Nefunguje centrál

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
vladik5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 05.09.2011 15:11
Bydliště: Plzeň

Nefunguje centrál

Příspěvek od vladik5 »

Mám takový problém. Mám centrální zamykání, ale ne dálkové, jen na klíč. Do včerejška fungovalo následovně. Na dveře řidiče vše OK, ale na dveře spolujezdce to otevřelo jen ty přední dveře. Nebylo to nic moc, ale stačilo to protože se mi to nechtělo opravovat, ale dnes.....Chtěl jsem auto u řidiče odemknou a nic vše zůstalo zamčené. Tak jsem šel ke spolujezdci a tam jsem otevřel jen ty jedny dveře jako dříve. Z auta jsem chtěl pak otevřít ostatní, ale kolíček vyjel, ale jak jsem vnitřní kliku pustil tak zase zajel a dveře se neotevřeli. Tak jsme dali děti dozadu přes přední sedačky, já přelezl od spolujezdce a když jsem dal klíček do zapalování a otočil, tak to ve dvařích cvaklo a už šli otevřít ale jen zevnitř. Doma jsem chtěl auto zamknout a šlo to jen od spolujezdce a když jsem ho chtěl následně otevřít tak zase jen od spolujezdce pak klíček do zapalování a otevřít dveře zevnitř. Nevíte co by to mohlo být???
Díky moc za rady a tipy :-)

Uživatelský avatar
Phoenix
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje centrál

Příspěvek od Phoenix »

Když budeš potřebovat, můžu ti to napíchnout na diagnostiku a zjistíme co a jak. Můj odhad je, že ti odešly mikrospínače v zámku. Řidičovo zámek tu jeden kdyžtak mám taky.
PHOENIX-shoří jen proto,aby vznešený znovu povstal z popela a vzlétl vzhůru k nebesům...
http://WWW.VW-CULT.CZ

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Nefunguje centrál

Příspěvek od Goauld »

Studeny spoje na plošňáku v zámku, řeší se to tady pořád. Návod na opravu je ve FAQ. Ve zkratce, rozdělat, přepájet, složit.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
shakkkaa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 19.06.2011 11:16
Bydliště: Trutnov

Re: Nefunguje centrál

Příspěvek od shakkkaa »

co když mi klíčkem jdou otevřít všechny dveře i s kufrem ale nefunguje dálka? i po výměně baterky, prostě třeba zamknout to šlo ale odemknout ne
1,9 TDi 66 kw

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje centrál

Příspěvek od tornado1 »

může být vadná dálka nebo problém v zámcích.. chtělo by to diagnostiku
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
shakkkaa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 19.06.2011 11:16
Bydliště: Trutnov

Re: Nefunguje centrál

Příspěvek od shakkkaa »

právě si myslim jestli by to mohla být ta dálka, protože když zámky jdou v pohodě tak centrál by měl být taky v pohodě ne?
1,9 TDi 66 kw

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Nefunguje centrál

Příspěvek od duduh »

Tak jak říká tornado1. Dát to na VAGínu. A taková malá kontrolní otázečka:Máš jen jeden dálkový ovládač?S tím to dělá také?

Uživatelský avatar
shakkkaa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 19.06.2011 11:16
Bydliště: Trutnov

Re: Nefunguje centrál

Příspěvek od shakkkaa »

mám dva, oba reagují stejně na ...
1,9 TDi 66 kw

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Nefunguje centrál

Příspěvek od duduh »

Tedy někoho s VAGÍnou = 46 KS,RM.......a otestovat jednotlivé funkce.......= vadný mikrospínač unlock/locks zámku atd.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“