studený na zpátečku nemá tah

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
1p2p3l4l4p
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 11.01.2013 14:36

studený na zpátečku nemá tah

Příspěvek od 1p2p3l4l4p »

Nazdar,

při nastarování a výjezdu z garáže ven do " opravdu mírného kopečka " na zpátečku nemá tah:(. buď mi v 1/2 kopce zdechne... nebo musím před tím napumpovat trochu plyn - aby šel do otáček - což se mi nechce, když je studenej.

Nenapadá Vás, čím to může být?

děkuji za radu.

P

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: studený na zpátečku nemá tah

Příspěvek od Mára_VR6 »

parkuj obráceně :!:
:mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

1p2p3l4l4p
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 11.01.2013 14:36

Re: studený na zpátečku nemá tah

Příspěvek od 1p2p3l4l4p »

to by šlo, ale neřeší mi to problém:)....nechci mít za chvíli černej flek na zdi od výfuku:).....

Valda R5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 06.03.2011 18:21
Bydliště: Hať u Hlučína
Kontaktovat uživatele:

Re: studený na zpátečku nemá tah

Příspěvek od Valda R5 »

Je třeba diagnostikovat zda je to problém motoru či převodovky. Je to automat nebo manual. U automatu pak by to mohly být spálené spojky či netěstnost pístu řadící zpátečku.to znamená převodovku ven a vyměnit spojky a kontrolovat píst. Pokud nestačí výkon motoru i když hodně přišlápneš pak bych kouknul zda se nepřidírá regulace turba může být zanesené dechtem a po zahřátí se pak uvolní a vše funguje normálně. Co říká diagnostika.

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: studený na zpátečku nemá tah

Příspěvek od PavelSv »

Mně to děla když je víc zima, že se mu ze začátku nechce do otáček.Ale silně mi to připomíná chování Man Tga ten taky když je zima tak chvíli než se aspoň trochu prohřeje nechce jet na plno ale ten to napíše :good: Takže to vnímam jako ochranou vlastnost

Odpovědět

Zpět na „Touareg“