Touareg a navigace RNS510

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
schumi007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 10.03.2013 11:30

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od schumi007 »

stah sem tenhle fw 2760 sel by mi tam nebo jaky by jste my doporučily mam tuarega facelift s kamerou

Uživatelský avatar
vojtazemlejna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 13.04.2010 11:14
Bydliště: Praha 6

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od vojtazemlejna »

schumi007 píše:Zpráva

ahoj koukal jsem že jsi přehrál firmware do 510 chtěl jsen se zeptat jaky je nejlepší mam touarega 2008 facelift verze radia delivery part number L6035680B hw vehicle 0xC001 sw 1122 , který nevybiji baterii a chtěl jsem se zeptat jak zruším to vypínaní dvd za jízdý předem děkuji
Ahoj, nevim odkud jsi. V zasade muzes zvolit dve cesty. Bud jako ja, pokus omyl, stahovani z netu, navody na forech. Nebo ti muzu dat kontakt na profika z Prahy. Velmi slusny pan, dela obecne opravy cehokoli elektronickeho, nejen v autech. Mam s nim zkusenost vw, mercedes, francouzi, ford. Konkretne rns510 a vse okolo umi i po slepu a dela za velmi rozumny peniz, zatim ma porozumeni pro kutily :-)
K te ceste domaciho stahovani z netu a zkouseni si dovolim malou poznamku. Nenech se odradit strasenim o zniceni navigace pri nespravnem fw a podobnymi bludy. Rns510 je blbuvzdorne zarizeni. Uz jsem na tom delal takove harakiri, ze by to slabsi povahy odvezlo do Bohnic, kupodivu vsechny rns510 stale funguji a upozornuji, ze nikdy jsem kvuli samotnemu fw nemusel rns510 rozebirat. Rozebrani bylo nutne pouze u zavad nesouvisejicich s fw, jak vadna mechanika a podobne

schumi007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 10.03.2013 11:30

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od schumi007 »

a kdyz dam spatny fw takjak tam dat spatky ten starý a das my kdyztak kontakt na toho pána

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od tornado1 »

nezjistíš, pokud dělám update tak si to vyčtu na stole..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od tornado1 »

vojtazemlejna píše:
schumi007 píše:Zpráva

ahoj koukal jsem že jsi přehrál firmware do 510 chtěl jsen se zeptat jaky je nejlepší mam touarega 2008 facelift verze radia delivery part number L6035680B hw vehicle 0xC001 sw 1122 , který nevybiji baterii a chtěl jsem se zeptat jak zruším to vypínaní dvd za jízdý předem děkuji
Ahoj, nevim odkud jsi. V zasade muzes zvolit dve cesty. Bud jako ja, pokus omyl, stahovani z netu, navody na forech. Nebo ti muzu dat kontakt na profika z Prahy. Velmi slusny pan, dela obecne opravy cehokoli elektronickeho, nejen v autech. Mam s nim zkusenost vw, mercedes, francouzi, ford. Konkretne rns510 a vse okolo umi i po slepu a dela za velmi rozumny peniz, zatim ma porozumeni pro kutily :-)
K te ceste domaciho stahovani z netu a zkouseni si dovolim malou poznamku. Nenech se odradit strasenim o zniceni navigace pri nespravnem fw a podobnymi bludy. Rns510 je blbuvzdorne zarizeni. Uz jsem na tom delal takove harakiri, ze by to slabsi povahy odvezlo do Bohnic, kupodivu vsechny rns510 stale funguji a upozornuji, ze nikdy jsem kvuli samotnemu fw nemusel rns510 rozebirat. Rozebrani bylo nutne pouze u zavad nesouvisejicich s fw, jak vadna mechanika a podobne

jaké bludy???? já ty navigace opravuji každý den!!! opravil jsem jich už stovky a zkušnost myslím mluví za vše.. ty máš servisní vybavení kde si vyčteš v logu kde přesně je při flashování problém??? proč se update zastavil, spadnul atd... který partition na disku např je poškozen... píšeš tady úplné nesmysly..... a co se týče recovery CD z internetu?? víš že při přítomnosti základní desky C10,C12 je ti naprosto k ničemu?

fw 2760 je BETA!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

schumi007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 10.03.2013 11:30

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od schumi007 »

no tak jaky není beta a jde na tuaregu nebo jak se to počítá a jake mapy tam pak pujdou myslel jsme že vw forum je tu od toho aby si majitele poradily ale holt to tu ma někdo jako byznys jak si vydělat ..

