Náhrada žlutých žárovek bílými nebo LEDkami (interiér i exteriér)

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: nahrada žlutých žarovek bílými a nebo ledkami interier i exterier

Příspěvek od buress »

Nene - nějaké Laser light z TESCA za 299,- Uvidím jak dlouho vydrží.. :D
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

rasto4444
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 06.01.2011 22:34

Re: nahrada žlutých žarovek bílými a nebo ledkami interier i exterier

Příspěvek od rasto4444 »

kyblik píše:http://www.e-xenony.cz/led-diody/led-au ... 5led-3smd/ toto das do: strop predek,strop zadek,a i kaslik ( neřeš w3w,w5w,proste tato tam je zcela ok) tzn 5kusu..

http://www.e-xenony.cz/led-diody/led-au ... uperradio/" onclick="window.open(this.href);return false; treba toto dej do spz , ve svetylku je otvor,musi jim ta zarovicka projit,proto takovato uzka led ....takze 2 ks a ke kazde plug in odpor....a ano,sviti ok, chyba na palubce neni, to uz jsem ti psal preci


http://www.e-xenony.cz/patice-sufit/cob ... it--39mm-/" onclick="window.open(this.href);return false;
tato napr do kufru....


http://www.e-xenony.cz/patice-sufit/led ... 3led-3smd/" onclick="window.open(this.href);return false;
a tyto 2ks do clonitek treba
prosim ta co myslis tym "plug in odpor". Ja mám totiž to žiarovky s odporom ktoré mi ostali z G6 - tam som ich mal v parkovackach a sedia aj do osvetlenia spz, ale stále mi vypisuje chybu palubak.. :(
Golf 7 1.6 Comfortline+"Comfort,Winter"paket,"Rear Assist",nastavenie jazdného profilu, PC "Premium", "Composition Media" s CD, športové sedadlá

f.golf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.03.2013 14:22

Re: nahrada žlutých žarovek bílými a nebo ledkami interier i exterier

Příspěvek od f.golf »

Dotaz pro uživatele a majitele. Jak zvýšit výkon potkávacích světel?

Před měsícem jsem s velkou slávou dostal tuhle firemní pikslu a zdá se mi, že v noci to moc nesvítí. Koupil jsem lepší žárovky, na regloskopu prý vše ok, přemluvil jsem je aby to přizvedli nahoru ale změna skoro žádná. Nejhorší to je když musím jet po dálnici na potkávací.

Uživatelský avatar
kyblik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 23.12.2012 15:25

Re: nahrada žlutých žarovek bílými a nebo ledkami interier i exterier

Příspěvek od kyblik »

Ach,To je mi Tě velmi líto, je to opravdu strašná ,děsuplná PIXLA, musíš velmi trpět s tím jezdit..proklínej firmu,jež Ti to auto poskytla tedy....... :rofl:

Jinak ten odpor je konektor-kabel-odpor-kabel-konekor....cca 120kč za kus....jen si zacvaknutím prodloužíš původní kabel a na konec vsunes tu pripravenou ledku...zadne strihani, pajeni, lepeni a tak...odkaz nemam, ten kluk z http://www.e-xenony.cz" onclick="window.open(this.href);return false; mi to objednaval

a tady je jiny, ale podobny...asi se stejnym vysledkem...pro predstavu:
http://www.eshopbn.sk/led-autoziarovky/ ... 0?vmcchk=1" onclick="window.open(this.href);return false;

až to zapojíš, zapneš vypneš klíček a chyba nadobro zmizí
VW GOLF VII 1.2tsi 77 kw comfortline, Eibach Pro-kit, 225/40/18 zimni i letni

f.golf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.03.2013 14:22

Re: nahrada žlutých žarovek bílými a nebo ledkami interier i exterier

Příspěvek od f.golf »

:D Tak pardon, nechtěl jsem se dotknout majitelů. Ale jinak se ta edition co jsme vyfasovali nazvat nedá a na soukromé použití by asi moc úspěchů neměla. :mrgreen: Co s těmi světly? Nějaké nápady?

