Jaký kabel +diagnostika

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Curamrda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.06.2012 15:56

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Curamrda »

nema nekdo konfiguracni soubor pro ten CodingCalculator (ver 10.6.5cz)? Kdyz ho pustim tak mi rekne:
Nenalezen konfiguracni soubor

Curamrda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.06.2012 15:56

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Curamrda »

tak jsem koupil kabel z Tmartu. Prisel 11.11. nainstaloval jsem pribalenej soft... nainstalovali se ovladce Ross - tech.
Zkusim test na VCDS 11.11.0.EN , 10.6.4.CZ, 10.6.5.CZ u vseho test kabelu proběhne OK , HEX nalezeno bla bla bla... a že kabel neni pripojen k autu.

Ale jakmile pripojim kabel k autu (Passat 3C) , tak zadnej test už neprojde..pokazdý to napíše HEX interface not found a ted nevim jeslti error 0, -1 nebo 99.

Má někdo podobnej problem? Co s tim? dik

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od teekey »

2Curamrda:
predpokladam, ze po pripojeni k autu jsi i zapnul auto (zasunul klic) :) Jinak je dobre pouzivat vzdy pribaleny software, jinak hrozi urcite problemy. Co se tyce "levnych" klonu, tak je tam sance, ze dojde k poskozeni hw. klice a potom uz kabel funguje jenom jako KKL, ale na HEX se uz nechytne (proste v tom hw. neco umre).
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Lukyn_CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 07.07.2012 12:47
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Lukyn_CZ »

a nebyl by nejaky kabel, ktery se da koupit v CR? treba http://aukro.cz/276-diagnostika-kabel-u ... 92002.html" onclick="window.open(this.href);return false; ??
VW Passat Variant 3C5 2.0 TDI 103kW BMP, DSG, r.v 2007

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od teekey »

to je zajimava otazka, pokud se bavime o klonech tak je treba ZDE nebo ZDE. Pokud se snad rozhodnes koupit jich vice najednou, tak cena pada zavratne dolu.

A potom mas teda sanci koupit napr. na tom Aukru.
(ta podoba je asi jenom nahodna, ale cena pritazena hodne za vlasy)


a pak tady je samozrejme nejake to pouceni O PRODEJI KLONU :drinks:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
PemaR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířow
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od PemaR »

Neobjednaval jste nekdo v posledni dobe kabel na tom tmart.com ? Sem si ho objednal, poslal penize pres paypal, 14 dni cekal a nakonec nic neprislo a penize se mi vratily :roll:

perlicka.honza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 22.03.2010 19:52

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od perlicka.honza »

Hoj ja obednaval 3kusy uz a v pohode. Posledni tak mesic zpet. Jim napis.

Tony22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.09.2010 13:47

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Tony22 »

Ahojte Borci

Potrebujem kábel na passat 3C 2007. Z toho čo som tu prečítal by som aj vedel ktorý a od kial. Potrebujem aby mi čo najrýchlejšie prišiel domov na slovensko. Od kial teda objednávať? je možne aby mi to prišlo do 5-tich dni?

Ďakujem

Uživatelský avatar
PemaR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířow
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od PemaR »

Tak mi po hooodne dlouhe dobe konecne dorazil ten kabel z Tmart.com. Uz sem se radoval, dokud jsem ho nerozbalil a vevnitr nebylo

http://www.tmart.com/Vag-Tacho-3.01-USB ... 04903.html

sem zvedav jak se k tomu postavi. Je sice pekne ze jako darek poslali jeste stylus na ipad, ale misto toho mohli poslat alespon spravny kabel :roll:

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od teekey »

2PemaR: pak dej vedet jak jsi dopadl, ale co mam zkusenosti s jinymi eshopy tak reaguji velmi rychle a ochotne. Ve vetsine pripadu ti poslou spravny balik nebo vrati penize. Akorat to stoji vzdycky trochu casu navic.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
seler
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 16.08.2009 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od seler »

Nemá někdo koupený z DX tento kabel ? http://dx.com/p/vag-k-can3-6-car-diagno ... 12v-145476" onclick="window.open(this.href);return false;
3C 125kW

Uživatelský avatar
PemaR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířow
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od PemaR »

teekey píše:2PemaR: pak dej vedet jak jsi dopadl, ale co mam zkusenosti s jinymi eshopy tak reaguji velmi rychle a ochotne. Ve vetsine pripadu ti poslou spravny balik nebo vrati penize. Akorat to stoji vzdycky trochu casu navic.
Tak ani po mesici na nekolika tiketech a dotazech nebyli schopni odpovedet. Dneska sem objednal dalsi kus a budu doufat ze prijde konecne ten spravny :roll:

Uživatelský avatar
PemaR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířow
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od PemaR »

Tak dneska konecne dorazil ten spravny kabel. Po pul roce docela uspech :lol: Akorat se solidne prodrazil. Zrovna ho maji v akci za 425,- kdyby nekdo zvazoval.

Uživatelský avatar
K!NG
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 20.04.2012 16:07

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od K!NG »

Zdravim,

projizdel jsem aukro, z duvodu potreby diagnostiky a nechce se mi cekat na kabel z ciny, je vhodny treba tento kabel pro passat 3C 2006 ?

http://aukro.cz/diagnostika-usb-kkl-vag ... 61211.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Pripadne jaky kabel hledat, co musi mit nebo jakou verzi ? Sry ze se blbe ptam, urcite se to uz resilo v tomto tematu
VW Passat 3C 2.0 TDI 103 KW

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od teekey »

s KKL si urcite CAN-BUS nenactes 8)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“