Reproduktory

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Reproduktory

Příspěvek od Shorty »

Tak jsem nakonec použil Goauldovu metodu i s matkama a šlo to snadno a zdá se, že to i drží nic nedrnčí. Použil jsem stejnej reprák, který jsem lehce poškodil nýtováním a podložky kompentujou ten poškozený otvory. Jinak jsem dle rady v dalším místním vláknu podlepil ty otvory kolem kolíčku dveří a už se nehejbou, ale nevím zda způsobují drnčení, jelikož v druhym golfu je mám uvolněný všechny a žádný zvuky to nevydává.

Jen jsem zjistil, že mi drnčí jedna plastová záslepka jako u zámku z boku dveří, ale je to slyšet jen z venku když je nahlas muzika a to je mi celkem fuk. Ale uvidím, zda to nebude slyšet dovnitř třeba i když jedu po dlažbě, ale tomu to se hluku asi nevyhnu, jelikož se klepou krámy v příhrádce a v kapsách a bez nich jezdit nehodlám. Možná jí zkusím nějak přilepit nebo obmotat izolačkou, ale pak aby zase nevypadla a nezačalo zatejkat do dveří.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
Kutil001
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 26.02.2011 20:06
Bydliště: kousek od Znojma :)

Re: Reproduktory

Příspěvek od Kutil001 »

hoši mám otázku? dávali se do GIV vždy stejný reproduktory? nebo třeba v Basic byly jiný než v Highline?
ex:
VW Golf IV 1.9 TDi PD 85kw, AJM
nyní:
VW Golf V Sportline 2006 BKD, 2.0TDi PD 103kw+chip od Moravia-tuning na 180PS
Škoda Octavia II RS 2009 CEGA, 2.0TDi CR 125kw - zatím bez úprav

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Reproduktory

Příspěvek od vtuni »

ano... vyšší výbavy měly lepší..
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Kutil001
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 26.02.2011 20:06
Bydliště: kousek od Znojma :)

Re: Reproduktory

Příspěvek od Kutil001 »

No jsem si říkal že tátův highline hraje líp než můj basic i když mám spoustu příplatkové výbavy ale v kufru na štítku je basic tak za repro si asi nikdo nepřiplatil.
ex:
VW Golf IV 1.9 TDi PD 85kw, AJM
nyní:
VW Golf V Sportline 2006 BKD, 2.0TDi PD 103kw+chip od Moravia-tuning na 180PS
Škoda Octavia II RS 2009 CEGA, 2.0TDi CR 125kw - zatím bez úprav

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Reproduktory

Příspěvek od Dusanbe »

Kutil001 píše:hoši mám otázku? dávali se do GIV vždy stejný reproduktory? nebo třeba v Basic byly jiný než v Highline?
Podívej se o dvě stránky zpět na můj příspěvek dole, tam to píšu. Jen koukám, že mám asi dvě fotky stejného repráku, ale vypadá skoro stejně.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
Kutil001
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 26.02.2011 20:06
Bydliště: kousek od Znojma :)

Re: Reproduktory

Příspěvek od Kutil001 »

Dusanbe píše: Podívej se o dvě stránky zpět na můj příspěvek dole, tam to píšu. Jen koukám, že mám asi dvě fotky stejného repráku, ale vypadá skoro stejně.
Já jsem to četl, ale zajímalo by mě v čem se liší
ex:
VW Golf IV 1.9 TDi PD 85kw, AJM
nyní:
VW Golf V Sportline 2006 BKD, 2.0TDi PD 103kw+chip od Moravia-tuning na 180PS
Škoda Octavia II RS 2009 CEGA, 2.0TDi CR 125kw - zatím bez úprav

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Reproduktory

Příspěvek od Dusanbe »

no v charakteristice zvuku - šířka pásma, v čem jiném :) některé reproduktory umějí lépe zvýraznit hloubky, to jsou právě ty s neodymovými magnety
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Reproduktory

Příspěvek od Shorty »

A jaké se dávaly do comfortline? Mám tam originálně 8 repro a jeden začal drnčet, tak šel ven. Bohužel jsem si při výměně nepoznamenal číslo nového i starého dílu. Magnet to mělo ale hodně silný a bassy to taky umí slušně
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Reproduktory

Příspěvek od Dusanbe »

Jooo, tak to nevím. To by ti leda řekli ve VW podle VINka. Tys teda ten špatný už vyměnil a tobě jde o to, jestli si tam dal ten správný? Leda sundat stahovačku a podívat se na ten vyměněný a jeden z ostatních, jestli tě to tak žere :lol:

Jinak mě se dostala nedávno do ruky jedna mexická bora a ta měla právě ty neodymové repráky, tak jsem je vyměnil. A lepší to trošku je :wink: Ale i před tím mi to hrálo fakt luxusně, až jsem si myslel, že jsem tam měl nějaký sound system. Ale fakt hodně záleží na rádiu! Vystřídal jsem toho hodně, od neorigo až po malou a pak velkou navi a musím říct, že jeden blaupunkt (ne origo VW) mi hrál fakt bomba, líp než velká navi. Ale pak jsem dal subwofer a to je nebe a dudy :)
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Reproduktory

Příspěvek od Shorty »

Sně tak, ale žádný rozdíl kvality zvuku nepozoruji a když už, tak ho ostatní přehluší. Než jsme ho přidělal, tak jsem si ho poslechl a hrál dobře. Stahovačku kvůli tomu opravdu dvakrát sundavat nechci. Jinak je to model 03 (vyrobeno 02) pro česko a ten nový reprák co jsme tam dával byl 03 od motorpowera, takže asi z německa...oba dva tuším philips
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Drago88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 09.05.2013 20:35

Re: Reproduktory

Příspěvek od Drago88 »

Zdravím mám takový problém u Golfa ty repráčky v zadních dveřích u klik nemají normálně konektor k připojení se nějak dodělává a nebo ho tam zapomněli úplně dát?Není to k čemu připojit. Odkaz http://www.google.cz/search?um=1&biw=19 ... B500%3B250" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Reproduktory

Příspěvek od marfy8 »

A máš tam ten repráček vůbec?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Reproduktory

Příspěvek od majrek001 »

má to společný konektor s ovládáním okna
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Drago88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 09.05.2013 20:35

Re: Reproduktory

Příspěvek od Drago88 »

Marfy nech toho :D blbej nejsem mám tam akorát na repráčku připojení ale konektor nikdě :D.Sundával jsem i stahovačku a tam taky není.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Reproduktory

Příspěvek od majrek001 »

úplně tě nechápu nemáš konektor na té klice nebo tam není kabel k přípojení?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“