ALU KOLA - hází

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
martinvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: K.Vary
Kontaktovat uživatele:

ALU KOLA - hází

Příspěvek od martinvw »

Ahoj,koupil sem od jednoho podvodnika kola. Dneska sem dal 2 na predek a hazi tak,ze mi hrozne klepe volant.
Zkusil sem je dozadu, jezdil sem s tim a tam mi to prijde gut. Kdyz sem to mel zvedly, a zatocil sem s nim,tak obe hazi skoro o centimetr,kdyz sem je sundal,vsiml sem si ,ze sou zevnitr lehce deformovany. Myslite,ze je muzu nechat na zadku ??
Ty dve dalsi jsou v pohode,
Kolik stoji zhruba oprava jednoho kola- jsou to 15ky pavucina s limcem ET 25 :?

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

podle toho co si kdo vezme pocitej 200-1000 za srovnaní kusu plus vyvazení v autoservisu..a pokud je nechas na zadku a hazi ti to hodne tak pocitej stim ze ti pujdou do pr...minimalne loziska v kolech
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
ŠAFA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ŠAFA »

Nech to opravit ja mel buchly kolo a hazelo nahoru a dolu tak o 2cm a do boku tak o centak a oprava u soukromnika 500kc.
:: ŠAFA ::
BMW e36 328i Touring
VW Golf IV 1.6
/ex: Golf III 1.8, Golf II GTI 16V, Polo 6N 1.4/

Uživatelský avatar
berrky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od berrky »

Jasny, nech to opravit. Mel by jsi se vejit do 1500kc za obe. Neni to zadna veda, delali mi to chlapi v jedne strojirenske dilne...
Nafťáci všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
martinvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: K.Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martinvw »

jasny-nic jinyho mi nezbejva

to mam zato,ze sem tak duverivej,kazdej me udela,mel sem to vyzkouset hned na miste, a mohl sem stahnout cenu,nebo se mu na ne vys..t .
Ted uz mi nezveda telefon 8)

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

pokud sou to nejaky sity tak je narovnas pres spalek doma ale chce to neco na vyzkousení ovality..ja si takhle rovnal kola taky ale delal sem v pneuservise
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
martinvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: K.Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martinvw »

Jo,sou to stary sity.
myslis jako dat je na spalek a domluvit jim kladivem ??

to nepraskne ?

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

nevymejslej kraviny jako ze to budes rovnat pres spalek. Aby jsi tady potom nepsal ze jsi si zkurvil kola jeste vic...
Seber kola a zajed nekam a nech si to spravit, stejne to bude potrebovat nechat vyvazit.

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

SakoVerife píše:nevymejslej kraviny jako ze to budes rovnat pres spalek. Aby jsi tady potom nepsal ze jsi si zkurvil kola jeste vic...
Seber kola a zajed nekam a nech si to spravit, stejne to bude potrebovat nechat vyvazit.
jak si myslis ze to rovna vetsina soukromníků??rikam ze sem si to delal na vyvazovacce ale v jeho pripade at da nejakymu smoulovy 2kila at to udela poradne mas recht
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

jarys píše:
SakoVerife píše:nevymejslej kraviny jako ze to budes rovnat pres spalek. Aby jsi tady potom nepsal ze jsi si zkurvil kola jeste vic...
Seber kola a zajed nekam a nech si to spravit, stejne to bude potrebovat nechat vyvazit.
jak si myslis ze to rovna vetsina soukromníků??rikam ze sem si to delal na vyvazovacce ale v jeho pripade at da nejakymu smoulovy 2kila at to udela poradne mas recht
jasne, me slo o to aby to nedelal sam a neudelal vice skody nez uzitku :wink:

Globettroter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 10- Vršovice+Dobříš

Příspěvek od Globettroter »

Me moje OZ-ty hazely tak o 1,5cm a platil jsem za srovnani a zalestení vrypů 1600,- na Ceskobrodský. nevim nazev toho pneuservisu kde rovnaj i alu ,je to ve smeru na kolin od prumyslovy asi tak 2-3km po levé straně .To neni reklama jen ze jsem byl spokojen a myslim za slusnou cenu. To je muj typ. :wink:

Uživatelský avatar
Boby
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Boby »

Globettroter píše:Me moje OZ-ty hazely tak o 1,5cm a platil jsem za srovnani a zalestení vrypů 1600,- na Ceskobrodský. nevim nazev toho pneuservisu kde rovnaj i alu ,je to ve smeru na kolin od prumyslovy asi tak 2-3km po levé straně .To neni reklama jen ze jsem byl spokojen a myslim za slusnou cenu. To je muj typ. :wink:
Pneuservis Schubert Českobrodska 849 Dolní Pocernice. Jinak dobra skusenost rovnal mi uz dvoje kola a v poho za dobrou cenu a hlavne do druhyho dne. Kupuji tam obcas jety pneu a taky dobry.

Uživatelský avatar
berrky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od berrky »

martinvw píše:jasny-nic jinyho mi nezbejva

to mam zato,ze sem tak duverivej,kazdej me udela,mel sem to vyzkouset hned na miste, a mohl sem stahnout cenu,nebo se mu na ne vys..t .
Ted uz mi nezveda telefon 8)
Z toho si nic nedelej, uplne stejne jsem dopadl taky. Pro kola jsem si jel 100km, prijel borec, vyhazel je z auta a ja se jen smal a lahodil si, jak jsou krasny za dobry prachy... Kdyz jsem je sel vyvazovat, tri z nich byly v pedeli a jeden z nich tak, ze nehazel jen vevnitr, ale i na obvode zvnejsku!!!(myslel jsem, ze ho muzu vyhodit) Byl jsem nas.anej, jako nikdy. Ale mel jsem stesti, zase takovej previt to nebyl a vydoloval jsem z nej 1200kc zpet a za 1500kc mi to tady borci srovnalli na vyrovnavacce se zabrousenim a zastrikanim... A ted chodej jako hodinky!!
Nafťáci všech zemí spojte se!

wooody
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.11.2015 20:40

Re: ALU KOLA - hází

Příspěvek od wooody »

Ahoj,nemate nekdo zkusenosti s varenim alu. Mam na vnitrni strane kola tak 3cm dlouhou pricnou trhlinu. Koukal jsem na net a opravujou se nekdy opravdu hrozne veci,kdy i velka cast kola chybi. Trhlina se mechanicky vybrousi a dira se vyvari novym materialem.Jde mi o bezpecnot a vydrz svaru. Porad to ve me hloda,jestli tomu verit nebo ne.

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: ALU KOLA - hází

Příspěvek od Dymák »

Dá se... Taky mám vařený kolo a bez problému... A vem si kolik jezdí lidí jezdí, maj to vařený a ani o tom nevědí ...
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“