Tažné

2007 - 20..

Moderátor: jets

lubka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 25.11.2010 13:48

Re: Tažné

Příspěvek od lubka »

Já konečně v realu viděl originální výklopné tažné na Tiguana a byl jsme nadšen!!:-))) Redukci jsem objednal origoš VW.. Měla by sedět přesně. Na karavan je pak třeba mít 13ti polové zakončení..

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné

Příspěvek od jets »

lubka píše:Já konečně v realu viděl originální výklopné tažné na Tiguana a byl jsme nadšen!!:-))) Redukci jsem objednal origoš VW.. Měla by sedět přesně. Na karavan je pak třeba mít 13ti polové zakončení..
na touaregovy je stejné, ale netaháš za špagát, jen se zmáčkne čudlík...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Gabrieluss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 05.09.2012 21:48
Bydliště: Praha

Re: Tažné

Příspěvek od Gabrieluss »

S tou redukcí jsi udělal dobře. Já už zkouším druhou z Glóbusu a mizérie. Až pojedu kolem VW, tak jí budu muset nabrat zřejmě tam.
2.0 TDI, 103 kW, BMT, manuál, 4x4, Sport & Style, * 26. 10. 2012

pepino Rline
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 03.12.2010 08:09
Bydliště: Vilémov okr. Děčín

Re: Tažné

Příspěvek od pepino Rline »

No nejsem si jistý čím si pomůžeš,akorát zaplatíš,myslíš si že ti jí objednaj z Wolsburgu? ted dělaj Tiguany stejnak už i v číně,musíš stím trochu pohejbat taky jsem tam měl blbej kontakt

Uživatelský avatar
Gabrieluss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 05.09.2012 21:48
Bydliště: Praha

Re: Tažné

Příspěvek od Gabrieluss »

Blbej kontakt s redukcí? Mě ta redukce nejde ani nasadit. Nezapadne to těch drážek.
2.0 TDI, 103 kW, BMT, manuál, 4x4, Sport & Style, * 26. 10. 2012

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné

Příspěvek od tornado1 »

mám origo na Touaregu a jde nasadit bezi problémů.. dle mého děláš něco špatně
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Gabrieluss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 05.09.2012 21:48
Bydliště: Praha

Re: Tažné

Příspěvek od Gabrieluss »

Světe div se, ale podařilo se mi glóbusáckou redukci nasadit. problém byl v zaseklém středu redukce. Vzpomněl jsem si na pravidlo, že tam kde nepomáhá síla, pomůže ještě větší síla.
2.0 TDI, 103 kW, BMT, manuál, 4x4, Sport & Style, * 26. 10. 2012

Wilikada
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.03.2013 21:08

Tažné zařízení

Příspěvek od Wilikada »

Zdravím všechny.
Potřeboval bych poradit... :roll: Chtěl bych namontovat tažné zařízení na Tiguana :idea: ale v servise mi řekli že originál tažné zařízení už dodatečne namontovat nejde... :gey: Tak nevím...má s tím někdo zkušenost? Nebo jaké tažné zařízení vybrat?
Děkuji za radu :pleasantry:
Wilikada

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od jets »

proč by nešlo? to je nějaké divné, chtěl bych konkrétní důvod. tam se přece mění výztuha kus za kus a udělá se díra v nárazníku, s elektro asi bude problém aby to dělalo to co origo, ale to bych oželel
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Wilikada
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.03.2013 21:08

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od Wilikada »

No...že prý se jedná hlavně o zadní nárazník...že tam bude chybět ta díra s krytkou na to lanko na ovládání-odjištění samotného háku. Co se týče elektrického zapojení...kdybych sehnal origo el. jednotku na tažné zařízení? Nebylo by to to samé? Nedělal to už někdo? Jo a co se týče přihlášení na papíry...když to seženu s jetého vozu...jak to mám ošéfovat aby bylo dobře?
Díky za radu Wilikada

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od jets »

příhlásit to jde dvojím způsobem, buť ti to odborně namontuje servis a potom jdeš na STK, nebo si to namontuješ sám a s typovým listem jdeš na STK
díra se dá vyříznout a krytka koupit
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od Tiguanman »

Když si to necháš udělat odborně, na STK nemusíš jen na dopravku to nechat dopsat.
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné

Příspěvek od tornado1 »

co se týče elektriky tak to není až takový problém - jen bych koupil originál svazek co je od jednotky k zásuvce a k čidlo toho vyklopení.. samo pak nakodovat gateway, parkováky, kameru,esp.. podlel toho co v autě je..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Wilikada
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.03.2013 21:08

Re: Tažné

Příspěvek od Wilikada »

tornado1 píše:co se týče elektriky tak to není až takový problém - jen bych koupil originál svazek co je od jednotky k zásuvce a k čidlo toho vyklopení.. samo pak nakodovat gateway, parkováky, kameru,esp.. podlel toho co v autě je..
Díky za osvětlení problému...Myslíš že by si mi s tím mohl helpnout? Myslím nastavení a tak. Samotnou montáž bych zvládl sám...ale nakódování bych radši nechal odborníkovi :good:
Jo a prosím Tě za kolik by se dal sehnat origo svazek a čidlo háku? A vůbec co by stála Tvoje odborná pomoc?
Děkuji Wilikada

Uživatelský avatar
Gabrieluss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 05.09.2012 21:48
Bydliště: Praha

Re: Tažné

Příspěvek od Gabrieluss »

Měl by jít koupit originál ale ten nezasunovací. Klasicky co by koukal nebo s nějakým tím nasazovacím mechanismem. Vychází to o pár kaček levnějí než doplatek za ten s lankem, když kupuješ nového, ale samozřejmě v něm není elektro apod.
Navíc pokud jsem četl pozorně manuál, tak Togouš s tažným od výroby by měl mít nějak i přizpůsobené chlazení.
2.0 TDI, 103 kW, BMT, manuál, 4x4, Sport & Style, * 26. 10. 2012

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“