Denní svícení.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
REVOXXX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 11.09.2010 06:34

Denní svícení.

Příspěvek od REVOXXX »

Čauves pánové.Tak jsem konečně dodělal a nasadil denní svícení.Ledky svítí suprově :good: ale je s tím moc práce!!! :drv: Musel jsem udělat nový držák.
Naposledy upravil(a) REVOXXX dne 26.04.2013 09:33, celkem upraveno 1 x.
Paštika v kombajnu -higline - 1,9td - 96kw - Motor AVF - r.2003 - EGR Off

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícení.

Příspěvek od napster »

Svítí to pěkně,ale umsítění nevhodné a nic moc. lepší by bylo,kdyby si to dal nad mlhovky do toho plastu,co stojí novej 130kč/ks,než tahle ničit chrompaket lištu :wink: ale to je jen můj názor.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
REVOXXX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 11.09.2010 06:34

Re: Denní svícení.

Příspěvek od REVOXXX »

Dole v tom plastu to už jednou bylo. To Bylo to nejjednoduší kam jsem je mohl dát.Jednoho krásného rána tam nebylo nic. :pleasantry:
Paštika v kombajnu -higline - 1,9td - 96kw - Motor AVF - r.2003 - EGR Off

Kral9
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1648
Registrován: 21.04.2008 21:25

Re: Denní svícení.

Příspěvek od Kral9 »

Promiň , ale to vypadá fakt hrozně . :roll:
Nové i starší autodíly , malo i velkoobchod

http://www.autoadily.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Demy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 09.09.2012 19:40

Re: Denní svícení.

Příspěvek od Demy »

Moc se mi to nelíbí, asi s tím bylo víc práce než výslednýho efektu. Všechny tyhle "vychytávky" vypadají dost lacině.

Komatsu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 14.11.2012 18:31

Re: Denní svícení.

Příspěvek od Komatsu »

No zas taková hrůza to není.Myslím že to vypadá docela dobře :wink:

Uživatelský avatar
REVOXXX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 11.09.2010 06:34

Re: Denní svícení.

Příspěvek od REVOXXX »

Nikdo se omlouvat nemusí že se mu to nelíbí.Já taky nemužu zkousnout třeba dekory v imitaci dřeva a jiné napodobeniny.Že jsme každý jiný je jenom dobře jinak to forum mužeme zabalit.Čus :drinks:
Paštika v kombajnu -higline - 1,9td - 96kw - Motor AVF - r.2003 - EGR Off

Uživatelský avatar
DJ_blueFISH
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 20.01.2010 16:01
Bydliště: Brno

Re: Denní svícení.

Příspěvek od DJ_blueFISH »

Ahoj, mě se to celkem líbí, hlavně je to originální řešení, které jsem na jiném Passatu ještě neviděl. Možná ty diody mohly být blíž u sebe a taky blíž k masce. Z praktické stránky je dobré i to, že LED světla nejsou tak nízko (jak by byly třeba u mlhovek). Akorát s tím muselo být spoustu práce, takže obdiv :)
S pozdravem ><((('>

Uživatelský avatar
REVOXXX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 11.09.2010 06:34

Re: Denní svícení.

Příspěvek od REVOXXX »

Blíž k masce to nešlo, protože jsem nechtěl vrtat do nárazníku.Taky jsem zkoušel dát ty ledky blíž k sobě ale byla to taková světelná nudle, která je vidět skoro na každém autě.Chtěl jsem zkusit něco uplně jiného.Samozdřejmě že se to někomu nelíbí.Každý má nárok na svůj názor.Pokud bych to chtěl vrátit do puvodního stavu tak koupím chrom paket lištu za 350 vočí.Samozdřejmě s přípravou pro lak.Každopádně dík za kladný názor. :lol:
Paštika v kombajnu -higline - 1,9td - 96kw - Motor AVF - r.2003 - EGR Off

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: Denní svícení.

