Touareg nestartuje a padá nafta. (hlava)

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
pirit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 03.03.2011 19:03

Touareg nestartuje a padá nafta. (hlava)

Příspěvek od pirit »

Mám problém s R5 touareg. Studenej nestartuje a padá nafta. Vím že to je známá závada a to, že je vymačkáná hlava okolo vstřiků. nafta pak padá a leze i do oleje. Potřebuju mluvit s někým kdo to opravoval a ví kolik to stojí celkem. Např. VWsenior tu psal že to dělal. Díky za ozvání. Napište telefon já zavolám.

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg nestartuje a padá nafta. (hlava)

Příspěvek od PavelSv »

pirit píše:Mám problém s R5 touareg. Studenej nestartuje a padá nafta. Vím že to je známá závada a to, že je vymačkáná hlava okolo vstřiků. nafta pak padá a leze i do oleje. Potřebuju mluvit s někým kdo to opravoval a ví kolik to stojí celkem. Např. VWsenior tu psal že to dělal. Díky za ozvání. Napište telefon já zavolám.
Takovou atrakci mám za sebou . S čím konkrétně potřebuješ poradit?

pirit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 03.03.2011 19:03

Re: Touareg nestartuje a padá nafta. (hlava)

Příspěvek od pirit »

Potřebuji znát někoho kdo tu hlavu dá na 100% do původního stavu a potom doporučené díly které se musí vyměnit. Např. těsnění, šrouby hlavy atd.

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Touareg nestartuje a padá nafta. (hlava)

Příspěvek od miky20 »

pirit píše:Potřebuji znát někoho kdo tu hlavu dá na 100% do původního stavu a potom doporučené díly které se musí vyměnit. Např. těsnění, šrouby hlavy atd.
Sz

ajakoamper
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 25.05.2008 08:46
Bydliště: Choceň

Re: Touareg nestartuje a padá nafta. (hlava)

Příspěvek od ajakoamper »

pirit píše:Mám problém s R5 touareg. Studenej nestartuje a padá nafta. Vím že to je známá závada a to, že je vymačkáná hlava okolo vstřiků. nafta pak padá a leze i do oleje. Potřebuju mluvit s někým kdo to opravoval a ví kolik to stojí celkem. Např. VWsenior tu psal že to dělal. Díky za ozvání. Napište telefon já zavolám.
Problém je s nastavením rozvodů ale pokud víš jak na to, není to problém, pak akoráte nechat vyvložkovat a hotovo. Myslím si že tak cca 30 000Kč celkem si připrav

jirasek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 28.03.2012 16:19

Re: Touareg nestartuje a padá nafta. (hlava)

Příspěvek od jirasek »

Ahoj,já jsem to také řešil a mám to za sebou, prasklá hlava, kásně na ní bylo vidět, taková prasklinka jak vlas. Naštěstí jsem sehnal hlavu z t5 a stála mě 15 tis. Potom servis celkem okolo 30tis. Prostě hnus

Odpovědět

Zpět na „Touareg“