Uživatelský avatar
kyblik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 23.12.2012 15:25

Re: nahrada žlutých žarovek bílými a nebo ledkami interier i exterier

Příspěvek od kyblik »

mě se nezdá, že by svítil špatně....ono večer na mokré vozovce v tomto počasí je vidět hůře vždy...ale prý na co největší svit a kuže světla v noci mají lidé dobré kušenosti s Osram nightbreaker (500kč?)......prý....jinak nevim...možná brýle:-) ...a nebo HID xenony H7 přestavba(1300kč) ale to je dneska už docela out a policajti po tom jdou)
VW GOLF VII 1.2tsi 77 kw comfortline, Eibach Pro-kit, 225/40/18 zimni i letni

Uživatelský avatar
concorde
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

LED osvětlení registrační značky

Příspěvek od concorde »

Mám pro Vás jen jednu zkušenost - koupil jsem si origo 2 LED lampičky, které se snadno vymění za původní žárovkové. Čekal jsem, že budou mít v sobě předřadný odpor a že autu nebudou vadit. Ovšem to nééé, jak jsem vjel do tunelu, světla se rozsvítila a hned hláška Zkontrolujte osvětlení RK.

Naštvaně jsem našel návod a odpověď jsem našel :-) - musí se v jednotce nakódovat že jsou tam LED místo normálních...

Tak jedu ke svému oblíbenému mechanikovi a čekaje, že půjde o minutovou operaci (podobnou vypnutí signalizace nezapnutých pásů)
po půlhodině moření se s jednotkou jsme to vzdali s tím, že příště budeme moudřejší..

tak jestli někdo absolvoval stejnou záležitost jako já a dopadl lépe, napište prosím. V servisu mi říkali, že je to tak nové auto, že na to možná nemají nejnovější software v tom jejich počitadle....

V.
fau-vé je nejlepší, ostatní je hadr...

Mikino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 19.01.2013 18:27

Re: LED osvětlení registrační značky

Příspěvek od Mikino »

Presne tak ako hovoris :-). Ja som si chcel dat 2 Ledkove s odporom ktore svietili s jemnym nadychom do modra a hold, to iste mi to vyhodilo co tebe. Tak isto sme to s kamaratom napojili na PC a ani ten jeho najnovsi software co ma, ma nenasiel. Cize ostava len cakat kym vyjde na G7 a potom to len prekodovat.
VW GOLF VII 1.4 TSI 90KW Comfortline ( vergel ) - Predane ! ! ! / kvalita skoncila u golfa IV.

armagedon2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.12.2012 14:21
Bydliště: Boskovice

Re: nahrada žlutých žarovek bílými a nebo ledkami interier i exterier

Příspěvek od armagedon2 »

http://www.e-xenony.cz/autodoplnky/elim ... rovky-t10/" onclick="window.open(this.href);return false;
tak jsem zapojil tohle na to osvětlení spz a po 10 minutách jsem to vyhodil. hřálo se to tak že na tom nešla udržet ruka po 5 minutách provozu. to teda na autě nechci

armagedon2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.12.2012 14:21
Bydliště: Boskovice

Re: nahrada žlutých žarovek bílými a nebo ledkami interier i exterier

Příspěvek od armagedon2 »

asi je to normální zde u něčeho podobného na to i upozorňují že to nesmí být trvale zapojeno
http://www.autolamp.cz/autozarovky/led- ... BA15s.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.auticko.eu/tutut/eshop/4-1-T ... ce-T10-T10" onclick="window.open(this.href);return false;

Chardone
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 22.08.2013 17:10

Re: nahrada žlutých žarovek bílými a nebo ledkami interier i exterier

Příspěvek od Chardone »

Ahoj chalani. Čítam a konštatujem že mame podobne problémy ako sa zbaviť žiaroviek co svietia na ošťato ako hovorí môj syn. Predné svetla mám xenon. Hmlovky idem vymeniť za Osram Night breaker plus. Zadné osvetlenie je OK a ŠPZ tam navrhujem originál led od VW Stojíte to 50€ je to ako prislusenstvo co si viete objednať v salone VW Interiér mám led výbava higline to ma ako stadartne. Este to denne svietenie a parkovačka Rozmýšľal zrušiť denne svietenie. Ziarovky vymeniť len aby splnili parkovaciu činnosť Xenon svieti super tak prečo to nemat zapnuté A este som riešil koncovku vyfuku, lebo tie veľké trubky sú hrozne. VW stojí 100€ na 2.0TDI tak som trochu špekuloval okukal pár zámdkov aut A výsledok bol super koncovka na Yetiho je to iste nič netreba Rezat a palit Len kladivom - gumenym dve rany do špičky koncovky ako je v návode celé to trvá 5 minút a cena za pár je 24€.

