Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Podvozky, snížení, kola a pneu

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
MartinK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 22.05.2008 12:03
Bydliště: Trutnov

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od MartinK »

MartinK píše:
kyblik píše:srouby i vymezovaci krouzky ti poslou k novym kolum, kazda solidni firma na netu.....abys mel 18" a kola licovala s podbehama a nebyla vylezla ani zalezla,tak jsem dal 8x18 predek et48, zadek et40 , pneu 225/40/18....
nechas li serii podvozek a das 18" kola, bude tam celkem mezera,takova jakoby koza vysoka ....ale to asi vis.....stranek na netu je plno,nerikej,ze nevis jak hledat;-))))
( elektrony.cz , kolanaauto.cz, alukoa.com , alcar.cz a milion dalsich preci)
jo,to ET musim nějak vymyslet,kola si najdu,a podvozek necham serii,tak uvidime,promyslím to,jinak dík

Ahoj,kolik je ta středová díra na G7 ?? trochu jsi mě zmát těma vymezovacíma kroužkama. já už kola obědnal na kolanaauto.cz :)

Uživatelský avatar
kyblik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 23.12.2012 15:25

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od kyblik »

cert vi,jaka je dira;-) ..ja tam kola koupil take, a pan mi poslal v cene srouby, krouzky a typovy list na zapis kol do TP.. samozrejme jsem s nim mluvil,ze chci ta a ta kola na golfa sedm a on doda vse,co je treba...tzn dle vyhledavace vhodnych kol na tech strankach se predejde necemu,co tam nepujde nasadit
VW GOLF VII 1.2tsi 77 kw comfortline, Eibach Pro-kit, 225/40/18 zimni i letni

MartinK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 22.05.2008 12:03
Bydliště: Trutnov

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od MartinK »

tak to snad bude v pohodě,protože podle vyhledávače jsem to dělal.ale dík za info :D

Jenic3k
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.03.2013 20:30

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od Jenic3k »

Středová díra u Golf VII je 57,1...

Mikinesko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 04.01.2013 13:14

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od Mikinesko »

Zdravim po čase pridávam konečne svoje letne obutie. Po dnešku som rozhodnutý znižovať ale teraz ostáva otázka či dať ABT športové pružiny (cca -3.5cm) alebo VW športové pružiny (cca -1,5). Aspoň podľa údajou na stránkach ABT a v konfigurátore VW su tieto údaje. Poprípade ak by ste o neakých pružinách vedeli za rozumnú cenu budem vďačný za rady.
Obrázek

Obrázek
Uploaded with ImageShack.us

Uživatelský avatar
x-t.y.n.a
Profík
Profík
Příspěvky: 1102
Registrován: 25.11.2010 14:23
Bydliště: Louny

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od x-t.y.n.a »

pěkný kola :good: . My v čechách máme na přezutí ještě čas :( , to počasí je děsný...
IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=191333" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
VII http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=262427" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
I Cabrio http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=157&t=291875" onclick="window.open(this.href);return false;

Mikinesko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 04.01.2013 13:14

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od Mikinesko »

Ďakujem za pochvalu výberu. A v Plzni už je na to čas.. :wink:

Uživatelský avatar
kyblik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 23.12.2012 15:25

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od kyblik »

tady v Příbrami na pár minut vysvitlo slunko :-)
VW GOLF VII 1.2tsi 77 kw comfortline, Eibach Pro-kit, 225/40/18 zimni i letni

Mikino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 19.01.2013 18:27

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od Mikino »

Caute :-)

No tak pustim sa aj ja do ALU kolies po precitani vsetkych prispevkov dam na vase postrehy a skusenosti s rozmerom ET.
A teda k veci. V TP mam zapisane 225/45 R17 7Jx17 ET 49. Chcem sa spytat. Ked je rozmer disku 7,5 nebude to vadit asi ze ? dorovna sa to vymedzovacim kruzkom asi. A dalsia otazka mohol by som zvolit kolesa s rozmermi 7,5J x 17 ET 45 v predu a v zadu 7,5Jx17 s ET 35 myslite ze to nebude vyliezat, alebo naopak ze to nebude moc zapustene v zadu nakolko mam v TP rozmer ET 49 ? chcem totiz aby to licovalo s blatnikmi.

