destrukce relamena, vas nazor?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
SochacB5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 08.09.2012 22:05

destrukce relamena, vas nazor?

Příspěvek od SochacB5 »

2013-02-25 18.51.52.jpg
ahoj klubaci jaky je va nazor na toto? toto je mesic stare leve zadni rameno. pred mesicem jsem daval menit ramena a vse ok, jenze mi praskla tehlice na ridicove strane a potreboval jsem vymenit servo, tak jsem to minuly tyden ostavil a dal to znamemu do servisu..a hle hrozive zjisteni? je toto zpusobeno demontazi ne
2013-02-25 18.51.52.jpg
bo jde o mechanickou zavadu v jejiz dusledku cep na obrazku srlel do lovist?

SochacB5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 08.09.2012 22:05

Re: destrukce relamena, vas nazor?

Příspěvek od SochacB5 »

ptam se jestli se mam predem vykaslat na reklamaci ramene

Uživatelský avatar
DJ_blueFISH
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 20.01.2010 16:01
Bydliště: Brno

Re: destrukce relamena, vas nazor?

Příspěvek od DJ_blueFISH »

Ahoj, mě to připadá, jakoby při demontáži toho ramene a tedy vyklepávání čepu bylo použito hodně násilí - možná i nechtěné rany třeba kladivem do gumičky u čepu atd.. Ale těžko říci, to musí vědět ten mechanik který to rameno demontoval v jakém to bylo stavu, když to bylo ještě v těhlici. Taky záleží na té poškozené těhlici, jestli nebyla prasklá těhlice i v tom místě, kde byl zasunutý ten čep a ten se pak zasunul do polohy, kdy ho to zničilo.
Každopádně je pravděpodobné, že výrobce reklamaci neuzná kvůli nesprávnému postupu při montáži/demontáži dílu, jak už to tak chodí. Taky záleží co to bylo za výrobce?
S pozdravem ><((('>

SochacB5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 08.09.2012 22:05

Re: destrukce relamena, vas nazor?

Příspěvek od SochacB5 »

jj rozumim. ta tehlice byla zlomena v horni casti jak je ta kosticka ve ktere jsou uchyceny horni ramena. vyrobce fast. ty ramena maji najeto cca 2000 km a nezda se mi ze by to byli montazi bo jsem to sam po vymene obhlizel a na ceste nebylo nic znat. spis by to mohlo byt denontazi jak se enila tehlice ale mechanik tvrdi ze nedoslo k zadnemu pochybeni

Uživatelský avatar
Teea
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 406
Registrován: 21.06.2010 07:19
Bydliště: Karviná

Re: destrukce relamena, vas nazor?

Příspěvek od Teea »

Co to byla za znacka ramena ?
Takhle presne obcas vypadji manzety levnejsich znacek. Ja menil do pul roku manzety na trech spodnich cepech postupne. Ale za ty prachy to jsem ochoten snest :D Kdyz na cepu drzi.


M.
Passat B5 variant 1,9Tdi 81Kw AFN, r.v. 1999, EGR off, Rear 3cm UP, AHD...
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“