BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Harry 2009
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 04.07.2009 17:21
Bydliště: Kraslice

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od Harry 2009 »

Zdravím,upadlo mi sklíčko z blinkru.Je to tam jen přilepené,nebo jen mě tam chybí nějaké západky.Bylo to celé obleptané laciným lepidlem a tak nevím co za koumese se v tom hrabalo.
Poraďte prosím,máte-li někdo zkušenost.

Díky Harry


Harry 2009 Sharan 2.0 benzín 7 seslí
Přílohy
Snímek.jpg

Uživatelský avatar
Auto1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opava city
Kontaktovat uživatele:

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od Auto1 »

Tmelem zalepit,lepidlo je křehké a nevydrží dlouhodobě rozdíl mrazu a horka,otřesy atd...
IMPORT A PRODEJ AUT: http://www.1auto.tk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ls
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od ls »

Tak mi taky začíná stále svítit blinkr.Byl jsem u nás v prodejně elektro součástek a takové relé nemají (51ND10-WR) Je to určitě tímto relátkem ?S té fotky na začátku přízpěvku to není moc jistě poznat.

Uživatelský avatar
pipo1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 08.08.2008 18:26
Bydliště: Ustecky kraj-Kadaň-----Vwelemín
Kontaktovat uživatele:

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od pipo1 »

Harry 2009

Cau mel jsem ten samej problem ale za jizdy takze bez toho sklicka a u Prochyho tady na foru tusim za 250.- celej blinkr

Harry 2009
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 04.07.2009 17:21
Bydliště: Kraslice

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od Harry 2009 »

O.K. Dobrá info! Zkusil jsem to zalepit kvalitním dvousložkovým lepidlem a zatím to drží. Uvidím co na to zima.

Zdravím

harry 2009 Sharan 2,0 benzín 7 seslí

Uživatelský avatar
pipo1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 08.08.2008 18:26
Bydliště: Ustecky kraj-Kadaň-----Vwelemín
Kontaktovat uživatele:

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od pipo1 »

A je to tu sviti pravej blinkr tak zjistim relatka a hodim to sem. :?

DJ Rodrigez
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 23.10.2011 22:56

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od DJ Rodrigez »

Mna uz s toho auta trafi, sharan 4/98 AFN 1.9TDII

Prestali ist smerovky - ovladane packou

Vystrazne smerovky blikaju v pohode aj pocut cvakanie, ked auto zamknem odomknem centralom smerovky zablikaju, blikaju aj na pristrojovke.

Len proste ked chcem dat smerovku packou hore alebo dole L a P tak nic, packa chodi bezne, nezda sa mi zeby chodila nejak inak - akoze ze by sa tam nieco zlomilo.

Dal som dolu kryt co je nad packou, a po lavej strane (ked sedim normalne za volantom) je zlty konektor, vytiahol som ho a uz nesli ani vystrazne a ani dialkove proste lava packa nesla, cize viem ktory konektor to je.

Docital som sa tu ze ta packa spusta - nie + a ze aj relatka odchadzaju, ale nikomu sa tu zatial nestal moj pripad a ani neviem ci relatka v RJ co ovladaju smerovky zaroven ci spinaju aj vystrazne smerovky, lebo ak ano relatkami to nebude.

Uz sa bojim sadnut do auta a otocit klucom - co ma caka? :minzdr:

EDIT: 100percentne prehlasujem ze vystrazne smerovky pouzivaju tie iste dve male biele relatka ako smerovky ovladane packou.

Smerovky som opravil, chyba bola nasledovna: predosli majitel do auta namontoval nejaky alarm, asi ked to siel predat tak to vysekal asi sekerov, kable boli vsade, v motorovom priestore za baterio, pri motorceku stieracovom nad prepazkou, pod poistkovou skrinou, v prahu az po bufik, vsetko som vystrihal, poletoval, zaizoloval paskou a kde to slo tak zmrstovacimi buzirkami a smerovky idu, vsetko skratovalo, spinali sa rozne okruy ako napriklad ventilator klimatizacie a podobne veci, uz je vsetko v poriadku.
VW Šarkan 4/98 AFN 81kW 1.9.TDI

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od 11mAjA11 »

Tak zdravím pánové.
Mám malý problém :
Alhambra II rok 2001 , TDI PD 85kw.
Závada na blinkrech - blikají třeba týden , obrysovky taky fungujou při vyndaném klíči , ale ze dne na den přesanou blikat blinkry a nejdou stěrače na I rychlost.

