Climatronic u G IV

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od Doctor Driver »

Takže klima je na OFF a slabě fouká stále jo ? Mě to taky tak dělá...podle mě je to ale jen náporový vzduch, který tam jde za jízdy. Nebo vám to fouká i když nejedete a stojíte na místě ?
VW Golf IV V6 4_MOTION

coberk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 27.11.2011 13:28
Bydliště: Ústi nad Orlicí

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od coberk »

ano klima je na off a mirne pocituju teply vzduch kdys prilozim ruku na mrizku a i na nohach citim teply vzduch, a kdys nejedu tak myslim ze to neprofukuje ale to si nejsem jistej

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od Doctor Driver »

No, je to náporovej vzduch...že by netěsnost na klapce vnitřní cirkulace vzduchu ? Taky mi to fouká ale neřeším to, protože s vyplou klímou nejezdím skoro vůbec, když už je chladněji tak přepnu na Econ, abych neplejtval zbytečně benzín a je to
VW Golf IV V6 4_MOTION

coberk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 27.11.2011 13:28
Bydliště: Ústi nad Orlicí

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od coberk »

na to seru to je na rozdelani bud celyho motora nebo celej palubky v tom se nebudu asi dal jebat

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od Doctor Driver »

Ta klapka je pod odkládací schránkou nad nohama na místě spolujezdce, alespoň tam odtud se mi ozývá typický zvuk klapky, když se otevírá/zavírá, když přepínám na vnitřní/vnější okruh. Ale teď nevím, odkud by tam byl lepší přístup, jestli po oddělání kabinového filtru (tam je toho místa ku*va málo) a nebo rovnou zevnitř od spolujezdce nad tou schránkou...
VW Golf IV V6 4_MOTION

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“