Neustale cvakani z trojuhelniku.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Neustale cvakani z trojuhelniku.

Příspěvek od CentriFUGA »

Tak pokud funguje i ta, kde se ovládá tempomat na páčce, stojí asi 500kč a bude fungovat na volantu, tak není co řešit, protož erozdíl 2000 kvůli tomu jeslti je na páčce nějaký talčítko navíc mi nevadí :-D a bude fungovat i to ovládání na páčce přitom ?

No zatím až přijede manželka z práce tak zkusím páčku prostříknout sprejem na kontakty a třeba to pomůže ...

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: Neustale cvakani z trojuhelniku.

Příspěvek od M@rty »

CentriFUGA píše:Tak pokud funguje i ta, kde se ovládá tempomat na páčce, stojí asi 500kč a bude fungovat na volantu, tak není co řešit, protož erozdíl 2000 kvůli tomu jeslti je na páčce nějaký talčítko navíc mi nevadí :-D a bude fungovat i to ovládání na páčce přitom ?

No zatím až přijede manželka z práce tak zkusím páčku prostříknout sprejem na kontakty a třeba to pomůže ...
To jsem nezkoušel..ale zapnuti/vypnuti a obrazek na budikách funfuje a ovladani na volantu taky....naco to ovladat na pačce když na volantu je to lepši,a navic jak řikáš ty tlačitká navic mi tam absolutně nevadi....funkčnost 100% je a basta:D
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Neustale cvakani z trojuhelniku.

Příspěvek od CentriFUGA »

Myslel sem to spíš jako informativně, jasný že volant je volant a proto tam sou ty tlačítka :-)

majo64
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 29.05.2013 10:39

Re: Neustale cvakani z trojuhelniku.

Příspěvek od majo64 »

Ahoj cvakaci tak som sa pridal aj ja k vam mno ked vsetci pisete ze tam staci streknut nieco na kontakty a netreba rozbrat volant ani nic tak co len dam packu hore a dole a streknem tam spray na konatky doslova na tie plasty alebo tam mam nieco vybrat a rozobrat ... daka za rady

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“