Kufrové světlo, pulka palubovky a co modra?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
nikko24
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 15.05.2012 19:54
Kontaktovat uživatele:

Kufrové světlo, pulka palubovky a co modra?

Příspěvek od nikko24 »

Zdravím,
řešení problému s palubovkou jsem tu našel, ale pro mě, laika, poměrně náročné.

Problémy:
1. Nesvítí mi, výdech u spolujezdce a půlka prostředního výdechu směr k spolujezdci. => řešení jsme tu někdy viděl, ale přišlo mi to složité, nebo to nejde udělat jednodušeji?

2. Když otevřu 5. dveře tak se rozsvítí celý auto až na to světýlko co je nad kufrem. Není to prasklou žárovkou, měřil jsem to a nejde mi tam proud, z pojistek jsem nic nevykoumal. Takže nevím.

3. To není problém. Já mam rád modrou barvu. Chci do ní udělat celý interiér. Co vy na to? Pokud má někdo modré osvětlení, tak sem prosím foto.
VW Passat Variant B5 1.9TDI 66kW -> EGR off, Sprint 502, 312mm brzdy

milan1910
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 28.09.2011 21:00
Bydliště: teplice

Re: Kufrové světlo, pulka palubovky a co modra?

Příspěvek od milan1910 »

nikko24 píše:Zdravím,
řešení problému s palubovkou jsem tu našel, ale pro mě, laika, poměrně náročné.

Problémy:
1. Nesvítí mi, výdech u spolujezdce a půlka prostředního výdechu směr k spolujezdci. => řešení jsme tu někdy viděl, ale přišlo mi to složité, nebo to nejde udělat jednodušeji?

2. Když otevřu 5. dveře tak se rozsvítí celý auto až na to světýlko co je nad kufrem. Není to prasklou žárovkou, měřil jsem to a nejde mi tam proud, z pojistek jsem nic nevykoumal. Takže nevím.

3. To není problém. Já mam rád modrou barvu. Chci do ní udělat celý interiér. Co vy na to? Pokud má někdo modré osvětlení, tak sem prosím foto.

za 1. složity to vubec není když nepájíš! vyndáš ofuk koupíš si ve VW žárovku nevím cca 130kč vyměníš a vrátíš zpátky hup a je to
za2.vadny mikrospínač zámku je toho tady mraky bud vyměnit zámek nebo jen mikrospínač nebo přeštíplé draty
za3.http://www.youtube.com/watch?v=w9JTmB-UDdw" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat b5 TDI 81kw

Uživatelský avatar
nikko24
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 15.05.2012 19:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Kufrové světlo, pulka palubovky a co modra?

Příspěvek od nikko24 »

Rychlé stručné jasné. Dík moc za rady
VW Passat Variant B5 1.9TDI 66kW -> EGR off, Sprint 502, 312mm brzdy

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“