Problém se zámkem u řidiče

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
czertt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 25.11.2012 20:51
Bydliště: Jižní Čechy

Problém se zámkem u řidiče

Příspěvek od czertt »

Ahoj, mám následující problém, když jdu k autu a odemknu ho, tak se mi občas stane, že se mi zámek u řidiče neodemkne, ale když dám auto znovu odemknout tak se už odemkne stejně tak je to i při zamknutí blbne jen tento zámek, i podle diagnostiky ta píše, že je tam zkrat.. Myslím si, že by to mohl dělat ten mikrospínač, ale nejsem si jistý.. Hledal jsem, ale nemůžu podobný problém jako mám já najít tady na foru.. Díky

Ještě scháním tuto záslepku, nevíte někdo kde by se dala sehnat ?
Obrázek
Golf 1.9TDI

Diagnostika VW

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problém se zámkem u řidiče

Příspěvek od xerxes »

bude vydny mikrospinač uvnitř zamku pokud jsi to ještě neměl nikdy rozebrane tak někde tu je návod,mikrospinač jde koupit stoji cca 50kč
zaslepku mám :wink:

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Problém se zámkem u řidiče

Příspěvek od marfy8 »

Záslepka:
http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... da-vw.html" onclick="window.open(this.href);return false;

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se zámkem u řidiče

Příspěvek od pohodarkajik »

zkrat na kostru nenapise vadny microspinac, nebo muze, ale jeste jsem to nevidel, spis bych to videl na ulamane draty v pruchodce u dveri, nebo uhnile draty ke komfortce pod kobercem u ridice

czertt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 25.11.2012 20:51
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Problém se zámkem u řidiče

Příspěvek od czertt »

Zase je mi divný, že to pořád funguje kdyby byly špatné dráty tak to nefunguje a tečka, tady jednou jde jednou nejde a nejčastěji mi blbne odemknutí.. jinak signalizace otevřených dveří funguje, lampičky se rozsvicujou uplně normálně.. Jj záslepku už jsem taky našel, díky ;)
Golf 1.9TDI

Diagnostika VW

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se zámkem u řidiče

Příspěvek od pohodarkajik »

to ze ti lampicky fungujou znamena ze spinac v zamku je v cajku, teda alespon ten na signalizaci otevreni/zavreni dveri, muzes zkusit zamek vyndat a propajet plosnej spoj primo v zamku, tam sou spinace co rikaji jednotce v jaky poloze je zamek zamknuto/odemknuto, muze to delat jeden z tech spinacu, ale stejne si spis myslim ze budou spatny nekde draty, komfortka/pruchodka ke dverim

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“