Dakujem.
VW GOLF VII 1.4 TSI 90KW Comfortline ( vergel ) - Predane ! ! ! / kvalita skoncila u golfa IV.

Uživatelský avatar
kyblik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 23.12.2012 15:25

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od kyblik »

já mám šířku disku 8 ( ale 18") , a vpředu mám ET48 a vzadu ET40 viz foto....
Dle me se ti při tvé šířce 7,5 ( 17" ) jeste dopredu ty s ET45( o 4mm víc ven oproti origi )vejdou, a vzadu to ET35( o 14mm víc ven oproti origi) snad take, ale budes to mit asi tiptop.....
jo a šířku disku 7,5 nebo 7 přeci neladíš vymezovacím kroužkem, ten se dává tehdy,když máš větší středovou díru a tím kroužkem ji zmenšíš na origi ...
Ale třeba necháš auto vysoko a tam tolik ten kontakt s blatnikem nehrozi:-)
VW GOLF VII 1.2tsi 77 kw comfortline, Eibach Pro-kit, 225/40/18 zimni i letni

Mikino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 19.01.2013 18:27

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od Mikino »

Diky :-) mas pravdu ten kruzok som si splietol. A auto necham asi v klasickej vyske tak ako je. A este jedna otazocka, mohol by som spravit aj to ze by som dal na vsetky 4 kola ET45 stym, ze do zadu by som mohol kupit podlozky a pomocou nich to rozsirit nie ? Aky mas na to nazor ?
VW GOLF VII 1.4 TSI 90KW Comfortline ( vergel ) - Predane ! ! ! / kvalita skoncila u golfa IV.

Uživatelský avatar
kyblik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 23.12.2012 15:25

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od kyblik »

talhle,ja nemam rad podlozky ze dvou duvodu....problem ti muze delat policajt i pojistovna pri plneni skodni udalosti,jsou-li podlozky,videt pres alu kola tedy...
no a je to dalsi pridana neodpruzena hmota u kola, delsi srouby..
Ale je fakt,ze v rozumnem rozmeru podlozka asi zas takovy problem nebude,uplne to nezavrhuju.
Ty chces dat tedy predek et45 a zadek tak et45 s podlozkou? kdyz das dozadu 1cm podlozku,dostanes tim et35 ;-))) a jsi tam,kde jsi byl
VW GOLF VII 1.2tsi 77 kw comfortline, Eibach Pro-kit, 225/40/18 zimni i letni

Mikino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 19.01.2013 18:27

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od Mikino »

No hovoris mudro :D pytal som sa len tak vseobecne co na to hovoris ale urobim to radsej stym ET ako riesit dalsiu vec navyse :wink:

a az teraz som si vsimol ze tie disky maju kazdy s inym ET cislom aj inu stredovu dieru, ale to by nemal byt problem si myslim nie ? Keby som im povedal o co ide tak by mi mali poslat dvojake vymedzovacie kruzky si myslim. A nasiel som si este jedny krasne disky ale teraz neviem ci nad nimi mozem vobec premyslat lebo su to tiez 17ky ale velkost disku je uz 8J s ET ckom 45.
VW GOLF VII 1.4 TSI 90KW Comfortline ( vergel ) - Predane ! ! ! / kvalita skoncila u golfa IV.

Mikinesko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 04.01.2013 13:14

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od Mikinesko »

Ja mam 8"disk a ET 45 v predu aj v zadu. V predu to mam o mozno par mm. von ale nie je to nic extremne a v zadu je to ok. Urcite lepsie ako na 16 s ET 52 ci kolko to maju.

Uživatelský avatar
kyblik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 23.12.2012 15:25

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od kyblik »

tak tak,jak pise kolega ted,vzadu je mista na vystrceni kola ven vic,proto vzadu et45 ok a klidne et40, i et 38....vpredu je et 45 pri nesnizenem aute evidentne take realny.....jinak jak rikas,solidni firma ti posle na kazda kola spravne krouzky,aby vse bylo ok...to se s nimi predem domluv
VW GOLF VII 1.2tsi 77 kw comfortline, Eibach Pro-kit, 225/40/18 zimni i letni

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“