Předělání stahování oken na el. na GIV

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Předělání stahování oken na el. na GIV

Příspěvek od matiass »

tak předělat to je na den práce... :wink:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Předělání stahování oken na el. na GIV

Příspěvek od marfy8 »

Čau kluci. Mám teď možnost vytáhnout si z bouračky komplet el.okna. Co vše potřebuju je mi jasné - stahovačky s motorkama, tapeci s ovladačema, zrcátka, kabeláž, komfortku.

Teď mě jen zajímá jedna věc na kteoru jsem tu nenašel odpověď. Byl by nějaký problém kdyby to auto mělo CAN a moje nemá? Byly by tam nějaké potíže v zapojení/funkčnosti?

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Předělání stahování oken na el. na GIV

Příspěvek od marfy8 »

Nevíte nikdo?

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Předělání stahování oken na el. na GIV

Příspěvek od Dusanbe »

Komfortka myslím není na ničem závislá, takže když tohle všechno vykucháš z tý bouračky a dáš to tvýho, tak to bude makat dál. Sám jsem měnil ŘJ a komfortku z 2 na 3 generaci a jediné co jsem ještě musel udělat je natáhnout can do budíků, aby se mi zobrazovaly otevřené dveře, ale pokud nemáš CAN budíky, tak ti to nebude ukazovat vůbec.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
draken
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 08.08.2012 12:54
Bydliště: Liberec

Re: Předělání stahování oken na el. na GIV

Příspěvek od draken »

Ahoj, mám dotaz trochu mimo - je stejné lanko stahovačky u manuálního i elektrickýho stahování? Potřeboval bych ho vyměnit, ale všude na e-shopech a bazarech vidím jen opravárenské sady na el. stahovačky..
Golf IV 1.6 74 kW Variant

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Předělání stahování oken na el. na GIV

Příspěvek od marfy8 »

Dusanbe píše:Komfortka myslím není na ničem závislá
Díkes já si to myslel, nakonec jsem se stejně dozvěděl že to je z r.97 tak by to neměl být žádný problém. Snad to rozjedu! Už aby bylo teplo a rozeberu celé auto...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Předělání stahování oken na el. na GIV

Příspěvek od tornado1 »

Dusanbe píše:Komfortka myslím není na ničem závislá, takže když tohle všechno vykucháš z tý bouračky a dáš to tvýho, tak to bude makat dál. Sám jsem měnil ŘJ a komfortku z 2 na 3 generaci a jediné co jsem ještě musel udělat je natáhnout can do budíků, aby se mi zobrazovaly otevřené dveře, ale pokud nemáš CAN budíky, tak ti to nebude ukazovat vůbec.
a přepinovat komplet konektor u komfortky.. na to jsi zapomněl..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Diablo_666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 06.10.2009 21:44
Bydliště: Pasec

Re: Předělání stahování oken na el. na GIV

Příspěvek od Diablo_666 »

Kdyby někdo chtěl,mám komplet na předělání na 4.el okna i se zrcátkama,ale tapeci jsou v béžovo černé barvě.Číslo komfortky nevim,na dotaz napíšu.když tak to bude v sekci bazar i s fotkama.Jen SZ
Audi 5000CS Turbo Quattro
VW Passat 1.9 TDI B5

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Předělání stahování oken na el. na GIV

Příspěvek od marfy8 »

A budu si z tama vymotávat i kabeláž. Kama všadyma to vede. Ze zadních dveří to vede průchodkou do B sloupků a dál...?
A dá se k té kabeláži co je pod palubkou nějak šikovně dostat nebo se bude muset sundat i palubka?

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Předělání stahování oken na el. na GIV

Příspěvek od Wíťa »

ono se to dost blbe vymotava i kdyz mas vyndanou celou el z auta natoz pak kdyz je v aute ;-) a kudy vedou kabely uvidis preci kdyz ho budes vymotavat, zacni od koncu a je to ;-)
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Předělání stahování oken na el. na GIV

Příspěvek od marfy8 »

No uvidíme jak to půjde. Nicméně palubku sdělám tak jako tak - ještě musím najít nějaký návod nebo video. Co půjde tak vymotám ze svazku a když to někde půjde blbě tak střihnu a doma spájím.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Předělání stahování oken na el. na GIV

Příspěvek od majrek001 »

tak hlavně že budeš mít konektory a komplet elektriku ve dveřích s konektrory tady tu už při nejhorším vyrobíš, alespoň bych si popsal kam vede když by to nešlo vymotat
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“