Příspěvek od kubenec »

Ahoj Jirko, zde Ti přikládám ještě nějakou fotku a video z ostré jízdy v provozu. Akorát je to ta první verze v mřížce nad mlhovkami, než Ti to ku..y zlodějský vytunili a bylo po srandě. :evil: Ale jako ukázka efektu je to dostačující. Názory Těch negativistů si neber, protože sami by to buď nevymysleli a nebo asi nezvládli, tak se to snažej aspoň kritizovat.
IMAG0185.jpg
IMAG0186.jpg
IMAG0187.jpg
Naposledy upravil(a) kubenec dne 12.04.2013 14:04, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: Denní svícení.

Příspěvek od kubenec »

Demy píše:Moc se mi to nelíbí, asi s tím bylo víc práce než výslednýho efektu. Všechny tyhle "vychytávky" vypadají dost lacině.
Efekt je víc než uctihodný.

Uživatelský avatar
galaher
Závodník
Závodník
Příspěvky: 599
Registrován: 27.10.2007 06:52
Bydliště: Slezsko

Re: Denní svícení.

Příspěvek od galaher »

Budu zapojovat denní led svícení.V návodu na zapojení je zapojit jeden drátek k spínanému + ,což znamená,že pokud pootočím klíček v zapalování do polohy 1 ještě před nastarováním zapnou se i led světla to je OK ale,teď má otázka.

1/Mám originál rádio a dvd LCD,které hraje jen když je klíček v zapalování.Pokud teda bude motor v klidu a já budu chtít poslouchat rádio,tak mi budou svítit i denní svícení ?

2/Nebo lze zapojit jen to spínané + někde v motorové části kde bude 12V jen pokud je motor v chodu ?
Přílohy
denni-sviceni-3.gif
Passat r.v. 2005 1.9 TDI PD 74kw

hacek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 11.03.2012 16:43
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícení.

Příspěvek od hacek »

Nejlepsi dle me je to napojit na spinac svetel (ted ale zaboha nevim na jaky konkr. pin - dohledas tady na foru - tusim 15 nebo 16) - na nem je napeti po zapnuti klicu ale jakmile se prepinac svetel prepne do polohy parkovac a dale, tak se na tom pinu napeti ztrati. Cili nemusis pak resit kabel na parkovacky, ze kterych denni sviceni snia, zda svitej nebo ne.

Radio mas napajene dokud nevytahnes klicek, ale tady ten pin na spinaci svetel ma napeti jen pokud zapnes kontrolky, kdyz vypnes klicek (tj. poloha 0), tak uz tam napeti nejde, zatimco radio stale ano.
VW Passat Variant 1,9TDi, 96kW, 6q, rv. 2004
VW Polo 6N2 1,0, 37kW, 5q, rv. 2002

Uživatelský avatar
galaher
Závodník
Závodník
Příspěvky: 599
Registrován: 27.10.2007 06:52
Bydliště: Slezsko

Re: Denní svícení.

Příspěvek od galaher »

hacek píše:Nejlepsi dle me je to napojit na spinac svetel (ted ale zaboha nevim na jaky konkr. pin - dohledas tady na foru - tusim 15 nebo 16) - na nem je napeti po zapnuti klicu ale jakmile se prepinac svetel prepne do polohy parkovac a dale, tak se na tom pinu napeti ztrati. Cili nemusis pak resit kabel na parkovacky, ze kterych denni sviceni snia, zda svitej nebo ne.

Radio mas napajene dokud nevytahnes klicek, ale tady ten pin na spinaci svetel ma napeti jen pokud zapnes kontrolky, kdyz vypnes klicek (tj. poloha 0), tak uz tam napeti nejde, zatimco radio stale ano.

OK to je dobrý nápad.Jen se chci ještě optat.Zapojím to teda na ten pin 15 přes pojistku 3A...utáhne to ty Led světla ? aby se někde nezačal škvařit drát jak o tom psal abeljozef
http://www.sharan.vw-club.cz/viewtopic. ... &start=570
Passat r.v. 2005 1.9 TDI PD 74kw

hacek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 11.03.2012 16:43
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícení.

Příspěvek od hacek »

Pojistka stacit bude :-) Jinak s tim pinem si fakt nejsem jistej, zkus to tu dohledat.
VW Passat Variant 1,9TDi, 96kW, 6q, rv. 2004
VW Polo 6N2 1,0, 37kW, 5q, rv. 2002

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“