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od tornado1 »

tak co mi poradíš ty??? zrovna potřebuju vědět rozdíl v kodování ABS jednotky v Touaregu při použití s adaptivním tempomatem.... kodování už jsem přišel, ale proč to je tak?? Až mi poradíš něco nad čím budeš sedět týden tak ti budu hodně zavázán..


proč byznys??? tak proč jsi mi psal jestli ti to udělám, hmmm???? tak mi nic nepiš a neptej se na update...

chtěl jsem jenom poradit z vlastní zkušenosti jak to s těma navigacema je, a pán si hned myslí že to je business!!

za dobrotu na žebrotu - už jsem si o tobě udělal mínění, toto mi fakt stačí..

jenom proto že jsi se registroval na vw club tak chceš všechno zadarmo??? tak napiš motorpowerovi - ten tady umí auto nachipovat - jestli ti poradí jak upravit software, jaký kabel použít na zápis do jednotky....

vždyt jsi přece na vw-clubu - tady si lidi pomáhají...

máš 23 příspěvků a vyskakuješ tady že si máme pomáhat.. kolika lidem si tady poradil ty že můžeš tohle tvrdit??
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

schumi007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 10.03.2013 11:30

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od schumi007 »

jsem tady zacatecnik jinaks em delal jiny auta ted sem si koupil vw a tak se zaucu ji he hezky ze se nas snažiš ponížit jinak bych zkusil podporu na vagu ale to co píšej je stejně jen ponížení tak si posluš ale podle mě o tomhle fora nejsou

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od tornado1 »

začátečník a hned jsi přišel s tím o byznysu atd... ponížení???? když se někdo zaregistruje na forum a hned vyskakuje a nikomu tady nikdy nepomohl a čeká že mu všichni skočí do náruče??
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
vojtazemlejna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 13.04.2010 11:14
Bydliště: Praha 6

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od vojtazemlejna »

schumi007 píše:no tak jaky není beta a jde na tuaregu nebo jak se to počítá a jake mapy tam pak pujdou myslel jsme že vw forum je tu od toho aby si majitele poradily ale holt to tu ma někdo jako byznys jak si vydělat ..
Tak tak, fora nejsou od delani reklamy, ale od kvalitni rady. Proc na peugeot clubu to funguje a zde ne?

schumi007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 10.03.2013 11:30

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od schumi007 »

na vsech forech to funguje holt tady ne tady je to naval prachy a ja ti to udělam ale to nema cenu řešit holt jsou lide takový na renault foru se tohle vubec nedělo každý si tam pomáhal

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od tornado1 »

tak mi porad s tím adaptivním tempomatem ne? nikdo nic platit nemusí když nechce - může si to udělat sám a projít si to tak jak jsem si to prošel já.. a investovat do toho stejné peníze jako já..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od tornado1 »

vojtazemlejna píše:
schumi007 píše:no tak jaky není beta a jde na tuaregu nebo jak se to počítá a jake mapy tam pak pujdou myslel jsme že vw forum je tu od toho aby si majitele poradily ale holt to tu ma někdo jako byznys jak si vydělat ..
Tak tak, fora nejsou od delani reklamy, ale od kvalitni rady. Proc na peugeot clubu to funguje a zde ne?

když budu chtít na peugeotu odstranit DPF, vypnout ho sofwarově.. tak mi taky na peugeot clubu všichni poradí jaký software použít? jaký kabel použít pro úpravu dat v jednotce?? a kde to v tom softwaru vypnout?

a jestli mi to neřekneš taky tak se pěkně naseru, protože za to chceš jenom peníze!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

schumi007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 10.03.2013 11:30

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od schumi007 »

ještě jedna věc urážíš nas že tu nic neumíme ale my to dělá jen pro sebe aby jsme si svá auta upravovaly ale ty to maš jako vídělečný biznis třeba melouchářský ale je to tak tz maš čas se školit a zabývat těmy věcmi výš ale my chodíme do práce a tímhle se zabývame ve volnem čase pak se snadno da uražet někoho kdo se tím tak nezajíma a nemá na to čas

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od tornado1 »

si totálně na omylu jako většina tady která mně vůbec nezná!!! já se tímto neživím a dělám to ve volném čase!! ukaž mi prosím tě kde jsem tě urazil že nic neumíš???? at hledám jak hledám tak to nemůžu najít..

nedá mi to ale musím říct, že být tebou tak bych raději ještě zašel do kurzu pravopisu..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Touareg“