palivové čerpadlo 2.8V6 AMX

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

palivové čerpadlo 2.8V6 AMX

Příspěvek od cernohousmartin »

Dobrý den.Potřebuju nové palivové čerpadlo na 2.8 V6 AMX.Našel jsem tohle http://www.pietro-eshop.cz/katalog/cz/l ... 2.3-2.8-v6" onclick="window.open(this.href);return false;.
Bude pasovat nebo mam sehnat nějaký jiný?Ještě se zeptam,když odejde čerpadlo tak auto pak nejede ani na LPG.Včera jsem totiž normálně jel na plyn a z ničeho nic začal škubat a neměl výkon,po chcípnutí a nastartování to samí,na LPG se drží,ale když se chci rozjet tak začne škubat.Na benzín už ani nechytne,z nádrže neslyším žádný bzučení jako dřív,tudíž dávám vinu čerpadlu paliva,jen mě nejde do hlavy že když nefunguje benzínové čerpadlo tak pak nejede ani LPG.Nějaké rady nebo zkušenosti?

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: palivové čerpadlo 2.8V6 AMX

Příspěvek od xerxes »

podle mě čerpadlo nema nic společneho z lpg,sice čerpadlo jede ikdyž je auto přeple na lpg,jednotka si jen vypne vstřiky v systemu je sice pořad cca 4 bary pokud čerpadlo dobře tlači

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: palivové čerpadlo 2.8V6 AMX

Příspěvek od cernohousmartin »

taky bych řekl že to čerpadlo by na to nemělo mít vliv,ale všechno mě říká že to tím asi bude.Den před tím než se to stalo tak se mě zdálo že benzínové čerpadlo má nějaký divný zvuk,vždycky jen krátce zavrčelo při otočení klíčku a pak z ničeho nic začalo tak divně chrčet,den na to se projevila tahle závada a ted když jsem ho vyndal a ozkoušel na baterce tak nejde vubec,takže už mam objednaný nový a pak dám vědět jak to celý dopadlo.

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: palivové čerpadlo 2.8V6 AMX

Příspěvek od cernohousmartin »

takže opravane,opravdu to bylo tím palivovým čerpadlem.

dan7211
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 17.08.2010 07:39
Kontaktovat uživatele:

Re: palivové čerpadlo 2.8V6 AMX

Příspěvek od dan7211 »

Ahoj , mě včera passat přestal startovat , nastartuje až po dlooouhem točení a na plyn! na plyn jede OK,ale jakmile přepnu na benzin tak začne se motor houpat nemá výkon jako kdyby neměl benzím po zapnutí klíčku neslyším čerpadlo! diagnostika nepíše nic!!

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: palivové čerpadlo 2.8V6 AMX

Příspěvek od cernohousmartin »

mohlo by být v řiti no...vyndat a vyzkoušet po připojení na baterku

dan7211
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 17.08.2010 07:39
Kontaktovat uživatele:

Re: palivové čerpadlo 2.8V6 AMX

Příspěvek od dan7211 »

cernohousmartin píše:mohlo by být v řiti no...vyndat a vyzkoušet po připojení na baterku
vyřešeno - čerpadlo OK - prasklá hadice v nádrži. Nevíte kde by se dala sehnat nějaká alternativa hadice do nádrže???

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: palivové čerpadlo 2.8V6 AMX

Příspěvek od xerxes »

pošli foto na 4 motionu toho je vic

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“