Poraďte s výběrem akumulátoru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

Poraďte s výběrem akumulátoru

Příspěvek od paprika44 »

Teď mi volal borec, co mi dělá rozvody, že nemůže nastartovat......samozřejmě baterie značky STARLINE opět neselhala tak jako brzdové destičky ....... za zimu jsem jí 3x musel nabíjet a tak se ptám, jakou Značku akumulátoru by jste mi doporučili a také kolika ampérovou, když mám v autě automatickou klimatizaci, 2x přední repro s RMS 80w - max 140w, zadní repro 2x s RMS 80w .... max je asi 150w + subwoofer s vlastním zesilovačem s RMS 100w a max nějakejch 400w....dále nemám zapojené žádné vlastní přídavné el. spotřebiče...kromě rádia samozřejmě, značka pioneer ......
Slyšel jsem že Varty jsou na dobré úrovni.....já mám tu starline už přes rok a co jsem tak četl, hodně lidem se začala vybíjet po roce .....
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Poraďte s výběrem akumulátoru

Příspěvek od marfy8 »

Vem si třeba nějakou Vartu cca 52Ah ... Nemá smysl brát víc, protože ti to nebude stíhat dobíjet altík. Všechny ty věci co máš v autě zapínáš většinou stejně až nastartuješ.
Teď už je jen na tobě jestli klasickou nebo bezúdržbovku - více info si pohledej, témat tu na to je dost.

Uživatelský avatar
DOLLYm
Člen klubu
Příspěvky: 593
Registrován: 16.12.2008 22:44
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poraďte s výběrem akumulátoru

Příspěvek od DOLLYm »

Alternátor jí bez problémů dobije, o tom to není.. Každopádně má marfy pravdu, že se tu akumulátor řešil už mockrát, informací je tu dost.. Volil bych nějakou kvalitnější značku, velikost si vezmi takovou, aby se ti vešla do kaslíku, ale zbytečně bych to nepřeháněl, do benzínu opravdu nějaká 50-55 bude bohatě stačit..

Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

Re: Poraďte s výběrem akumulátoru

Příspěvek od paprika44 »

Nakonec jsem objednal tuhle ...... maji slevy :D

http://www.cekl-eshop.cz/silver/autobat ... c-61ah-d21" onclick="window.open(this.href);return false;
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Poraďte s výběrem akumulátoru

Příspěvek od majrek001 »

tuhle 61Ah přesně mám a jsme s ní velice spokojen mám ji přes tři roky a pořád drží
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Poraďte s výběrem akumulátoru

Příspěvek od xerxes »

taky bych doporučil vartu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“