Folie na předních bočních sklech & policie & STK & pojišťovny

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
200vmeste300zmesta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 18.03.2012 21:31

Folie na předních bočních sklech & policie & STK & pojišťovny

Příspěvek od 200vmeste300zmesta »

tak jaképak máte zkušenosti?
mě čeká STK a vypadá to, že budou muset dolů, nebo máte jiné zkušenosti?

mě za poslední rok policii chytla asi 5 krát na kontrolu nebo kvůli údajným přestupkům, z toho 1x měli ten luxmeter a platil jsem 500,-Kč (a "ne 5.000,-Kč jako arogantní pán před vámi v bmw", jak mě strážník poučil) - zřejmě nějáká akce

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Folie na předních bočních sklech & policie & STK & pojišťovny

Příspěvek od Mára_VR6 »

TK není problém.... ostatní trochu jo :D
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

tronda1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 30.10.2011 18:11

Re: Folie na předních bočních sklech & policie & STK & pojišťovny

Příspěvek od tronda1 »

tak já musel folie sundat hned na STK,spíš stačilo strhnout jen co šlo aby byly poškozený.Zbytek mě čekal doma, pakárna sundat to lepidlo ze skla. Auto jsem s foliema již koupil
Ford galaxy rv.2003, 96kw.

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: Folie na předních bočních sklech & policie & STK & pojišťovny

Příspěvek od kipo »

Na stk som bol s fóliami v predu už 2 krát,a zatial to prešlo, technik mi povedal že pokial ma vidí za zatvoreným oknom, tak to nerieši. S policajtami som tiež ešte problém nemal, ale to záleži na tom na koho natrafíš, na stk sa to za nejaké všimné dá vyriešiť. A záleží aj na tom aké tmavé máš tie fólie.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

www.johan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 11.11.2007 14:56
Bydliště: Bohumín sity
Kontaktovat uživatele:

Re: Folie na předních bočních sklech & policie & STK & pojišťovny

Příspěvek od www.johan »

Folie dělám, takže jsem v obraze:

STK: problém - každý se sice chlubí, že tam nebo tam má známého...ale už ani to nepomáhá...mám na ostravsku několik známých na růnzných STK a všichni tvrdí stejně...tvoje auto ano, ale od tvých známých ne! Je to jednoduché - 2-3x do měsíce jsou předvolávání na městské úřady a vysvětlují, jak je možné, že auto co spáchalo nějaký přestupek je cca týden po STK a má fólie..??? Jednou, dvakrát...se z toho vykecá, ale když je to pořád dokola...tak je jasné jak to je...s jedním známým dokonce zaměstnavatel rozvázal prac. smlouvu.

Policie: problém - dnes už jezdí s foliemi na předních oknech tak málo aut, že když ho dopraváci uvidí, tak za ním jedou...obzvláště na dálnici - info od dopraváku i od "passaťáku"

Pojišťovny: problém - když budeš mít při nehodě folie, tak ti bude pojišťovna krátit plnění...už několikkrát mi volali zákazníci, že potřebují strhnout folie a vystavit na to potvrzení se zpětným datumem....právě kvůli tomuhle...např. jednomu pánovi s fungl novou A6 krátili pojistku z 650tis na 350 tis....a to jen kvůli foliim na předních oknech...

takže asi tak hoši...

200vmeste300zmesta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 18.03.2012 21:31

Re: Folie na předních bočních sklech & policie & STK & pojišťovny

Příspěvek od 200vmeste300zmesta »

no neudělali jste mi radost...

už mě to nějak nebaví ten automobilismus.... samá buzerace a spotřební daně, omezování dopravy, parkování, rychlosti...

pak ať ti volové nahoře nebrečej že automobilky krachujou, máničky s dredama tu ekonomiku fakt neudělaj, ale asi se k nim brzo přidám

vocas
Pilot
Pilot
Příspěvky: 810
Registrován: 14.08.2010 15:54
Bydliště: HazloVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Folie na předních bočních sklech & policie & STK & pojišťovny

Příspěvek od vocas »

na stk je ještě jedna možnost přijet tam za krásného slunečního dne se staženýmá okýnkama , resp. to muže zabrat i na policii
Koupím:

ovladač el střechy cabrio

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: Folie na předních bočních sklech & policie & STK & pojišťovny

Příspěvek od kipo »

vocas píše:na stk je ještě jedna možnost přijet tam za krásného slunečního dne se staženýmá okýnkama , resp. to muže zabrat i na policii
Si myslíš že technik je až tak blbý že si tie okná nezavrie, keď tam prídeš s otvorenými ?? Však keď sadne do auta, skúša či všetko funguje, aj okná.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Folie na předních bočních sklech & policie & STK & pojišťovny

Příspěvek od vtuni »

stejně jak s kolama...

prostě přehodím ..
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
El Burro
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 04.01.2009 19:42
Bydliště: Praha-Západ

Re: Folie na předních bočních sklech & policie & STK & pojišťovny

Příspěvek od El Burro »

Já bych řekl že by neměl být problém pokud jsou ty fólie kvalitní a s atestem na uvedený vůz.Já sem si sehnal na Seat Toledo celá okna s fóliemi Suntek a na předních je i na štítku napsaná propustnost.Papír o homologaci na tento typ vozu jsme si stáhl a vytiskl,vozím ho sebou radši.Zatím teda nemám zkušenosti s policiíí protože mě ještě s fóliemi nezastavily a STK mám ještě za dlouho.
VW Golf II 1.6TD - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=220870" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf III 1.6 55kW - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=309057" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf III 1.6 74kW

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Folie na předních bočních sklech & policie & STK & pojišťovny

Příspěvek od Dymák »

:arrow: El Burro: a k čemu ti to jako je? Pokud vím, tak toleda měli už z výroby zelený okna (na skle nápis "Tinted") a v tom případě jsou z fabriky natónovaný na nejvyšší možnou míru.. tzn. že cokoliv na ně nalepíš (krom čírý fólie), tak je špatně, ikdyž k tomu budeš mít dvacet lejster..
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“