jaky motor?

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

pokud najezdíš to co najzdíš volil bych 1,8T. Menší pořizovací cena, menší pojistka. Spotřeba je v poho režimu tak o 2,5l víc, ale zas když se chceš svézt, tak je to o něčem trošku jiném....
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Martin IV. píše:pokud najezdíš to co najzdíš volil bych 1,8T. Menší pořizovací cena, menší pojistka. Spotřeba je v poho režimu tak o 2,5l víc, ale zas když se chceš svézt, tak je to o něčem trošku jiném....
hoši s tou pojistkou zaspáváte dobu :lol: např. Wuestenrot nabízí celkem levné pojistky na auta a to podle kW a ne objemu :wink:

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

DMS píše:
Martin IV. píše:pokud najezdíš to co najzdíš volil bych 1,8T. Menší pořizovací cena, menší pojistka. Spotřeba je v poho režimu tak o 2,5l víc, ale zas když se chceš svézt, tak je to o něčem trošku jiném....
hoši s tou pojistkou zaspáváte dobu :lol: např. Wuestenrot nabízí celkem levné pojistky na auta a to podle kW a ne objemu :wink:
jj, ale stále je nejvíc lidí pojištěno u pojišťoven kde se to bere dle objemu :wink:

vem si jak velké procento lidí má povinný u ČP nebo u kooperativy....
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Martin IV. píše:
DMS píše: hoši s tou pojistkou zaspáváte dobu :lol: např. Wuestenrot nabízí celkem levné pojistky na auta a to podle kW a ne objemu :wink:
jj, ale stále je nejvíc lidí pojištěno u pojišťoven kde se to bere dle objemu :wink:

vem si jak velké procento lidí má povinný u ČP nebo u kooperativy....

vím 1.ČP 2.Kooperativa, ale to co mi nabídla W. jsem čuměl, díky tomu že mám 74 kW Pášu. V papírech jinak chip můžu mít i 130 kW :D

Uživatelský avatar
airbone
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 476
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DOMA

Příspěvek od airbone »

Mate stastie, ze vam to este tak dobre poistuju.Napriklad ja platim nehoraznu poistku v holandsku za V6 TDI, tu sa zohladnuje okrem vykonu aj nakupna cena vozidla a vaha. A V6 TDI ma pohotovostnu hmotnost 1653kg (tiptronic). Poistka bez bonusov za rocnik 00 (zakonna) je okolo 120 EUR vratane poistenia celneho skla. Podotykam, ze 120EUR mesacne! S havarijnou to vychadza 2x tolko, plus plati sa cestna dan (kazdy, nie len firmy) Od tej som chvalabohu oslobodeny, lebo uz by ma slahlo - kazdopadne pre V6 TDI 1650kg je to 280EUR stvrtrocne!!! Uz viem, preco tu ludia oblubuju male a lahke auta a oblubuju bicykle a skutre.... A B5 passaty su tu vo velkej prevahe 1.9 66kW a 1.6benzin. Takze take velke auta si mozu dovolit fakt len bohati ludia, nie hocikto, kto ho kupi v bazare za par supiek....

Uživatelský avatar
Kobra
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kobra »

Nazdar! Já mám taky jedna-šestku kombi a když tomu nedávám zabrat, tak jezdim pod devět. Máte pravdu, že nafta je nafta, ale já jsem pášu sehnal v Německu za pěknej peníz, má servisku, málo najeto a je bez problémů, takže si ho nějaký čas nechám. Pravda, žádný divoch, ale je to Passat. Ale už jsem rozhodnutej, že dalšího si koupim taky 1,9 TDi. Mějte se všichni fajn, Ahoj

Uživatelský avatar
armourer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od armourer »

Zitra pojedu kontrolovat vsechny komponenty vyfuku, jestli tam neni taky zvyseni spotreby, mam nejspis nejakou prasklinu na prvnim litinovem dilu. Ted jsem jel usti - hradec-usti, cca 400 km, vesmes po dalnici zpravidla 135km/h a misty jsem to slusne tnul, abych videl, jak passik bezi(pres vetsi hlucnost, nez jsem cekal to nebylo podle meho soudu spatne)a spotreba 8,5. Tj. lepsi nez celkovy prumer:-)
a.

Uživatelský avatar
mecek1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 12.10.2009 19:20
Bydliště: Husova 2754

Re:

Příspěvek od mecek1 »

berrky píše:Hmm, to se mate! Me uz take nebavi jezdit k pumpe za tak nekrestansky prachy. Premyslim jezdit na topnou nahtu, tu bych mel za 20kc.... Co si o tom myslite????
znam manika....jezdi na to dva roky,pridava aditiva od vifu...a nema zadny problem,absolutne.je to normal nafta...obarvena znakovacem...kuli danim.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“