autoantena pomoc

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
robmaister
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 06.03.2013 19:22

autoantena pomoc

Příspěvek od robmaister »

Koupil jsem passtiku a nehraje mi v ni radio strasne rusi signal a radio mi chytne jen kiss moravu a to jaks taks radio mam origo gamu ale myslim si ze je v haji ta hruska s prutem bo kabl je ok tak schanim antenu bez kablu nejakou velmi kvalitni a aby mela v sobe zesilovac nebo cim muze to byt ze mi proste radio tak blbne za kazdou radu dekuji co s tim nebo kde koupit kvalitne a libi se mi anteny zraloci ploutve

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: autoantena pomoc

Příspěvek od Buresmil »

pokud mas moznost skus jen prut (mozna bude zlomenej) Jinak vse ostatni nez origo ma horsi prijem i kdyz pro nekoho kdo jezdi v kvalitnim signalu je to OK
Kdo brzdí Ten prohrává.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: autoantena pomoc

Příspěvek od napster »

kamarad ma nalepovaci na sklo stala ho 160kc a ma peknej prijem. jinak ja mam ze Superba II ploutev s pritem a kabel a v pohode. jinak opragdu nejlepsi prijem z anten ma originalni antena.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

straca22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 14.03.2013 16:06

Re: autoantena pomoc

Příspěvek od straca22 »

Bude v háji nejspíše ten zesilovač, co je v tej hrušce, dá se na netu sehnat i jenom tetn zesilovač a nebo koupit celou hrušku nebo nějakou ploutev, z novýho passata, octavky nebo superba.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“