Nejdou otevřít řidičovy dveře

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Karburator
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 03.02.2011 11:00

Nejdou otevřít řidičovy dveře

Příspěvek od Karburator »

Zdravím,
Nějakou dobu mi nešly otevřít řidič. dveře. Musel jsem dálku zmáčknout dvakrát. Na poprvé to otevřelo vše, až na řidiče, a na podruhé i řidiče. Takhle to fungovalo asi půl roku a nějak nebyl moc čas to řešit, tak jsem to nechal být. Nicméně. Poslední týden nešly otevřít ani na podruhé ty řidičovy. Jednou to šlo, jednou ne.. No a od včerejška už se mi to nepodařilo vůbec a do auta musím přes spolujezdce. Takže hádám, že to, co tam blbnulo, tak dodělalo úplně. Neotevřu ty dveře ani zevnitř. Když mám vypnutý safe mod, tak zatáhnu zevnitř za kliku, vyjede "špunt" a hned zase zajede - dveře nejdou otevřít.

Může to být nějaký mikrospínač ? Nebo celý zámek? Komfortka? Osvětlení u těch dveří při otevření fungovalo správně.

Nebyl by tu někdo z Východních čech, kdo by mi s tím pomohl a mrknul mi na to? Samozřejmě zaplatím, ale docela to spěchá. Děkuji
VW Passat 1.8T

Demy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 09.09.2012 19:40

Re: Nejdou otevřít řidičovy dveře

Příspěvek od Demy »

Měl jsem stejný problém. Bylo to zámkem. Originál je dost drahej, +- 2000,- koupil jsem druhovýrobu která vyšla asi na třetinu a montáž ve VW tuším že 500,- od tý doby je klid. Hned jak se ti ty dveře otevřou tak tam jeď, jinak práce bude o dost dražší a složitější.

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevřít řidičovy dveře

Příspěvek od pohodarkajik »

zkus je lehce pobouchavat, jestli se neotevrou, pokud ne, musi dolu tapec, stahovacka a povolit zamek, mas nekde studenak v zamku, resilo se to tu uz asi trilionkrat

Karburator
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 03.02.2011 11:00

Re: Nejdou otevřít řidičovy dveře

Příspěvek od Karburator »

Takže výměna celýho zámku by tomu měla pomoct, jo ? Kde se to dá koupit z druhovýroby ? Teď jsem ty dveře otevřel, dost zvláštním způsobem, ale nejdou zamknout, takže aspoň nelezu přes spolujezdce a zamykat se je nebudu ani snažit, dokud nepojedu do servisu. Nicméně při výměně zámku se stejně musí sundat tapec ne ?

Díky za info
VW Passat 1.8T

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejdou otevřít řidičovy dveře

Příspěvek od pohodarkajik »

nekdy staci v zamku jen propajet kontakty na plosnem spoji, jinak ano, pri vydani zamku musi dolu tapec, plech se stahovackou a pak de ven

Demy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 09.09.2012 19:40

Re: Nejdou otevřít řidičovy dveře

Příspěvek od Demy »

kupoval jsem ho v Auto Kelly.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“