osvetleni budiku...

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

osvetleni budiku...

Příspěvek od erico »

Trosku malinky problem se vyskytl, nesviti mi budiky ale display i rucicky ano, Ma nekdo s timto zkusenost, jestli staci demontovat a prohrat spoje, nebo jsem se docet, ze i nejaka trafa odchazeji na budiky. Jinak poznatek ze zacatku mi to jednou svitilo a jednou zase ne, a kdyz nesvitilo tak nekdy stacilo uderit do palubovky a svitilo ,,jo opravar to se pozna,, :lol: diky za rady

Sintom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 23.01.2012 20:28

Re: osvetleni budiku...

Příspěvek od Sintom »

Pravděpodobně ti odešel měnič napětí pro CFL podsvícení budíků. Docela častá vada. Je to systém na... Když sundáš budíky je to taková malá červená kostka co vypadá jako relé. dá se koupit kolem 500. Nová kolem 1500.

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: osvetleni budiku...

Příspěvek od erico »

http://allegro.pl/trafo-podswietlenie-n ... 93971.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Predpokladam ze by to melo by toto.....kdyz sundam budiky tak to je za nema, nebo rozebrat budiky?

marek.barabasch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 29.08.2012 22:09

Re: osvetleni budiku...

Příspěvek od marek.barabasch »

zdravim,přestali mi taky svitit budiky,chtěl jsem se zeptat kde to trafko teda je, jestli za budikama nebo někde uvnitř.diky.

vašekkučera
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 17.09.2010 13:17

Re: osvetleni budiku...

Příspěvek od vašekkučera »

Ahoj, objevuje se mi problém s osvětlením budíků u V10/2005. Světlo je divně žluté, málo intenzivní. v době, kdy mi nefungovalo dobře dobíjení, světlo budíků jemně mihotalo. Oproti budíkům svítí MFD display pěkně jasně. Z předchozích příspěvků si myslím, že by to mohlo být VN trafo. Když jsem měnil ve sdružených přístrojích reproduktor, tak jsem ta trafa viděl, ale na první pohled se mi nezdála divná nebo jinak poškozená.
neporadíte někdo, kde se dají sehnat u nás a které z nich je na MFD a které na budíky?
Díky

vwstas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 19.09.2016 15:47

Re: osvetleni budiku...

Příspěvek od vwstas »

možno blbosť, ale podobný problém som mal /síce nie v tuaregu/ a bola chyba v tom ovládači intenzity podsvietenia, vyriešilo to vyčistenie toho otočného ovládača

vašekkučera
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 17.09.2010 13:17

Re: osvetleni budiku...

Příspěvek od vašekkučera »

Díky za radu, zkusím to udělat

Feldy_7l
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.02.2020 11:25

Re: osvetleni budiku...

Příspěvek od Feldy_7l »

Zdravím mám taky takový problém dal jsem nový budíky z facelifta do starýho Touarega s barevným velkym displejem všechno funguje až na podsvícení, ani ručičky ani tachometr a otáčkoměr nesviti můžete mi někdo poradit prosím. Díky

risko8405
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.10.2023 13:54

Re: osvetleni budiku...

Příspěvek od risko8405 »

Vyriešil už niekto tento problém? :)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“