Stačí vyndat a nandat zpět jednu z pojistek u baterky a vše zas funguje, diag nic nepíše..

Jožko prosím nenapadá Tě něco čím by to mohlo být ?..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

DJ Rodrigez
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 23.10.2011 22:56

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od DJ Rodrigez »

Ja by som začal u poistiek pri baterke, rozrobiť koľko sa dá, vyšmirglovať, vystriekať WDčkom, mal som podobný problém na Ibize 2002ke že sem tam svietila kontrolka oleja, vypucovali sme poistkovu skrinku pri baterke a už to nikdy nespravilo - celé to bolo zelené zaoxidované...

Ak by to nepomohlo tak by som skúsil iné páčky, často sa stáva že sú v nich zalomené káble (aspoň na SAG1 to tak býva)

Mne keď nešli smerovky a auto svietilo ako vianočný stromček tak to bolo pre to lebo niekto v ňom vycvakal dorábaný alarm, káble neboli zaizolované, všetko to skraotvalo, horelo, našiel som to za batériou a keď som šiel po kábloch tak som prišiel až po bufík...vycvakal, zaizoloval a všetko ide

Iné ma nenapadá
VW Šarkan 4/98 AFN 81kW 1.9.TDI

mikešik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 06.06.2011 20:05

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od mikešik »

cus tak vcera vymeneno rele blinkru na ALHAMBRE 2 RV 2003 blikala jen pulka auta po vymene jednoho rele 10 nizickoveho uz mi to zase maka jak ma. original rele bylo- 12nd10-wf a dal jsem 12nd10-w1cena rele 80kč a hodina prace

Uživatelský avatar
Bendak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 23.02.2013 12:01

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od Bendak »

Ahoj.

Tak já mam taky problém, hodně podobnej jako DJ Rodrigez.

Přestaly mi jít blinkry.
Prostě při nastartovaném i zhaslém motoru na pokyn páčky nereaguje vůbec nic.
Ani dioda na palubce, ani přerušovač (cvakání), a ani žárovky na autě.
Odpadly obě dvě strany.

Varovné blikače ale fungují jak mají. Jak diody na palubce, tak přerušovač, tak žárovky na autě.

Čím by to mohlo být?
Koukal jsem do pojistek. Jediná vhodná mi přišla č.52, a tak tu jsem vyměnil. Nic se nestalo.
Ovládá je nějaké relé?
Řekne mi k tomu něco VAG?

Díky za pomoc
Ford Galaxy I 1.9 TDi 81 kW '99

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od michall »

Zkus oměřit samotnou páčku, tj. kontakty přímo na ní. Pokud fungují varovky, tak z té sestavy páček "signál" leze, ale mohou být KO kontakty páčky.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

dano.k
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 16.10.2011 22:29
Bydliště: Třinec

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od dano.k »

Zdravím
potřeboval bych poradit s vážnym a nalahevý problémem.
Nefunguje mi blinkr. Když dám blinkr do leva tak v něm cca 6x cvakne ale jen jednou se rožne. V pravo to jde bez problému. Už jsem vyměnil pačku a pořád stejny problém. Potřebuji poradit kde mám hledat chybu. Dnes v noci jedu 600km takže je to nalehave.. Děkuji moc za radu
Seat Alhambra 4x4 1,9tdi AUY rv2001-ex
Seat Alhambra 4x4 1,9tdi BVK rv. 2008 když jí miluješ není co řešit

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od michall »

Varovky fungujou, jak mají? Pokud ano, hledej chybu v páčce nebo v kabeláži k ní. Pokud ne, může být chyba v relé http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=1618796#p1618796" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

dano.k
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 16.10.2011 22:29
Bydliště: Třinec

Re: BLINKRY: blinker zostava visiet, ostatní závady blinkrů

Příspěvek od dano.k »

Pačka je vyměněna, vystražne nefungujou. .. teda fungujeou ale leva směrovka vynecháva.Přepinač vystražnych vyměněn a taky žadna změna?
Seat Alhambra 4x4 1,9tdi AUY rv2001-ex
Seat Alhambra 4x4 1,9tdi BVK rv. 2008 když jí miluješ není co řešit

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“