OKNA, OSTŘIKOVAČE: ostřik zadního okna, přerušená hadička

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

OKNA, OSTŘIKOVAČE: ostřik zadního okna, přerušená hadička

Příspěvek od kazbic »

Nešel už když jsem to koupil.Myslel jsem si,že to bude jen ucpaná tryska,protože motůrek v pohodě běžel a i vodu jsem tam měl :D Pod levou částí předního nárazníku je dno nádržky na ostřik a vedou z ní dvě trubičky.Jednu jsem rozpojil a zrovna to byla ta pro zadek.Normálně to stříkalo.V tu chvíli jsem si říkal,že je asi někde ta hadička zlomená,že to nedojde dozadu.Po profouknutí se začalo ozývat bublání přímo z vnitřku auta,jako pod palubkou.A to už po mně šly mrákoty. :roll: Začal jsem tušit problémy s demontáží všeho možnýho.Po odhadu,kudy asi ta trubička vede jsem začal s demontáží koberečku na podlaze u řidiče.A byl jsem doma.Ukázal se mokrý flek.Hadrový kobreček šel nadzvednout dobře,ale s tím co je pod ním,to byl vyloženě porod.Je tam nějaká hmota,která je podlepená vrstveným papírem(asi kvůli tlumení).Tu jsem musel vyloženě vyříznout,jinak bych asi rozebral půl auta.Všechno to bylo tak nacucaný,že jsem to tam nemohl nechat.Po vyndání byla závada na světě.Rozpojila se tam hadička.Po zasunutí jsem ji raději zajistil.Tohle už nechci aby mě potkalo.Sušit to budu asi tak týden. :cry: Další takový spoj je ještě u zadních dveří,vlevo nahoře,pod ochranou gumou.
Přílohy
ROZPOJENÁ HADIČKA.jpg
ROZPOJENÁ HADIČKA.jpg (39.19 KiB) Zobrazeno 12852 x
JISTOTA JE JISTOTA.jpg
JISTOTA JE JISTOTA.jpg (33.15 KiB) Zobrazeno 12851 x
Naposledy upravil(a) kazbic dne 21.03.2007 09:53, celkem upraveno 1 x.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

ahoj tak to te muzu uklidnit ze susit budes mozna i dyl....na mem prvnim sharanu se mi stalo presne to same...ten filc pod kobercem jsem musel taktez vyriznout az nekde u radici paky....bohuzel ho delaji z jednoho kus :( ...stalo se to v zime a jelikoz nemam garaz tak jsem to nejdrive susil na chodbe ale nakonec jsem to dosusil doma na topeni :evil: ...no nebudu popisovat jaky z toho byl smrad......pod koberec jsem daval denne noviny a ten byl suchej do tydne......nevim kde udelali soudruzi z NDR chybu ale asi nebudeme jedini kdo ma podobnou zkusenost :cry:

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Pochval za zdokumentování jinak na to sušení je ideální infrazářič.Když je to jenom voda tak to jde mě se do Ascony vylilo 20litrů nafty.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

no vidíte, já to radši všechno vymontoval a nechal uschnout u topení. :lol: :lol:

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Mám garáž s elektrikou,tak jsem na místo řidiče na podlahu dal topení s ventilátorem.Nechal jsem to jen na jedničku,ale budu to tam muset chodit kontrolovat.Byl bych nerad,aby z Šarika zbyly jen plechy. :roll: Ten vyříznutý kus z podlahy jsem byl nucený odnést do sušárny (bydlím v paneláku),z domova jsem byl vykázán. :D
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Tak II je na tom stejne :roll: Kazbic-diky tobe jsem to nasel rychle :D
Přílohy
2.jpg
2.jpg (39.67 KiB) Zobrazeno 12754 x
1.jpg
1.jpg (62.08 KiB) Zobrazeno 12763 x

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Nooo tak to je teda pecka panove, me taky nejde z.ostrik uz od te doby co jsem to koupil (nedavno prestal jit i z.sterac), zatim na to nebyl cas, ale zrovna jsem planoval, ze jak se mi to vrati po te oprave prevodovky, tak se musim na tyhle drobnosti vrhnout a zrovinka jsem si u toho rikal, to bude samy hledani a hledani.

Tak to jsem moc rad, ze sem lidicky jako Kazbic, Patper a nekteri dalsi tyhle prispevky dokonce s prvotridni dokundamentaci davaj nejen kdyz sami neco potrebuji, ale i za ucelem pomoci ostatnim. Kazbic, si totalni hvezda, doufam, ze ta ma zavada bude na stejnym miste a dik za usetreny cas.

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

patper píše:Tak II je na tom stejne :roll: Kazbic-diky tobe jsem to nasel rychle :D
Paráda,jsem rád,že to někomu pomohlo.A "VO TOM TO JE". Informace nejen brát,ale i dávat.Jsou to relativně maličkosti,ale dokáže to ušetřit spoustu času jiným.Čím více toho zde na fóru bude,tím lépe.Foťák v mobilu má už skoro každý,tak že to zas není takový problém,když už se v něčem šťourám,to vyfotit.Myslím si,že osobní zkušenosti z provozu a oprav našich autíček jsou daleko víc,než hromady manuálů od výrobce.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od vilik »

S zadním stěračem a ostřikovačem jsem nedávno svedl vítěznou bitvu. :cowb:

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

kazbic píše:
patper píše:Tak II je na tom stejne :roll: Kazbic-diky tobe jsem to nasel rychle :D
Paráda,jsem rád,že to někomu pomohlo.A "VO TOM TO JE". Informace nejen brát,ale i dávat.Jsou to relativně maličkosti,ale dokáže to ušetřit spoustu času jiným.Čím více toho zde na fóru bude,tím lépe.Foťák v mobilu má už skoro každý,tak že to zas není takový problém,když už se v něčem šťourám,to vyfotit.Myslím si,že osobní zkušenosti z provozu a oprav našich autíček jsou daleko víc,než hromady manuálů od výrobce.
Presne tak :kap:

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Pro sichr jsem tam dal teke pasky :wink:
Přílohy
DSC00262.JPG
DSC00262.JPG (42.05 KiB) Zobrazeno 12660 x

Uživatelský avatar
Fana
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fana »

Velebím kazbice, dneska jsem se do toho pustil a úplně stejná závada. Sice ten spoj byl hned pod přístrojovkou (na to jsem teda přišel, až jsem odmotal celej ten svazek kabelů ;-)), nicméně to funguje super. Je divný, že hadička byla zamotaná do toho svazku, ale už to asi někdo pačoval předemnou. Aspoň jsem ty kabely zamotal do čístý textilní izolačky, ta co tam byla, byla násáknutá, jako houba :-)
A už mi ostříkovač ostřikuje taky, hlavně díky vám.
Poklona ;-)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Stejny problem, stejny postup, takze i temer stejne fotky. 8)

Jo jeste dodavam, ze jsem musel podlahovy filc pod nohama ridice uriznout podel tunelu s razenim (nechtelo se mi rozebirat pul auta) a co by dvacetikilovou vec ho vyzdimat (resp. vyslapat z nej vodu), flaknout na 3 dny na slunicko a pak ho tam jako pulkilovou vec opet vratit. 8)

Tady to je:
Naposledy upravil(a) Shemik dne 01.08.2007 14:48, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Noo,koukám,že to tam máš taky pěkně nacucaný.To je radost to sušit. :wink:
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

To si pis, mobilni bazenek jsem tam mel 8)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“