MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od Betlem »

Čus Borci
Po vypálení na CD a vložení jak firmware i odbloku napise spatné dvd už sem vyhodil asi 4 CD a nemám na to nervy.Nenajde se někdo z Prahy případně Lysa ,Nymburk,Čelakovice kdo by mě to za nějaký peníz přehrál komplet i s mapama?
Dík

MadButcher
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 05.06.2013 09:34

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od MadButcher »

MFD2 DVD prave updatovana na firmware v30, odemknuta a spustene palene mapy v10. Vse funkcni, polohu ukazuje presne, TMC zpravy pres ČRo3 chodi. Vzalo mi to az 4. DVD, prvni 3 palene na LiteOn vypalovacce nefunkcni, posledni vypalene na Plextor PX-716A s bitsettingem DVD-ROM chodi bezchybne (medium Verbatim DVD+L DL 4x palene rychlosti 2.4x).
Passat Variant Sport, 147kW BWA 2006

Petr4562
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 12.07.2013 21:50
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od Petr4562 »

Zdravím všechny vlastním auto Passat Variant 3C již cca týden,ale jen hledám jak oživit více navigaci nevím zda je CD nebo DVD bylo tam vložené DVD s mapama ale nevím s jakým rokem.Tato navigace nebo celé rádio je v jazyku německém jde nějak tam hodit ta CZ tady to pročítám že jde ale nějak jsem nenašel ty správné podklady jako ty CD s CZ nastavením a mapama třeba 2012 \ 2013 nebo i 2011 bylo by to dobré za info moc díky
Petr

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od tornado1 »

pochybuji že ti někdo poskystne flash CD na CZ jazyk.... je to dost cenná záležitost a když toto někdo vytvoří tak to asi nedá veřejně na internet..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Petr4562
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 12.07.2013 21:50
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od Petr4562 »

Tak to je škoda a za nějakou tu kačku tak aby to bylo v CZ a NEW mapy ? Kdo je ze Zlínského kraje a chce si vydělat???

Díky moc
Petr

Uživatelský avatar
Hack
Pilot
Pilot
Příspěvky: 720
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec (republica banana)

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od Hack »

Petr4562 píše:Tak to je škoda a za nějakou tu kačku tak aby to bylo v CZ a NEW mapy ? Kdo je ze Zlínského kraje a chce si vydělat???

Díky moc
No, za hubičku Ti to asi nikdo neudělá.A nebo skus jeste do ty navi hučet 3 hodiny cesky,možna se chytí a neco se naučí.
Bylo by to zadáčo a nemusel bys nikam jezdit ani nikam nic posilat. :rofl:

318271tobar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 16.12.2013 00:42

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od 318271tobar »

Zdar chlapy,
od neděle jsem majitelem VW 3C, auto super, ale celkem problém s update s navi. FW jsem dal na v30, unlock taky ale DVD to je problém. Nejde mi vypálit rychlostí menší než 3x. Když ale není dvd v mechanice tak mi nabídne i 1x atd. Zkusil jsem i jiné dvd, ale stejný problém. DVD+R DL Verbatim 8,5gb a Omega DVD+R DL 8,5. Programi Nero, Alcohol 120% atd.
Fakt už nevím co s tím prosím poraďte
VW 3C 3,2FSI 4MOTION

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od ricom »

318271tobar píše:Zdar chlapy,
od neděle jsem majitelem VW 3C, auto super, ale celkem problém s update s navi. FW jsem dal na v30, unlock taky ale DVD to je problém. Nejde mi vypálit rychlostí menší než 3x. Když ale není dvd v mechanice tak mi nabídne i 1x atd. Zkusil jsem i jiné dvd, ale stejný problém. DVD+R DL Verbatim 8,5gb a Omega DVD+R DL 8,5. Programi Nero, Alcohol 120% atd.
Fakt už nevím co s tím prosím poraďte
vyčistit laser v mechanice a bude klíííd. :drinks:

318271tobar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 16.12.2013 00:42

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od 318271tobar »

tak jsem vše vyčistil a rychlost nejde snížit nemůže to být druhem dvd (ale aj jsem četl že někdo vypaloval rychlosti 4x a v poho)?
jinak mám druhý problém a to se spárovat telefon (sonyericson arc s) - prostě ho ani nenajde. Viditelnost nastavená, zamknutí displeje zrušená a nic. Někde jsem četl něco o RJ ale vůbec to nechápu.... :-(
prosím pomoc vím že se do toho za nějaký den dostanu a pak budu moct pomáhat já ale zatím jsem osel.
Děkuji za pomoc
VW 3C 3,2FSI 4MOTION

Uživatelský avatar
Neználek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 07.05.2009 20:49
Bydliště: Karlovarsko

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od Neználek »

ricom píše:
318271tobar píše:Zdar chlapy,
od neděle jsem majitelem VW 3C, auto super, ale celkem problém s update s navi. FW jsem dal na v30, unlock taky ale DVD to je problém. Nejde mi vypálit rychlostí menší než 3x. Když ale není dvd v mechanice tak mi nabídne i 1x atd. Zkusil jsem i jiné dvd, ale stejný problém. DVD+R DL Verbatim 8,5gb a Omega DVD+R DL 8,5. Programi Nero, Alcohol 120% atd.
Fakt už nevím co s tím prosím poraďte
vyčistit laser v mechanice a bude klíííd. :drinks:
Ahoj vypal to v programu ImgBurn ( je free), kde se dá nastavit rychlost 1x.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od ricom »

Neználek píše: Ahoj vypal to v programu ImgBurn ( je free), kde se dá nastavit rychlost 1x.

hoši hoši.. aby to pálilo 1x je potřeba mít médium které podporuje 1x mít mechaniku která podporuje 1x a nakonec mít i sw který toto podporuje..
a garantuji Vám, že všechna nová média DVD jsou většinou minimálně 2x a výšše spíše 4x a výšš..

jako je to prostě na vyčištění laseru v mechanice, tomu žádné snižování rychlosti pálení fakt nepomůže.. chapito :drinks: :drinks:

318271tobar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 16.12.2013 00:42

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od 318271tobar »

Tak vypaleno a konecne jede. Dekuji moc za pomoc
VW 3C 3,2FSI 4MOTION

barnabasfinta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.08.2011 15:42

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od barnabasfinta »

Důvod proč se DVD nenačítá nebo načítá špatně a pomalu znamená, že je špinavá čočka laseru nebo už se laser nenávratně loučí. Že je laser už na konci funkčnosti lze taky poznat tím, že postupně škrábe DVD (kruhové odření). Čočka lze vyčistit nebo vyměnit.
V případě zájmu mohu v navigaci updatovat firmaware, odemknout na pálená DVD, poskytnout nejnovější mapy, vyčistit čočku a případně i čočku vyměnit. V případě zájmu mě kontaktujte na barnabasfinta@email.cz nebo na 724013395

Kjuba007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 13.02.2011 15:00

MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od Kjuba007 »

To barnabasfinta: Ahoj. Prosím odkud jsi? Mám MFD2, přesně to kruhové odření mi to dělá. Nenačte už ani nově vypálené DVD. Před tím fungovalo zcela normálně. Také myslím, že laser je v háji. A mechanika již byla vyčištěna u uživatele "Tornado". Potom se to na čas zlepšilo, a pak to čten odešlo úplně.

Pokud by jsi byl někde poblíž (já Pardubice), a byl by jsi ochoten se na to podívat a laser vyměnit, byl bych Ti vděčný.....

Copak by ro asi stálo?

Díky za odpoveď

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od tornado1 »

taky vyměním laser bez problémů kdyby měl někdo problém
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Navigace“