Zadní ostřikovač - zlomená trubička

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
perceptio
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 14.01.2013 08:15
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Zadní ostřikovač - zlomená trubička

Příspěvek od perceptio »

Zdravím všechny.

Pročítal jsem spoustu témat na poruchu zadního ostřikovače, respektive prasklou mosaznou trubičku. Dal jsem se doma do opravy podle zdejšího návodu, jenže ta trubička nešla vůbec ven a ke vší smůle se mi rozlomila taková ta plastová příruba na jejím konci (u motorku, kam se napojuje hadička). Takže mě čeká nejspíš opravárenská sada, ale nechce se mi za ní dávat 1100kč. Ani je nemám :( http://www.cc-autodily.cz/motorek-zad-sterace-1" onclick="window.open(this.href);return false;

Nevíte jestli by se nedala někde sehnat levněji? Zkoušel jsem snad všechny eshopy. Nebo jestli by jí někdo tady nedokázal sehnat nějak za dobře? Nebo nemáte někdo zkušenosti s použitím trubičky z Golfa III, která se dá sehnat v pohodě? Asi by se tam nedala napasovat... http://www.aci.cz/5880s60-tryska-ostrik ... 83049.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Předem moc děkuju!
Golf IV Variant 1.6 16V - BCB

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Zadní ostřikovač - zlomená trubička

Příspěvek od vtuni »

tka v první řadě bych zkusil tady v sekci bazar poptávka.. si dát inzerát... na druhej motorek.. klidně i nefunkční..ze kterýho by jsi mohl kanibalizovat díly...
takovýhle nefunkční blbosti bývají kolikrát považovány za šrot,a dají se získat za cenu poštovnýho atd... :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
perceptio
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 14.01.2013 08:15
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní ostřikovač - zlomená trubička

Příspěvek od perceptio »

Bazar jsem jinak pročítal a dám si kdyžtak i ten inzerát. Možná bude nejlepší to tedy kanibalizovat, jak říkáš :)
Golf IV Variant 1.6 16V - BCB

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“