poptávám odpor

koupě/prodej díly Passat B5 B5,5

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Pašan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 12.03.2011 22:31

poptávám odpor

Příspěvek od Pašan »

Poptávám odpor k ovládání ventilátoru topení manuální ovládání né climatronic měl by být asi někde kolem toho ventilátoru jak je pod spolujezdcovíma nohama vůbec nevím jak to vypadá já tam mám nějakou překopávku a potřeboval bych ten odpor abych to mohl dát konečně dohromady. Kdyby někdo měl pošlete i foto abych věděl jak to vypadá. Jinak zbytek mám kabel i ventilátor. Za nabídky předem děkuji.

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: poptávám odpor

Příspěvek od FandaTDI »

Odpor kolem ventilátoru? Nechci rejpat, ale neposlal tě někdo koupit "bublinku do vodováhy"? :) Nekoukal jsem na to přesně, ale nemá se o tohle starat ten díl s ovládáním topení? Každopádně se těžko kupuje něco, když nevíš co přesně chceš a jak to vypadá nebo kde přesně by to mělo bejt... (vim, že climatronic má nad nohama spolujezdce ještě min.čidlo teploty - u manuálu jsem zatim neměl potřebu nic krom samotnýho ventilátoru řešit, ale když si pleteš i nad a pod, tak to je těžký :) ...)

Uživatelský avatar
Michal530
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2316
Registrován: 04.03.2008 22:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: poptávám odpor

Příspěvek od Michal530 »

Jo je to tam :D Má to jen manuální topení a je to předřadný odpor topení. Pokud to nefunguje tak jede ventilátor jen na čtvrtý rychlostní stupen :wink: Asi ho mám, zítra se podívám :wink:
Opilý řidič, veselý vrah.......

Uživatelský avatar
Michal530
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2316
Registrován: 04.03.2008 22:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: poptávám odpor

Příspěvek od Michal530 »

Tak mám ten předřadný odpor, 500Kč :wink:
Opilý řidič, veselý vrah.......

Odpovědět

Zpět na „Bazar“