byly vidět lakované kraje... Ale uvažuju polepit vnitřní madla v naší OII a nebo je nechat pořádně nalakovat = nevím...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“