Adaptér pro ovládání USB zařízení OEM rádiem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
the_miracle
Závodník
Závodník
Příspěvky: 662
Registrován: 20.02.2010 10:03
Bydliště: Střední čechy

Adaptér pro ovládání USB zařízení OEM rádiem

Příspěvek od the_miracle »

Mám problém. Mám rádio Gamma s 1din CD přehrávačem. Zakoupil jsem toto:

http://www.stualarm.cz/produkt/55xcvw00 ... aux-vstup/

Zařízení mám zapojené za přehrávačem CD (ale myslím, že jsem to zkoušel i přímo za rádio) a funguje. Pokud chci ale manuálně přepnout na další stopu v adresářové struktuře, vždy to přeskočí ob stopu. Tzn. pokud například hraje stopa č. 6 a dám další, autorádio přeskočí sedmičku (přeblikne na displayi) a hraje 8. Totéž to dělá i při návratu zpět např.´ze stopy 8 na 7, hraje 6. Při plynulém přehrávání k přeskakování nedochází, proto vylučuji chybu v mp3 souborech (byla by celkem náhoda, kdyby byla každá druhá vadná), navíc se občas zřivým mačkáním sem a tam podaří nahodit i přeskočenou stopu.
Totéž adaptér dělá i při přepínání CD. Tzn. zmáčknu třeba CD 2 a přeskočí CD 3. Opět pomůže ziřivé mačkání. Krabičku jsem reklamoval, vyměnili mi ji avšak s informací, že se závada neprojevila. Nemá někdo podobnou zkušenost?

Jinak karta 4 GB naformátovaná do FAT 32 (zkoušel jsem i 2 GB naformátovanou FAT). Adresáře pojmenovány CD01, CD02,... a v každém maximálně 99 stop.

Díky!
VW Passat Variant 3B6, 1.9 TDI-PD 96 kW, r.v. 2002
VW Passat Variant B7, 2.0 TDI 130 kW, DSG, r. v. 2014

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Adaptér pro ovládání USB zařízení OEM rádiem

Příspěvek od hasmen »

Odkud jsi?Půjčil bych ti svoji nepoužívanou Gammu,třeba ti to dělá rádio(?)Stejnej přehrávač MP3 jsem měl a chodilo mi to bez problémů... Píšeš,že to máš zapojený za cd přehrávačem... tohle zařízení se dá zapojit zároveň s cd - má to takovou "rozdvojku" Když jsem to používal,chodilo mi to dobře a dalo se přepínat mezi adaptérem a cd bez problému.

Uživatelský avatar
the_miracle
Závodník
Závodník
Příspěvky: 662
Registrován: 20.02.2010 10:03
Bydliště: Střední čechy

Re: Adaptér pro ovládání USB zařízení OEM rádiem

Příspěvek od the_miracle »

Vyřešeno. Problém se vyskytuje pokud je digitální changer zapojen za CD přehrávač. Pokud zapojím changer hned za rádio a do rozdvojky dám cd přehrávač, funguje to jak má. Nevýhoda je akorát v tom, že pokud chci přepnout mezi changerem a přehrávačem, musím přepnout například na rádio a pak na CD.

Díky!
VW Passat Variant 3B6, 1.9 TDI-PD 96 kW, r.v. 2002
VW Passat Variant B7, 2.0 TDI 130 kW, DSG, r. v. 2014

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Adaptér pro ovládání USB zařízení OEM rádiem

Příspěvek od hasmen »

the_miracle píše:Vyřešeno. Problém se vyskytuje pokud je digitální changer zapojen za CD přehrávač. Pokud zapojím changer hned za rádio a do rozdvojky dám cd přehrávač, funguje to jak má. Nevýhoda je akorát v tom, že pokud chci přepnout mezi changerem a přehrávačem, musím přepnout například na rádio a pak na CD.

Díky!
Když můžu,tak pomůžu... když nemůžu,nemusím :wink: :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“