Nasvítí osvětlení interiéru....

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
motolestic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 08.10.2011 21:31

Nasvítí osvětlení interiéru....

Příspěvek od motolestic »

Zdravim Vás lidičkové... Mám problémek, na mojí b5,5 mi zničeho nic přestala svítit stropní lampička, spolu ní zhasly i lampičky pod clonítky, osvětlení ve spodní části dveří, přihrádka, kufr.... vše najednou s ničeho nic.... ob čas se lampička rozsvítí, poblikává a po chvíli už zase nefunguje.... nevíte někdo čím to může být???? Je to v noci docela peklo, jediné co s osvětlení interíéru svítí jsou boční stropní světýlka u zadních sedaček... prosím o pomoc.....:-(

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nasvítí osvětlení interiéru....

Příspěvek od tornado1 »

mokro u komfortky, mnohokrát zde probíraný problém
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

motolestic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 08.10.2011 21:31

Re: Nasvítí osvětlení interiéru....

Příspěvek od motolestic »

Moc děkuji...a teď zřejmě hloupá otázka... kde tu komfortku najdu a jak vlastně vypadá.... Mnohokráte Vám děkuji :-) hned mám lepší náladu že nemusím s auta tahat guču káblů :-)

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nasvítí osvětlení interiéru....

Příspěvek od xerxes »

najdeš ji na řidičove straně pod kobercem v miste kde je sedačka řidiče

motolestic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 08.10.2011 21:31

Re: Nasvítí osvětlení interiéru....

Příspěvek od motolestic »

Pánové, tak komfortní jednotku mám venku... vše vysušené ( v autě stálo cca 3mm vody) ale osvětlení pořád nesvítí... může to být tou komfotní jednotkou??? I přesto že v obalu komfortky bylo sucho??? Už dříve mi nešlo otevírání kufru dálkáčem (počítám že když mám v autě kůži, xenony apd...) tak by to mělo asi v autě být... Jakou komfortní jednotku mám koupit??? Passat 2,8 v6 4motion, xenony, 8x repro, hlídání vnitřního prostoru, alarm, 4x okna v el. al zrcátka, dvoudinové rádio... Děkuji za odpověď :-)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nasvítí osvětlení interiéru....

Příspěvek od tornado1 »

raději bych proměřil napájení a kabely než kupoval komfortku.. navíc není komfortka jako komfortka, může být stejné označení a nepůjde ti alarm nebo otevírání kufru.. jsou hodně rozdílné verze softwaru v komfortce se stejným označením.. umím software upravit..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

motolestic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 08.10.2011 21:31

Re: Nasvítí osvětlení interiéru....

Příspěvek od motolestic »

Děkuji za odpověď... a jak jsou napájecí kabely značeny??? abych proměřil to co mám... :good:

mates99
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 27.05.2013 06:59

Re: Nasvítí osvětlení interiéru....

Příspěvek od mates99 »

Ahoj, mal som ten isty problem, mas odhnite kable. Je tam splice(prepojenie) z jedneho kabla na cca 4 tusim nepamatam si uz presne ked zacnes rozoberat kable (zacni od podbehu tam niekde to bolo smerok k riadiacke) a pojdes ponich, tak urcite najdes prerusene vodice. Zletuj ich dokopy a daj tam RBK rurku (zmrstovaciu najlepsie ktora to zatesni aj proti vode ma lepidlo v sebe) nech sa to zaizoluje.
vw passat variant B5 rv2000v 85KW AJM PDcko

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“