Pamet sedacky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
hank73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 27.02.2012 17:39

Pamet sedacky

Příspěvek od hank73 »

Poradil by pls nekdo jak nastavit pameti predni sedacky u ridice? Nez se s tim trapit pokus omyl ptam se.(Passat r.v. 2003)
VW Passat 1,9TDi

Pašik V6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 25.07.2012 17:26

Re: Pamet sedacky

Příspěvek od Pašik V6 »

Tyhle sedačky nemám, ale co jsem tak koukal, dají se nastavit na 3 paměti. Já bych to udělal následovně. Nastavil bych si sedadlo do vhodné polohy a potom podržel 1 (a měla by se uložit poloha na číslo 1), potom bych zkusil přenastavit do jiné polohy a zase, podržet čudlík číslo 2, atd. Pak by se teoreticky po zmáčknutí (např. 1) mělo sedadlo nastavit do polohy, uložené na 1... Podobně, jako se ukládají rádiové stanice :wink: Ale je možné, že se pletu :blush:
VW Passat Variant B5.5 2.5 V6 TDI 4Motion (110kW) Highline 8/2001 - prodán
Přesedláno na Stuttgart.

Uživatelský avatar
Accuphase
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 22.05.2009 16:20
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Pamet sedacky

Příspěvek od Accuphase »

V podstatě je to tak, jak říká kolega, jen upřesním, že do paměti ukládáš s klíčem v zapalování a pamět vyvoláváš bez klíče, při otevřených dveřích řidiče a paměti nesmí být deaktivované červeným tlačítkem. Pokud to máš origo zástavbu, tak se pro každou z pamětí ukládá i aktualní nastavení zrcátek.
PASSAT Variant B5.5 V6 TDI /BDH/ 4motion HIGHLINE 05 & PASSAT sedan B5.5 1.9TDI /AVF/ 4motion HIGHLINE 02

Uživatelský avatar
hank73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 27.02.2012 17:39

Re: Pamet sedacky

Příspěvek od hank73 »

OK, vyzkouším. Děkuji všem!
VW Passat 1,9TDi

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Pamet sedacky

Příspěvek od KaCzaba »

To ze ta pamet nejde vyvolat kdykoli me docela stve...treba kdyz si presedam s nekym a nechce se mi zrovna chcipat a tahat klic ven a stejne to myslim nejde. musi to bytjen po odemceni ne?pak uz to nefunguje...
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: Pamet sedacky

Příspěvek od hanisz »

Co ja vim odemne tak vyvolqni jine pameti mi slo i s nastartovanym autem...ale ja to mam jen zapojene na napajeni a usazene mam to predelane z jineho auta

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Pamet sedacky

Příspěvek od KaCzaba »

No me se někdy stalo ze to slo,ale musel jsem to tlacitko prislusne pameti podrzet.na stisk to jen lehce popojelo. Vubec jsem ještě meprisel na princip funkce téhle pameti u VW :-D
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
fb_marek31
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 04.03.2021 19:46

Re: Pamet sedacky

Příspěvek od fb_marek31 »

Accuphase píše:
25.04.2013 19:00
V podstatě je to tak, jak říká kolega, jen upřesním, že do paměti ukládáš s klíčem v zapalování a pamět vyvoláváš bez klíče, při otevřených dveřích řidiče a paměti nesmí být deaktivované červeným tlačítkem. Pokud to máš origo zástavbu, tak se pro každou z pamětí ukládá i aktualní nastavení zrcátek.
Dneska jsem se s tím peklil u VW CC 2013. Podle návodu a stejně mi to nejde. Resp uložím do paměti, ale když sedačku pak posunu a zamknu auto abych nasimuloval jinou osobu, tak po odemčení se sama nevrátí. Což vím že umí, bylo to tam nastavené při koupi. Odemknul jsem a sedačka najela podle paměti. Ale ani nějaké párování s klíčkem mi v tom nepomohlo. Poradíte?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“