Renovace světlometů

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
auckland
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Renovace světlometů

Příspěvek od auckland »

Ahoj,

Neznáte někdo někoho šikovného nebo firmu, co se zabývá renovací světlometů (Praha)? Sestra má fabku z roku 2001 a xenonové lampy má hrozně zašlé. Máte s tím někdo reálné zkušenosti nebo můžete přímo někoho doporučit?

Na internetu jsem našel tuto sadu http://www.autobyznys.cz/x33436/sada-pr ... lektoru-3m" onclick="window.open(this.href);return false;, ale nevím, jestli se do toho mám pustit sám, abych to nepo*ral, přece jen s tím nemám zkušenosti…Díky za reakce.
Škoda Superb Combi Elegance Drive DSG; 2.0 TDI, 125 kW
Škoda Fabia; 1.4 MPI
Škoda Superb Combi Exclusive; 2.0 TDI 4x4, 125 kW
Passat 3C; 2.0 FSI
Passat B5.5; 1.9 TDI, 96kW

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace světlometů

Příspěvek od napster »

kup v autokelly sadu Carex nebo na http://www.autolesk.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a vylešti plexiskla. paraboly nech pokovit(buď člen Satas výměnym způsobem) nebo nějakou frmu,co dělá pokovení. a projektor zevnitř otři hadříkem na LCD.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
auckland
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Renovace světlometů

Příspěvek od auckland »

Jde mi právě jen o ty plexiskla...rozdělávat světlo a leštit paraboly nehodlám...to by dopadlo :) Díky za tip!
Škoda Superb Combi Elegance Drive DSG; 2.0 TDI, 125 kW
Škoda Fabia; 1.4 MPI
Škoda Superb Combi Exclusive; 2.0 TDI 4x4, 125 kW
Passat 3C; 2.0 FSI
Passat B5.5; 1.9 TDI, 96kW

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace světlometů

Příspěvek od BigBang »

a nebo nakup 1000, 1500, 2000 (a 2500) smirky, dojdi někam do lakovny vyžebrat hrubou a jemnou lešticí pastu a můžeš se vesele pustit do leštění ;) neni to nic složitýho, akorát z těch světel sundáš ochranej lak, kterej už tam taky ani možná neni, tak je budeš muset něčim zavoskovat - prostě dát nějakou ochranu...
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
TOMSA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4296
Registrován: 30.07.2009 18:23
Bydliště: Milovice(Kromeriz)

Re: Renovace světlometů

Příspěvek od TOMSA »

kup ten carex... já sem to dělal loni v létě a pohoda...
22.-25.8.2018 -14.VW Golf meeting Podroužek 2019
S MK3,to je jak s ženskou,"Když ji miluješ,není co řešit"
FUCK NEW CARS,I AM RIDING OLD SCHOOL !!!

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace světlometů

Příspěvek od napster »

BigBang píše:a nebo nakup 1000, 1500, 2000 (a 2500) smirky, dojdi někam do lakovny vyžebrat hrubou a jemnou lešticí pastu a můžeš se vesele pustit do leštění ;) neni to nic složitýho, akorát z těch světel sundáš ochranej lak, kterej už tam taky ani možná neni, tak je budeš muset něčim zavoskovat - prostě dát nějakou ochranu...

+ unasec na vrtacku a lestici kotouce. ve finale to vyjde stejne jako sada carex. pokud nakoupis kvalitni molitany od 3M, tak v tom ses za mnohem vic, nez co stoji sada carex.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Renovace světlometů

Příspěvek od PlusOne »

auckland píše:Ahoj,

Neznáte někdo někoho šikovného nebo firmu, co se zabývá renovací světlometů (Praha)? Sestra má fabku z roku 2001 a xenonové lampy má hrozně zašlé. Máte s tím někdo reálné zkušenosti nebo můžete přímo někoho doporučit?

Na internetu jsem našel tuto sadu http://www.autobyznys.cz/x33436/sada-pr ... lektoru-3m" onclick="window.open(this.href);return false;, ale nevím, jestli se do toho mám pustit sám, abych to nepo*ral, přece jen s tím nemám zkušenosti…Díky za reakce.

Zvládneš to sám, v pohodě. Já jsem taky levorukej, a s malou CAREX sadou jsem si s tím poradil - ani světla jsem sundavat nemusel, stačilo je olepit papírovou páskou v několika vrstvách. Jen počítej s tím, že potom budeš muset umýt celé auto :) A taky že to po prvním broušení vypadá, jako by to už nikdy svítit nemělo, ale toho se neboj....
V Passat sekci je docela plodná diskuze na tohle téma, tak si uvař kafe, a dej se do čtení:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=162&t=151140" onclick="window.open(this.href);return false;
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Satas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Re: Renovace světlometů

Příspěvek od Satas »

Chlapci je renovace a renovace....to že si sami či náká firma voleští zvenku plexi je hezký....ale co s xenon technikou?co s vymytím vnitřku lampy,výměnou DE modulu za renovovaný apod tomu řikam renovace,bavime se tedy samo o xen lampách...
Naposledy upravil(a) Satas dne 29.04.2013 08:42, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Satas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Re: Renovace světlometů

Příspěvek od Satas »

auckland píše:Ahoj,

Neznáte někdo někoho šikovného nebo firmu, co se zabývá renovací světlometů (Praha)? Sestra má fabku z roku 2001 a xenonové lampy má hrozně zašlé. Máte s tím někdo reálné zkušenosti nebo můžete přímo někoho doporučit?

Na internetu jsem našel tuto sadu http://www.autobyznys.cz/x33436/sada-pr ... lektoru-3m" onclick="window.open(this.href);return false;, ale nevím, jestli se do toho mám pustit sám, abych to nepo*ral, přece jen s tím nemám zkušenosti…Díky za reakce.
Dovez mi lampy udělam z nich nové vč čoček výbojek a všeho potřebného.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“