maxidot

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Ip Man
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 12.11.2012 04:16

maxidot

Příspěvek od Ip Man »

Ahoj, zničehonic, doslova ze dne na den mi přestala ukazovat horní část displeje, de-facto se v této horní části zobrazuje tzv RDS z rádia. Nevíte někdo čím by to mohlo být ? Že by nějaký vypadlý kabel ?
Passat B5.5 Variant 3BG r.v. 2004 2.5 TDI 4motion manuální 6 kvalt 132 Kw = 180 ps kód motoru BDH

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: maxidot

Příspěvek od M@rty »

Ip Man píše:Ahoj, zničehonic, doslova ze dne na den mi přestala ukazovat horní část displeje, de-facto se v této horní části zobrazuje tzv RDS z rádia. Nevíte někdo čím by to mohlo být ? Že by nějaký vypadlý kabel ?
nemáš vyple radio :D
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Ip Man
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 12.11.2012 04:16

Re: maxidot

Příspěvek od Ip Man »

A jóó já vůl ! A já pořád že v tom autě je takový ticho ! :rofl: :laugh:
Passat B5.5 Variant 3BG r.v. 2004 2.5 TDI 4motion manuální 6 kvalt 132 Kw = 180 ps kód motoru BDH

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: maxidot

Příspěvek od M@rty »

Ip Man píše:A jóó já vůl ! A já pořád že v tom autě je takový ticho ! :rofl: :laugh:
fakt nebo si děláš řiť :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :taunt:
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Ip Man
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 12.11.2012 04:16

Re: maxidot

Příspěvek od Ip Man »

To víš že jsem si dělal pr**l, na blbou otázku blbá odpověď no né ?! Přece nejsem tak blbej abych si nezapl rádio a tvrdil že se mi neukazuje na displeji v maxidotu. Ale už to zase funguje, po opětovném otočení klíčku v zapalování to opět normálně naběhlo. Akorát teda až druhý den což je divný, protože stejný postup jsem zkoušel týž den co to vypadlo, a ne a ne to naběhnout !
Passat B5.5 Variant 3BG r.v. 2004 2.5 TDI 4motion manuální 6 kvalt 132 Kw = 180 ps kód motoru BDH

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: maxidot

Příspěvek od M@ty »

Jestli ten display už není nějakej nemocnej. Asi se časem nevyhneš výměně.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: maxidot

Příspěvek od xerxes »

Ten vrchní díl maxiku by ti mel signalizovat ví věci ne?a ne jen radio třeba nízkou hladinu v nad obce ostrikovacu tak upust vody a uvidis jestli funguje

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: maxidot

Příspěvek od napster »

presne tak. nebo podrz dlouhe ovladany pal. PC a dostan se do menu maxidotu a uvidis.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“