NÁDRADNÍ DÍLY: náhradní díly Sharan, starší, nové

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
rockyteam
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 05.12.2009 13:57
Bydliště: Ostrava

Re: NÁDRADNÍ DÍLY: náhradní díly Sharan, starší, nové

Příspěvek od rockyteam »

Celkově by mě zajímal váš názor na značku STARLINE. Dalo by se to přirovnat k zboží od Vietnamců? Na Auto Kelly tam na hodně zboží uvádějí ,,nejprodávanější,, právě od zn. Starline.
Passat Variant 1.9 66kw r.2000 (AHH)

Uživatelský avatar
misdom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.08.2009 21:53
Bydliště: Přerov, Morava

Re: NÁDRADNÍ DÍLY: náhradní díly Sharan, starší, nové

Příspěvek od misdom »

Starline bych moc nedoporučoval,je to přebalované zboží od různých výrobců,není tam zaručena kvalita...nejprodávanější je tam napsáno proto,že je nejlevnější a navíc je to jejich značka...


Pánové nevíte někdo orig.číslo zadní chromové lišty na pátých dveří co je dole??Díky
* prodej autodílů na všechny automobily, vyhledání dílu podle VIN*.... klubákům 20% sleva na vše

Uživatelský avatar
Auto1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opava city
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁDRADNÍ DÍLY: náhradní díly Sharan, starší, nové

Příspěvek od Auto1 »

Vytvarnik píše:Nevíte prosím někdo číslo té příčky co je v Sharanovi hned nad maskou?
Je to ten černej kus plastu mezi světlama, přichycený 4 šrouby. Vede skrz něj táhlo otevírání kapoty.
Mám ji prasklou a chci jí koupit novou. v ACI jsem jí nenašel.
To se dodává jako komplet nárazník,je to nedílná součást.
IMPORT A PRODEJ AUT: http://www.1auto.tk" onclick="window.open(this.href);return false;

richigold
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 29.11.2010 07:22
Bydliště: České Budějovice / Praha

Re: NÁDRADNÍ DÍLY: náhradní díly Sharan, starší, nové

Příspěvek od richigold »

Chlapi,

už léta odebírám většinu dílů od známého z Polska - od rozvodů, přes díly na nápravu, žhavičky, až po brzdy apod. Vyjde to tam na půl až 2/3 ceny co tady a pokud se objednává za několik tisíc, je už rozdíl sakra znát. Třeba žhavičky mám NGK, rozvody BOSCH, atd., jdou to stejhné věci jako u nás v ČR, jen levnější. Takže kdyby někdo měl nějakou větší objednávku, zajistím to. Objednávat díly za pár set se samozřejmě vzhledem k poštovnému nevyplatí, ale pokud toho děláte na autě víc, je úspora znát, s kvalitou nemám dodnes problém. Upozorňuji, že to nikomu nenutím! Nic z toho nemám, jen čas strávený navíc, čili to objednám jen tomu, kdo bude rád, že má díly levněji a ocení to.

doga312
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 07.01.2013 13:26
Bydliště: (Brno, Blansko,Vyškov)

Re: NÁDRADNÍ DÍLY: náhradní díly Sharan, starší, nové

Příspěvek od doga312 »

Sháním přední nárazník na na Alhambru II od 04/2000, nechce se mi dávat za nový 10 tis. Nevíte o nějaké možnosti?
Alhambra 1.9 2001 AUY

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: NÁDRADNÍ DÍLY: náhradní díly Sharan, starší, nové

Příspěvek od michall »

Vím .... dát si dotaz do bazaru nebo ten bazar prohledat, jestli někdo nabízí to, co potřebuji. :D
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
kos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice

Re: NÁDRADNÍ DÍLY: náhradní díly Sharan, starší, nové

Příspěvek od kos »

Zdravím pánové, mám na prodej pár dílů z Galaxy - hlavně předek (ne motor ani převodovka) - to co je na foto a sedačky (přední bez otoče). Cena dohodou a lokalita České Budějovice.
fotky by jste měli najít na odkazu https://photos.app.goo.gl/ungHmbx3E2HGSQas9
Lukáš 777336789

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: NÁDRADNÍ DÍLY: náhradní díly Sharan, starší, nové

Příspěvek od michall »

Pro přímou nabídku dílů je tu bazar sag-bazar/
Příp. pro služby sag-nabidka-sluzeb/
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“