Uživatelský avatar
petresl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 27.08.2013 08:14

Re: nahrada žlutých žarovek bílými a nebo ledkami interier i exterier

Příspěvek od petresl »

Můj dotaz se týká LED lampiček (originál od výroby) na stropě nad zadními sedačkami, Trvale mi svítí i za jízdy. Přitom jsou obě vypnuté (na vypínači u nich). Jsou i vypnuté na vypínači u řidiče (REAR - pravý v druhé řadě). Automatické rozsvícení při otevření dveří mám zapnuté (zadní dveře jsou samozřejmě zavřené a jejich dveřní spínač v pořádku), ale dělá to i při vypnutí automatiky. Pouze, když vypínač u nich vypnu, mžikově bliknou. Nevíte někdo, jak je umravnit, aby svítili jenom, když je zapnutý vypínač (ať vpředu či vzadu) nebo je to závada?
Golf VII 1,4 TSI/103 kW Highline, modrá Pacific metal., bi-xenon. světl. s LED diodami, adapt. temp. s Front Assist a City Break, Lane Assist & Dynamic Light Assist, Kamera, Park Assist,ErgoActive

highendforum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 28.04.2013 11:34
Bydliště: Ostrava

Re: nahrada žlutých žarovek bílými a nebo ledkami interier i exterier

Příspěvek od highendforum »

To bude asi závada, mám také Highline, ale zadní světla ve stropě mi za jízdy nesvítí. Rozsvítí se jen při otevření dveří a je jedno kterých (přední či zadní) nebo na spínači u řidiče případně vzadu přímo u světel.
VW Golf VII. Highline 2.0 TDI

Uživatelský avatar
petresl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 27.08.2013 08:14

Re: nahrada žlutých žarovek bílými a nebo ledkami interier i exterier

Příspěvek od petresl »

Dík za odpověď, myslím si také, že je to závada a nic jsem doufám nepřehlédl.
Golf VII 1,4 TSI/103 kW Highline, modrá Pacific metal., bi-xenon. světl. s LED diodami, adapt. temp. s Front Assist a City Break, Lane Assist & Dynamic Light Assist, Kamera, Park Assist,ErgoActive

Uživatelský avatar
petresl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 27.08.2013 08:14

Re: nahrada žlutých žarovek bílými a nebo ledkami interier i exterier

Příspěvek od petresl »

Takže závada to byla a je odstraněná.

Když už jsem byl v servisu s těmi stropními lampičkami, nechal jsem si dát dozadu originál LED osvětlení RZ. Měl jsem ho objednané již na nové auto, 5! dní se pokoušeli je rozchodit (samozřejmě bez nastavení díky nižšímu odporu diagnostika hlásí vadnou žárovku, což servis věděl, ale neuměl nastavit - chyběl správný kód, zkoušeli to obejít pomocí odporů - nepovedlo se) nakonec mi došla trpělivost a nové auto jsem si převzal bez tohoto LED osvětlení. Takže to leželo u nich a nyní jsem to zkusil znovu. Zdařilo se (je údajně nutné nastavení dělat přes server škodovky - zde byl problém, delší výpadek serveru a snad i to jde i přes Německo). Světlo vypadá skutečně lépe, jenom nevím jestli ten vzhled vyváží to, že cena je přes 2 200 Kč (materiál+práce) a k tomu ještě to čekání :? .
Golf VII 1,4 TSI/103 kW Highline, modrá Pacific metal., bi-xenon. světl. s LED diodami, adapt. temp. s Front Assist a City Break, Lane Assist & Dynamic Light Assist, Kamera, Park Assist,ErgoActive

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“