Volba rádia Golf IV

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Harwester
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.03.2013 14:59

Volba rádia Golf IV

Příspěvek od Harwester »

Zdarec, vím, že se tady rádio řešilo hodněkrát, ale nenašel jsem to, co potřebuju nebo teda chci vědět já. Mám Golfa 4 r. v. 2001 a je v něm origo Gamma s cd přehrávačem. Měnič tady už není, někdo ho nejspíše vymontoval a střelil. Mrzí mě ten měnič a to, že neumí mp3 a tak se chci zeptat jaké varianty origo rádia s mp3 jsou, abych nemusel něco předělávat a tak. Prostě jen vyndat tohle co mám a dát tam nové. Max třeba přidat nějakou redukci bo tak něco.

Předem díky :-)

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Volba rádia Golf IV

Příspěvek od sapik88 »

Max redukci dáš u všech neorigo rádií, co si tam dáš, a přehodíš v nich stálý a spínaný +

Harwester
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.03.2013 14:59

Re: Volba rádia Golf IV

Příspěvek od Harwester »

To je mi jasný, ale já se zrovna ptal na origo rádia :-)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Volba rádia Golf IV

Příspěvek od majrek001 »

origo krom jednoho neumí mp3 ale řeší se to emulatorem changeru, který pak umít přehrávat mp3/WMA a připojení máš přes USB, SD kartu nebo Jack 3,5" http://www.autoprofi.cz/volkswagen/auto ... -id-7.html" onclick="window.open(this.href);return false;
a jde připojit i ten CD přehrávač a přepínaš mezi nima tlačítkem CD a ovládá se to přes radio. kvalita zvuku je parádní

Obrázek
Obrázek
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Harwester
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.03.2013 14:59

Re: Volba rádia Golf IV

Příspěvek od Harwester »

Jestli chápu dobře, tak tahle sranda se napojí zezadu do toho CD přehrávače co mám v autě a tohle emuluje changer. Takže když přepnu na tom CD playeru na changer, tak mi to bude cucat zvuk z tohodle emulátoru stejně, jako kdyby byl u toho changer. Nebo se to napojuje přímo do toho rádia? Nikdy jsem totiž to rádio neměl vyndaný, tak netušim, jak tam jsou konektory

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Volba rádia Golf IV

Příspěvek od majrek001 »

asi by to taky takto šlo ale špíše je to myšlený že to vytáhneš z rádia a zapojíš tam ten emulátor a do něj napojiš ten přehrávač.. a přepínaš to na radiu tlačítken CD jednou to je emulátor a když zmačkneš znova tak je to přehrávač CD

jinak zezadu to vypadá takto http://www.michaelneuhaus.de/golf/golf4 ... .htm#gamma" onclick="window.open(this.href);return false; a zapojuje se to modrého
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

SkyHawk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 04.10.2012 11:07
Bydliště: Křepice :) JM

Re: Volba rádia Golf IV

Příspěvek od SkyHawk »

Ahoj, mám rádio Škoda MFD a k němu připojený DVD přehrávač, který spustím při výběru na AUX vstup (na radiu). Hudbu řeším pomocí FM transmiteru, což není nijak valná kvalita. Kdybych koupil ten emulátor, šel by zapojit? Rádio jsem ještě nevytahoval, ani nevím přesně jak, ani nevím jak bych kama tahal kabeláž, ale to už pořešil.
Teď když dám na rádiu výběr zdroje tak CD nejde zvolit, s tím emulátorem by se mělo zpřístupnit a přehrávat z SD karty, pokud dobře chápu.

EDIT: A nebo mě ještě napadá, což by možná i stačilo, ale tohle radši, jestli by šlo pomocí konektoru CD changeru (který nemám) napojit AUX vstup na zvuk.
Golf IV 1.9TDi, 96kW, 2002

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Volba rádia Golf IV

Příspěvek od majrek001 »

ano šlo to napojit myslím, že má taky mini ISO 8-pin.. nebo přes ten dvd přehrávač to napoj
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“