Samoodemykání všech dveří + sjetí oken

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

jja3ji
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 07.11.2011 22:08

Re: Samoodemykání všech dveří + sjetí oken

Příspěvek od jja3ji »

Takže dnes jsem nechal přeprogramovat komfortku na odskok 5 kufru (původně z Octavie I), funkční. Po cca 10 km na D1 se auta začalo chovat stejně jako na začátku, tzn. při jízdě náhodné odemykání + blinkry. Teď už fakt opravdu nevím. Komfortkou to asi původně ani nebylo, když s jinou upravenou se to chová naprosto stejně. Podotýkám, že zamykání/odemykání klíčem ve dveřích řidiče reagují mikrospínače naprosto v pořádku. Už mě z toho asi mr-dne...

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Samoodemykání všech dveří + sjetí oken

Příspěvek od marfy8 »

Studeňák v zámcích? Mě se při jízdě občas zamklo auto a bylo to tím... Propájel jsem a klid

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Samoodemykání všech dveří + sjetí oken

Příspěvek od tornado1 »

tak to určitě nebude komfortkou... vůbec nebylo nutné komfortku měnit, chtělo by to spíše pořádně zdiagnostikovat, prolézt kabeláže atd..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

jja3ji
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 07.11.2011 22:08

Re: Samoodemykání všech dveří + sjetí oken

Příspěvek od jja3ji »

Původní komfortka to zřejmě odnesla, když nebyla vůbec vidět na Motordiagu. Kabely v průchodkách do dvěří jsou ok včetně kufru.
Jak může diagnostika něco objevit, když se to stává zcela nahodile? V paměti bude něco vidět???

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Samoodemykání všech dveří + sjetí oken

Příspěvek od tornado1 »

motordiag nemá nic společného s diagnostikou... ten kdo umí s diagnostikou včetně osciloskopu tak na závadu přijde.... chtělo by to dát někomu kdo tomu opravdu rozumí
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
georged
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 07.10.2008 21:25
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Samoodemykání všech dveří + sjetí oken

Příspěvek od georged »

ahoj, mel jsem podobny problem,auto stahlo vsechny okna,ale zustalo zamcene (mozna se to odemklo,stahlo okna a zase zamklo,ale uz presne nevim).Kazdopadne pomohlo odpojeni zamku patych dveri, byl nekde problem v mikrospinaci toho zamku,novy zamek uz jsem tam nedaval,jen jsem ho odstrihnul,na konektoru nevchal dva draty,ktere jsem spojil,takze mi nic nehlasi,ze neco chybi,ani diagnostika chybu nehlasi.Zkus to odpojit a nechat chvili tak,uvidis jestli to zase stahne okna.
VW Golf IV, 1.9 TDI, 81kW, AHF

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Samoodemykání všech dveří + sjetí oken

Příspěvek od marfy8 »

Zkus odpojovat postupně zámky ve dveřích. Já si myslím že to bude některým z nich ;) ...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“